Setari Cookie-uri

cum va "intaratatzi" iubitii pt o seara de vis?

mi-ar placea sa stiu ce "tehnici" aplicati pt a va starnii iubitii si sa aveti parte de o seara de vis.iar de la baieti: cum le-ar placea sa ii surprinda iubitele(placut)?
melka
Postat pe 8 Octombrie 2009 21:10
Unul din lucrurile care imi place este sa vorbesc cu partenera despre sex cand suntem in oras, nu stiu cum se intampla dar tensiunea creata de faptul ca nu putem s-o facem in public(desi nu e chiar imposibil) ma face sa-mi doresc si mai mult si sa anticipez ce o sa se intample cand ajungem acasa... sau intr-un loc izolat de vazul lumii.
OrizonturiDeschise
Postat pe 8 Octombrie 2009 22:42
Jap jap doua dupa ceafa, jos textila!
simonycik
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:12
ii spun ca vreau sa facem dragoste! si nu reactioneaza ..ii spun ca sun un prieten!
one_size
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:13
bun subiect.
hai baietii, dezvaluiti-ne din asteptarile voastre
i_andra
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:16
te vreau... ACUM!
missalexandra
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:20
eu il "avertizez" spunandu-i dimineata: ''diseara o sa te violez...sa fii pregatit''
i_andra
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:21
De la: missalexandra, la data 2009-10-09 10:20:04te vreau... ACUM!



oooooh!
ce m-ai starnit!!
geo_x
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:26
De la: one_size, la data 2009-10-09 10:13:54ii spun ca vreau sa facem dragoste! si nu reactioneaza ..ii spun ca sun un prieten!


la naiba .....................n-am stiut aseara ca din cauza asta ma suni..................banuiesc ca acum pot sa spun adio si la consiliere
spumosu
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:47
De la: spumosu, la data 2009-10-09 10:47:27
De la: one_size, la data 2009-10-09 10:13:54ii spun ca vreau sa facem dragoste! si nu reactioneaza ..ii spun ca sun un prieten!


la naiba .....................n-am stiut aseara ca din cauza asta ma suni..................banuiesc ca acum pot sa spun adio si la consiliere

off cam greu te prinzi!
one_size
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:53
De la: one_size, la data 2009-10-09 10:53:11
De la: spumosu, la data 2009-10-09 10:47:27
De la: one_size, la data 2009-10-09 10:13:54ii spun ca vreau sa facem dragoste! si nu reactioneaza ..ii spun ca sun un prieten!


la naiba .....................n-am stiut aseara ca din cauza asta ma suni..................banuiesc ca acum pot sa spun adio si la consiliere

off cam greu te prinzi!


adica nu mai sunt zaa idolul tau?
spumosu
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:54
De la: spumosu, la data 2009-10-09 10:54:31
De la: one_size, la data 2009-10-09 10:53:11
De la: spumosu, la data 2009-10-09 10:47:27
De la: one_size, la data 2009-10-09 10:13:54ii spun ca vreau sa facem dragoste! si nu reactioneaza ..ii spun ca sun un prieten!


la naiba .....................n-am stiut aseara ca din cauza asta ma suni..................banuiesc ca acum pot sa spun adio si la consiliere

off cam greu te prinzi!


adica nu mai sunt zaa idolul tau?


pai daca te tot sun..normal ca inca mai esti....desi acum te-am trecut in creion daca nu reactionezi ..te sterg!
one_size
Postat pe 9 Octombrie 2009 10:59
io ii spun ca pun ramasag...ca nu poate ....o seara intreaga.....
si pe urma il alerg in pielea goala prin fata primariei si a politiei.....
si ii mai fac ceva,insa ma lasa memoria...
_curly
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:04
De la: melka, la data 2009-10-08 21:10:39mi-ar placea sa stiu ce "tehnici" aplicati pt a va starnii iubitii si sa aveti parte de o seara de vis.iar de la baieti: cum le-ar placea sa ii surprinda iubitele(placut)?

DRAGA MEA..pe linga faptul ca trebuie sa fi cit mai sexy...in acel moment totul vine de la sine....nu trebuie sa aplici o tehnica anume fi doar stapina pe situatie
cristiana_cris
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:06
Eu cred ca pentru a va surprinde placut iubitul nu trebuie sa ii dati nici un indiciu despre ceeea ce se va intampla.Mie imi place sa fiu luat prin surprindere.....si intotdeauna sa fie altfel....daca nu se poate alta situatie, atunci alta partenera .Deci cred ca secretul consta in puterea voastra de a va transforma la fiecare partida in altcineva .Barbatii adora diversitatea, misterul si perversitatea...deci nu abtineti de la nimik....cel putin barbatii normali la cap.
scorpionul_derutat
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:27
De la: scorpionul_derutat, la data 2009-10-09 11:27:12Eu cred ca pentru a va surprinde placut iubitul nu trebuie sa ii dati nici un indiciu despre ceeea ce se va intampla.Mie imi place sa fiu luat prin surprindere.....si intotdeauna sa fie altfel....daca nu se poate alta situatie, atunci alta partenera .Deci cred ca secretul consta in puterea voastra de a va transforma la fiecare partida in altcineva .Barbatii adora diversitatea, misterul si perversitatea...deci nu abtineti de la nimik....cel putin barbatii normali la cap.


parca ziceai ca nu ti-e bine !!....... ...na,ca ma facusi sa zambesc !!.....
etta
Postat pe 9 Octombrie 2009 15:26
so... cum imi intarat eu prietenul?sau cum m intarata el p mn? atunci knd nu st impreuna (in acelasi loc), ne trimitem mesaje despre ce ne-am face unul altuia. crede-ma ca daca faceti asta, seara, cand va intalniti, nu stiti cum sa va rupeti mai rpd hainele de pe voi sau... incearca asa: esti l cumparaturi si probezi cv foarte foarte sexy.fa-ti poze imbracata asa si trimite-i-le ori p tel a mms ori p adresa d mail in timp c e l servici. nc nu v sti cum s ajunga mai rpd aks k s fie q tn
Cristinik90
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:05
De la: i_andra, la data 2009-10-09 10:21:27eu il "avertizez" spunandu-i dimineata: ''diseara o sa te violez...sa fii pregatit''

asta e tare! metoda asta o aplic si eu si merge sper sa nu expire faza:D multumesc de raspunsuri nu ma asteptam sa raspunda cineva
melka
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:16
De la: scorpionul_derutat, la data 2009-10-09 11:27:12Eu cred ca pentru a va surprinde placut iubitul nu trebuie sa ii dati nici un indiciu despre ceeea ce se va intampla.Mie imi place sa fiu luat prin surprindere.....si intotdeauna sa fie altfel....daca nu se poate alta situatie, atunci alta partenera .Deci cred ca secretul consta in puterea voastra de a va transforma la fiecare partida in altcineva .Barbatii adora diversitatea, misterul si perversitatea...deci nu abtineti de la nimik....cel putin barbatii normali la cap.

tatuatule
cristiana_cris
Postat pe 9 Octombrie 2009 16:30

ufffffffffffffffff iar sex
deci puteti sa ma injurati acum dar BARBATII ESTE PROSTI FACUTI GRAMADA
1. daca ai zis sex gata sare pe tn
2. daca esti putin mai sexy gata sare pe tn
3. daca insinuezi ceva gata sare pe tn

si acum partea a doua:
4 daca ii pregatesti o surpriza zice :ASTA ERA TOT!!!
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 10:30
inainte de a ajunge acasa....ma port normal..ca de obicei!!!!!vorbim despre cum a fost ziua mea..cum i-a mers lui azi la munca..mai fumam o tigara.. dupa care fara sa se astepte...adik eu il intrerup chiar cand vorbeste ..si ii zic la ureche: abia astept sa-ti fac un sex oral !!!!!!!!!!!!! si ii dau un pupic mic pe gat!!!!
el normal ca o sa ramana dupa care il intreb imediat: despre ce vorbeai cand te-am intrerupt?

Evident k atunci cadn o sa ajungeti acasa...el o sa faca treaba toata...u sa nu ii aduci aminte de ce i-ai zis in masina..te faci ca ai uitat!!!!
loveUsity
Postat pe 10 Octombrie 2009 11:56
De la: loveUsity, la data 2009-10-10 11:56:07 inainte de a ajunge acasa....ma port normal..ca de obicei!!!!!vorbim despre cum a fost ziua mea..cum i-a mers lui azi la munca..mai fumam o tigara.. dupa care fara sa se astepte...adik eu il intrerup chiar cand vorbeste ..si ii zic la ureche: abia astept sa-ti fac un sex oral !!!!!!!!!!!!! si ii dau un pupic mic pe gat!!!!
el normal ca o sa ramana dupa care il intreb imediat: despre ce vorbeai cand te-am intrerupt?

Evident k atunci cadn o sa ajungeti acasa...el o sa faca treaba toata...u sa nu ii aduci aminte de ce i-ai zis in masina..te faci ca ai uitat!!!!

si knd nu va vedeti=)) cum il intarati=))?
yumy
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:05
De la: yumalai, la data 2009-10-10 12:05:49
De la: loveUsity, la data 2009-10-10 11:56:07 inainte de a ajunge acasa....ma port normal..ca de obicei!!!!!vorbim despre cum a fost ziua mea..cum i-a mers lui azi la munca..mai fumam o tigara.. dupa care fara sa se astepte...adik eu il intrerup chiar cand vorbeste ..si ii zic la ureche: abia astept sa-ti fac un sex oral !!!!!!!!!!!!! si ii dau un pupic mic pe gat!!!!
el normal ca o sa ramana dupa care il intreb imediat: despre ce vorbeai cand te-am intrerupt?

Evident k atunci cadn o sa ajungeti acasa...el o sa faca treaba toata...u sa nu ii aduci aminte de ce i-ai zis in masina..te faci ca ai uitat!!!!

si knd nu va vedeti=)) cum il intarati=))?


ii zic la tel: Abia astept sa te strang in brate si sa-ti fac un sex oral....!!!!1
Si evident ca o sa ma fac ca ploua cand ne vdm.....iar el sigur o sa imi aduca aminte!!!!!!si o sa avem o noapte de neuitat!!!1
loveUsity
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topic pentru intrebari idioate .....!!!! 371 De la: cristiana_cris 25 Septembrie 2009 15:51
heii fetele..click aici si adaugati niste sfaturi 36 De la: felixcat 9 Iulie 2009 10:59
sex intre sani 30 De la: laurentiu111 26 Februarie 2012 11:00
libertatea in cuplu 250 De la: felixcat 21 Martie 2011 10:14
ce sa fac?pe cine aleg? 8 De la: kudika417456 26 Septembrie 2011 20:39