Setari Cookie-uri

lamuriti-ma si pe mine

saptamina trecuta m-am intilnit cu o prietena pt. ca tr. sa mergem impreuna undeva.Tinind cont ca mergeam cu masina mi-am luat o pereche de blue jeans nu f. strimti si pantofi cu toc(cam de 6 cm).A trebuit sa-mi astept prietena cam 15 min.undeva,intr-o statie de autobuz.Am ramas socata de cite fluieraturi si claxoane am primit astfel ca m-am simtit superpenibil,ca o prostituata pe centura.Mentionez ca era ora 12 si ceva .Intrebarea mea este:unde am gresit,nu se mai poarta blue jeans-ii cu pantofi cu toc?Era prea de dimineata pt .tinuta mea?Mie nu mi s-a parut ca eram imbracata vulgar,sexi,da dar nu vulgar.Astept raspunsurile voastre si va multumesc.
kudika033765
Postat pe 11 Octombrie 2009 08:55
Poti sa te imbraci oricum . Daca arati sexy , poti sa iti pui un sac pe tine , sau sa faci ca Bula cind a vrut sa scape de armata si si-a tras o caramida in dinti . Golanii tot o sa se ia de tine , ca asa sint golanii . Daca nu esti in masina cu heamuri fumurii , ia-ti o palarie cu geamuri fumurii , care sa te acopere cu totul . Si nu mai sta pe strada , stai pe net .
KANEROW
Postat pe 11 Octombrie 2009 12:33
De la: kudika074024, la data 2009-10-11 12:33:09Poti sa te imbraci oricum . Daca arati sexy , poti sa iti pui un sac pe tine , sau sa faci ca Bula cind a vrut sa scape de armata si si-a tras o caramida in dinti . Golanii tot o sa se ia de tine , ca asa sint golanii . Daca nu esti in masina cu heamuri fumurii , ia-ti o palarie cu geamuri fumurii , care sa te acopere cu totul . Si nu mai sta pe strada , stai pe net .
yumy
Postat pe 11 Octombrie 2009 12:39
De la: kudika033765, la data 2009-10-11 08:55:58saptamina trecuta m-am intilnit cu o prietena pt. ca tr. sa mergem impreuna undeva.Tinind cont ca mergeam cu masina mi-am luat o pereche de blue jeans nu f. strimti si pantofi cu toc(cam de 6 cm).A trebuit sa-mi astept prietena cam 15 min.undeva,intr-o statie de autobuz.Am ramas socata de cite fluieraturi si claxoane am primit astfel ca m-am simtit superpenibil,ca o prostituata pe centura.Mentionez ca era ora 12 si ceva .Intrebarea mea este:unde am gresit,nu se mai poarta blue jeans-ii cu pantofi cu toc?Era prea de dimineata pt .tinuta mea?Mie nu mi s-a parut ca eram imbracata vulgar,sexi,da dar nu vulgar.Astept raspunsurile voastre si va multumesc.


ma intreb daca nu cumva statia de autobuz era in dreptu' unui camin studentesc de fete, ca altfel claxonatu' e interzis in oras!
geo_x
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:22
unde ai gresit? ai gresit crezand ca traim intr-o tara cu oameni simtiti....

nu se mai face pic de educatie in familie, dom'le
kitty_krieger
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:36
De la: kudika033765, la data 2009-10-11 08:55:58saptamina trecuta m-am intilnit cu o prietena pt. ca tr. sa mergem impreuna undeva.Tinind cont ca mergeam cu masina mi-am luat o pereche de blue jeans nu f. strimti si pantofi cu toc(cam de 6 cm).A trebuit sa-mi astept prietena cam 15 min.undeva,intr-o statie de autobuz.Am ramas socata de cite fluieraturi si claxoane am primit astfel ca m-am simtit superpenibil,ca o prostituata pe centura.Mentionez ca era ora 12 si ceva .Intrebarea mea este:unde am gresit,nu se mai poarta blue jeans-ii cu pantofi cu toc?Era prea de dimineata pt .tinuta mea?Mie nu mi s-a parut ca eram imbracata vulgar,sexi,da dar nu vulgar.Astept raspunsurile voastre si va multumesc.


stai linistita ca nu esti tu problema aici....nu esti singura care pateste din astea...
arhanghel
Postat pe 14 Octombrie 2009 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unde e bariera dintre ¨doar prieteni¨ si ¨2 persoane atrase unul de celalalt¨?? 20 De la: l_diana_c 29 Mai 2009 14:56
buna tuturor 8 De la: niko13 1 August 2009 22:49
vreau un sfat va rog 8 De la: kudika094290 18 Mai 2010 13:24
sarcina si sexul 2 De la: sdanaioana 23 Octombrie 2008 22:59
nu se pot uita in ochii mei! 16 De la: _dulcik_ 4 Mai 2009 00:20