Setari Cookie-uri

o scuza buna...!!



Familia iubitului meu,recent reintregita o data cu venirea rudelor din SUA,s-a gandit sa faca mese peste mese sa se sarbatoareasca,vezi Doamne......L-am inteles si pe el ca deh....tre sa fie toata familia la masa,DAR....pana duminica in fiecare seara cina cu ei.Am avut o discutie in contradictoriu,am sa merg in seara asta,insa el o tine pe a lui adik „in fiecare seara„
,pe langa faptul ca eu chiar sunt racita(e si asta o scuza buna,o vor vedea si ei in seara asta)...alte scuze/motive?
kika25
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:37
De ce s-or fi deschis 3 topicuri cu acelasi subiect... ,netul...
kika25
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:42
De la: kika25, la data 2009-10-15 13:37:32

Familia iubitului meu,recent reintregita o data cu venirea rudelor din SUA,s-a gandit sa faca mese peste mese sa se sarbatoareasca,vezi Doamne......L-am inteles si pe el ca deh....tre sa fie toata familia la masa,DAR....pana duminica in fiecare seara cina cu ei.Am avut o discutie in contradictoriu,am sa merg in seara asta,insa el o tine pe a lui adik „in fiecare seara„
,pe langa faptul ca eu chiar sunt racita(e si asta o scuza buna,o vor vedea si ei in seara asta)...alte scuze/motive?


nu te preface ca stranuti si tusesti...prefa-te ca te doare capul ca ai o stare de rau sau spune ca trebuie neaprat sa iti ajuti o prietena care are nevoie de tine chiar atunci...
iulia069834
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:57
Cam ciudat sfat ii dai.. O doare capul, ii e rau.. si, decat sa stea cu familia iubitului ei, sau macar la ea acasa in pat.. sa se dreaga, isi ajuta o prietena.
Nu-i mai bine, daca tot sunt petreceri in fiecare seara sa faca fata macar la una.. si pe urma... sa zica: Nu, multumesc, am cutare lucru de facut?
Ar trebui sa intelegeti ca iubitul nu e singur pe lume.. are o familie cu care mai are muuuulti ani de petrecut si va trebui sa-l acceptati ca atare. Altfel.. riscul de a-l pierde e urias, mai cu seama cand nu aveti niciun alt motiv.... care sa stea in picioare.
rashela
Postat pe 19 Octombrie 2009 02:25
intre timp s-au rezolvat toate,am mers joi seara...vineri a fost urat,am stat in casa,sambata am venit cu scuza ca ma simt rau(nu ma simteam nici bine,oricum) iar duminica seara...am fost sa imi iau ramas bun,insa fara sa particip la vreo cina.Mai bine de atat nu se putea!okey,multumesc oricum pentru implicare
kika25
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imunitae scazuta! 10 De la: iulia069834 17 Martie 2021 16:02
(((((((((((SFATURI((((((((( 19 De la: oonahabibi_yahoo_com 25 Martie 2009 10:15
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaela88&id_user=5350 da-ti un vot 4 De la: kudika365993 11 Februarie 2011 00:19
Vrei independenta financiara? Aici gasesti raspunsul: 1 De la: catalyn_2792 12 Iulie 2011 00:21
soacra, soacra poama acra 19 De la: BEL_AMY1 25 Ianuarie 2011 09:40