Setari Cookie-uri

cine sa ii mai inteleaga pe barbati??help ,pls

buna....
am si eu o curiozitate....ce-o fi in capul barbatilor din ziua de azi pt k eu nu ii mai inteleg?!?

mie mi-a placut de un tip - am fost colegi de facultate timp de 3 ani ,timp in care as fi putut sa jur ca ma place(semnalele pe care le trimitea,modul in care ma privea ,se fastacea cateodata cand vorbea cu mine,etc).

La inceput eu eram aia fitoasa ca sa zic asa si chiar nu i-am dat atentie pt ca nu ma atragea;
el incerca sa se bage in seama....cand am ajuns sa il cunosc mai bn a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult de el pana cand spre sfarsitul facultatii am hotarat ca trebuie sa fac ceva si am preluat eu initiativa-am inceput sa il abordez mai des si i-am dat de inteles k as vrea sa incerc ceva cu el.El s-a aratat entuziasmat si curios in privinta asta doar ca din cauza unor probleme cu facultatea el a trebuit sa plece din tara vreo luna ,eu am ramas sa imi dau licenta(in timpul asta am mai vb pe mess).

Cand s-a intors in tara era nerabdator sa ma vada si eu la fel si am iesit impreuna ... platonic,timp in care el tot cauta sa se invite la mine(intelegeti de ce).Eu am amanat momentul o perioada(cam de 2 saptamani asa) ca sa nu ma grabesc prea tare mi-am spus eu..si cred k el a avut impresia ca il duc cu zaharelul (pt k intr-o seara mi-a spus ca vorbesc la cacealma sau ca 'blufez').
In fine ...la scurt timp dupa am hotarat sa il invit la mine k sa nu creada k il fraieresc si l-am anuntat cu vreo 3 zile inainte de invitatie - el s-a declarat incantat si imi spune 'de cand te bat la cap' si chiar insistase pe chestia asta inca de la inceputul tatonarilor...si cand il mai intreb cu o seara inainte sa stabilim ora,etc....surpriza : ma refuza-de ce ?...nu stiu k nici pana la ora asta nu am inteles.

De mentionat ca de cand ne cunoastem am avut impresia ca nu are incredere in mine , imi spunea frecvent ca sunt rea(mai in gluma mai in serios) ...

acum ma intreb :oare barbatii spun ca nu au incredere ca sa pozeze in victime,sau ca sa tachineze sau chiar nu au incredere in noi(si asta poate deveni motiv de refuz)???

am luat in calcul si varianta k nu i-ar placea de mine,sau ca nu s-ar simti atras...atunci de ce a mai insistat?!..plus ca de cand ne cunoastem au fost destule gesturi venind din partea lui care sa imi dea de inteles ca ma place..si nu cred k sunt eu nebuna pt k si unii dintre prietenii comuni au observat si mi-au spus asta

voi ce parere aveti!? pareri,sfaturi,pls....

Postat pe 10 Octombrie 2009 16:49
hellen_hellenc
Postat pe 10 Octombrie 2009 17:35
l-ai intrebat care e problema? de ce a dat inapoi chiar in ultimul moment?sau no , nu chiar in ultimul moment... in momentul in care se stabileau detaliile. poate ca ii e teama sa nu se schimbe situatia intre voi.eu zic sa il intrebi cum stau lucrurile.dar , totusi e ciudat ...
sirra
Postat pe 10 Octombrie 2009 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dc la unele fete le e frik a face sex? 10 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 16:00
Catre baietei......Va place sa bagati botul la savarina??? 129 De la: gratuit89 28 Noiembrie 2009 20:05
perversitate(sexuala) vs.inocenta 24 De la: lover_woman 21 Ianuarie 2011 22:06
Va plac sanii mari? 128 De la: kudika_28510 17 Aprilie 2013 08:15
de ce nu slabesc? 27 De la: dara_andrada 7 Septembrie 2009 13:19