Setari Cookie-uri

Insarcinata ?

Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..
kudika072938
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:11
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..


Q.E.D.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:28
Nu te supara, cati ani ai?

Ma rog, sa nu zica lumea ca sunt rautacioasa, aici vine explicatia:

Daca ai un ciclu menstrual regulat, ovulatia "cade" exact la mijlocu' lui - adica la 2 saptamani dupa prima zi de ciclu. Sau 2 inainte de urmatorul ciclu.
De unde rezulta ca zilele cele mai probabile de a ramane gravida sunt exact zilele acelea in care ai facut tu sex neprotejat.

Daca esti sau nu gravida ACUM... Hm! Ti se pare ca asta e forum de ghicitori in stele?
Da o fuga la farmacie si ia-ti un test de sarcina, zau asa!
Dor_a
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:37
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..


tie iti arde de glume pe forum?
i_andra
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:42
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-06 16:28:36
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..


Q.E.D.


Felicitãri,o sã ai o surioarã!
MISOGlN
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:20
De la: Dor_a, la data 2009-10-06 16:37:10Nu te supara, cati ani ai?

Ma rog, sa nu zica lumea ca sunt rautacioasa, aici vine explicatia:

Daca ai un ciclu menstrual regulat, ovulatia "cade" exact la mijlocu' lui - adica la 2 saptamani dupa prima zi de ciclu. Sau 2 inainte de urmatorul ciclu.
De unde rezulta ca zilele cele mai probabile de a ramane gravida sunt exact zilele acelea in care ai facut tu sex neprotejat.

Daca esti sau nu gravida ACUM... Hm! Ti se pare ca asta e forum de ghicitori in stele?
Da o fuga la farmacie si ia-ti un test de sarcina, zau asa!


ovulate-ai bumben!
MISOGlN
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:24
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..
simonycik
Postat pe 7 Octombrie 2009 17:11
De la: i_andra, la data 2009-10-06 16:42:34
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..


tie iti arde de glume pe forum?

daca tu confunzi informarea deficitara cu gluma e foarte grav,
ce ar fi sa mergeti sa trageti cu pusca in fundu gradinii unde nr de posturi nu conteaza.
felixcat
Postat pe 7 Octombrie 2009 19:55
De la: felixcat, la data 2009-10-07 19:55:24
De la: i_andra, la data 2009-10-06 16:42:34
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..


tie iti arde de glume pe forum?

daca tu confunzi informarea deficitara cu gluma e foarte grav,
ce ar fi sa mergeti sa trageti cu pusca in fundu gradinii unde nr de posturi nu conteaza.


Iar daca tu confunzi lenea de a merge la medicul ginecolog cu informarea deficitara e si mai grav
simonycik
Postat pe 8 Octombrie 2009 09:57
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..

depinde de la femeie la femeie..oricum nu crezi ca deja te gandesti prea repede la sarcina?
o consulatatie la ginecologie te va ajuta mai mult!
one_size
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:25
De la: felixcat, la data 2009-10-07 19:55:24
De la: i_andra, la data 2009-10-06 16:42:34
De la: kudika072938, la data 2009-10-06 16:11:23Buna poate ma puteti ajuta putin .. acum 2 saptamani am facut sex neprotejat, nu si/a dat drumul in mine .. dar in orice caz as vrea sa stiu ... cam la cat timp apar primele semne ale sarcinii ? Imi doresc un copil dar parca nu ma asteptam sa vina chiar acum ..


tie iti arde de glume pe forum?

daca tu confunzi informarea deficitara cu gluma e foarte grav,
ce ar fi sa mergeti sa trageti cu pusca in fundu gradinii unde nr de posturi nu conteaza.


daca tu crezi ca aici se fac consultatii ginecologice sau teste de sarcina este si mai grav
si daca tot te crezi asa destept si informat, de ce nu ii dai sfaturi sau poate o si consulti.....virtual!
i_andra
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:32
ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:42
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.


"Sfaturi"? Ma rog, cum spui tu.
Ceea ce intreaba ea aici se afla in clasa a 8-a, la ora de educatie sexuala.

Atitudinea fetelor nu e agresiva, sunt doar uimite ca cineva nu stie atata lucru.

Pe de alta parte... Ti-a cerut ea ajutorul?
Sau ti se pare ca tu esti mai putin agresiv tragandu-le de urechi pe cele care "fac misto"? Si, ca veni vorba de parere buna... tu ce parere ai despre tine citindu-ti propria postare?

Nu intentionez sa ma cert, doar ca mie mi se pare ca tu ai exact aceeasi atitudine pe care le-o reprosezi lor.
Dor_a
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:47
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.

Si tu ce faci "individule"? dai sfaturi competente?
simonycik
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:51
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.


ha ha ha
pisoi,,,ti-a prins coada la usa mami si te doare?????

behave,ti-am mai spus...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:29
De la: simonycik, la data 2009-10-08 10:51:47
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.

Si tu ce faci "individule"? dai sfaturi competente?

cred ca stie multe despre pasarici ....
cristiana_cris
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:31
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-08 11:31:02
De la: simonycik, la data 2009-10-08 10:51:47
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.

Si tu ce faci "individule"? dai sfaturi competente?

cred ca stie multe despre pasarici ....


O avea si el una...in colivie
simonycik
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:13
nu am pasari in colivie, doar cunostinte de baza in domeniu,
da sfaturi, cam asta ar fi rostul pe aici.. stiu ca nu e, si ca totul a deviat mult de tot, dar asta nu inseamna ca este normal ce se petrece aici, nu o sa ma cert cu tine, nu am motive chiar te simpatizez si asta pt ca tu macar spui ceva, chiar si acum, ai criticat constructiv.
altii nu sunt in stare de asa ceva, e mult mai usor sa faci misto incercand sa te prezinti ca o persoana dominanta, pacat ca asta se aplica doar la nivelurile specifice de cultura. :)
app prin incercarea ta ieftina de a face misto doar imi demonstrezi ca nu esti capabila sa scoti ceva inteligibil si argumentativ pe gura.
eu ti'am criticat atitudinea, tu ma critici pe mine fara a avea informatiile necesare, nici de as vrea nu te'as putea lua in serios
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 13:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-08 11:29:03
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.


ha ha ha
pisoi,,,ti-a prins coada la usa mami si te doare?????

behave,ti-am mai spus...

stii ca te urasc nu mereu ai tu metode sa ma faci sa ma simt prost
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 13:57
De la: felixcat, la data 2009-10-08 13:51:35nu am pasari in colivie, doar cunostinte de baza in domeniu,
da sfaturi, cam asta ar fi rostul pe aici.. stiu ca nu e, si ca totul a deviat mult de tot, dar asta nu inseamna ca este normal ce se petrece aici, nu o sa ma cert cu tine, nu am motive chiar te simpatizez si asta pt ca tu macar spui ceva, chiar si acum, ai criticat constructiv.
altii nu sunt in stare de asa ceva, e mult mai usor sa faci misto incercand sa te prezinti ca o persoana dominanta, pacat ca asta se aplica doar la nivelurile specifice de cultura. :)
app prin incercarea ta ieftina de a face misto doar imi demonstrezi ca nu esti capabila sa scoti ceva inteligibil si argumentativ pe gura.
eu ti'am criticat atitudinea, tu ma critici pe mine fara a avea informatiile necesare, nici de as vrea nu te'as putea lua in serios

cunostinte de baza cam toti stim....insa sunt topicuri in care nu se merita sa le folosim...
...am vazut multe topicuri cum ar fi...sunt insarcinata...ca:..a inghitit sperma...ca ia ramas sperma pe picior..ca are scurgere incolora...o gramada de timpenii...sa fim seriosi...ce putem sa mai spunem in aceste cazuri...

este de ras
sau cea mai tare aia cu daca inghit m ia zis iubitul ca am orgasm....
cristiana_cris
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:02
am luat notite din postul ala pt eventuala situatie in care dau peste vreo minora
hai spune.. ce imi iei de craciun?
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:09
si daca tot de la mine a plecat "atitutdinea" ar trebui sa ma si explic,
in decursul unei singure zile am citit vreo 8 topicuri cu acelasi subiect, gen" am facut sex neprotejat ma intreb daca sunt gravida". dupa ce m-am distrat in prima faza, am devenit agasata ,in a 2-a faza si in ultima mi-am zis ca ar fi bine sa ma impusc daca nu o face altcineva.
ideea este ca desi asta nu e cabinet ginecologic sau cabinet psihologic , cine foloseste internetul si in special forumurile, are macar cunostiintele necesare de a sti ca mai intai citesti ceea ce s-a scris inainte referitor a tema care te intereseaza si apoi ,daca nu gasesti raspunsurile necesare, iti dai drumul la un topic.

de acolo si atitudinea mea , absolut deranjanta , pt unii, de a spune Q.E.D.

deci, pisoi, atitudinea mea a fost justificata de ...plictis, a ta de ce anume e justificata?????
ai criticat pana acum fara sa fi on topic,
si ca sa fiu on topic, m-am saturat de cate ori am scris si am raspuns diverelor "fatuci" sa mearga sa-si faca un test pt sarcina sau un consult ginecologic, chiar devine agasant si deranjant la un moment dat.
in concluzie , am o parere bunicica despre mine si una proasta despre cei care fac lucrurile fara cap si coada....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:24
De la: felixcat, la data 2009-10-08 14:09:50am luat notite din postul ala pt eventuala situatie in care dau peste vreo minora
hai spune.. ce imi iei de craciun?

CE ITI DORESTE BLANITA TA ?
cristiana_cris
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:27
De la: felixcat, la data 2009-10-08 13:57:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-10-08 11:29:03
De la: felixcat, la data 2009-10-08 10:42:21ar trebuii sa ma simt jignit de patetica ta incercare de a face misto de mine? stiu ca aici nu e cabinet ginecologic, ar trebuii sa fie o sectiune a forumul unde se dau sfaturi legate de sex, dar se pare ca pana la urma e un loc unde se face panarama si multa caterinca de catre niste individe care sau autointitulat bufonii forumului.
mult talent si smecherie, replici taioase si atitudie agresiva si cel mai grav este ca aveti o parere buna despre voi.


ha ha ha
pisoi,,,ti-a prins coada la usa mami si te doare?????

behave,ti-am mai spus...

stii ca te urasc nu mereu ai tu metode sa ma faci sa ma simt prost


eu te ador, zau dacanu, dar in ultima vreme , srcasmul nu-ti mai este asa de fin....e putin cam grosolan pt gusturile mele...

oricum raman la parerea mea initiala si.... te ador in continuare..
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:27
e ca si atunci cand incerci sa mergi prin noroi si te apuca toti dracii, probabil am exagerat, dar deja nu cred ca trece zi in care sa nu vad doar caterinca peste tot :/ ma gandesc daca eu cumva as scrie asa ceva aici, cat de dezamagit as fi de astfel de raspunsuri.
inteleg ca fiecare vrea sa fie valoros si talentat etc.. dar totusi oameni buni, nu mai avem mult si incepem sa dam in cap la cei care macar indraznesc sa puna o intrebare in nestiinta lor.
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:34
minunat!!!!! vezi ce ai facut, pisoi, din topicul bietei fete, care de fapt a vrut sa stie cand se vad semnele unei sarcini...
i_andra
Postat pe 8 Octombrie 2009 15:34
De la: i_andra, la data 2009-10-08 15:34:33minunat!!!!! vezi ce ai facut, pisoi, din topicul bietei fete, care de fapt a vrut sa stie cand se vad semnele unei sarcini...

ce sa fac daca ma enervezi :(
las'o in pace aia macar nici nu stie pana la cate saptamani se poate face avort, apoi sa rationalizeze situatia corect.
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:02
De la: felixcat, la data 2009-10-08 16:02:49........
ce sa fac daca ma enervezi :(
las'o in pace aia macar nici nu stie pana la cate saptamani se poate face avort, apoi sa rationalizeze situatia corect.


eu.......... te enervez? dar de ce, ca mie imi plac pisoii
deci... te-mpaci cu mine?
i_andra
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:06
:( dar trebuie sa promiti ca ma lasi sa te mai zgarii din cand in cand.. nu ma pot abtine.. asa e firea mea
felixcat
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:08
eu nu am avut disciplina asta la scoala: "educatie sexuala", dar poate ca generatia asta o invata

oricum ar fi trebuit sa stie ce si cum se intampla sunt atatea informatii disponibile ...

poate vroia si ea sa isi exprime bucuria (in caz ca se intampla totusi minunea)...de aia a deschis topic-ul, zic si eu
adina_black
Postat pe 8 Octombrie 2009 16:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La ce va ganditi cand vedeti o femeie cu unghii foarte mari la maini...? 15 De la: Flowers 18 Februarie 2012 18:55
lichidul seminal 11 De la: _oktober_ 18 August 2011 21:40
Sarcina saaau NU ? 17 De la: kudika_969396 23 Iunie 2014 16:30
concurs kudika seductie 25 De la: iacinta 13 Octombrie 2009 13:56
heii fetele..click aici si adaugati niste sfaturi 36 De la: felixcat 9 Iulie 2009 10:59