Setari Cookie-uri

ea 40de ani - el 21 de ani

deci nu vb de mine ci despre niste cunoscuti de ai mei EA 40 de ani casatorita si doua fete una 15 alta 18 ani

EL DUPA O RELATINA CU FATA DE 18 SA CONBINAT CU MASA SI AU STAT INPREUNA CAM O LUNA SAU DESPARTIT MA INTALNESC CU BAIATU 21 SI IMI POVESTESTE AMANUNTE PICANTE DIN RELATIA LOR .stai k vine bomba acum la un an si ceva de atunci (a mie imi placea de el dar nu iam ziz nimik si nici nu am incercat k eu eram prietena si cu EA40ANI )ma intalnesc cu el ( eu am pastrat legatura cu el in acest timp )spune k vrea sa fie cu mine k EL21ANI a stiut mereu k eu il placeam si k vrea sa fim impreuna sa indragostit de mine (nu k place)k a fost un prost bla bla blabla vine acum cu asta si ma da peste cap voi ce ati face eu una nu pot nush am fost colega si sunt vecina cu EA40ANI ..............SPER K ATI INTELES
kudika075100
Postat pe 16 Octombrie 2009 17:39
nu, absolut deloc. ti-ai batut joc de limba romana, ai tipat, esti incoerenta!
greierash_is_back
Postat pe 16 Octombrie 2009 17:40
speri mata..dar speri degeaba
care era..intrebarea?sau..legatura?sau...e de plictiseala..nu?recunoaste
anot
Postat pe 16 Octombrie 2009 17:44
De la: kudika075100, la data 2009-10-16 17:39:22deci nu vb de mine ci despre niste cunoscuti de ai mei EA 40 de ani casatorita si doua fete una 15 alta 18 ani

EL DUPA O RELATINA CU FATA DE 18 SA CONBINAT CU MASA SI AU STAT INPREUNA CAM O LUNA SAU DESPARTIT MA INTALNESC CU BAIATU 21 SI IMI POVESTESTE AMANUNTE PICANTE DIN RELATIA LOR .stai k vine bomba acum la un an si ceva de atunci (a mie imi placea de el dar nu iam ziz nimik si nici nu am incercat k eu eram prietena si cu EA40ANI )ma intalnesc cu el ( eu am pastrat legatura cu el in acest timp )spune k vrea sa fie cu mine k EL21ANI a stiut mereu k eu il placeam si k vrea sa fim impreuna sa indragostit de mine (nu k place)k a fost un prost bla bla blabla vine acum cu asta si ma da peste cap voi ce ati face eu una nu pot nush am fost colega si sunt vecina cu EA40ANI ..............SPER K ATI INTELES



Nu te supara pe mine, ai invatat cumva lb romana de la femeia de serviciu?
N-am inteles nimic....
miss_darine
Postat pe 16 Octombrie 2009 17:45
nu trebuie sa deschizi tu topicuri cu toate panaramele care le gasesti pe net sau le auzi de la altii. Cred ca ar fi mai practic sa iti vezi de ale tale. plus ca ce ai scris tu acolo nu are nici un sens. Mai incearca o reformulare poate iti iese ceva
botyk
Postat pe 16 Octombrie 2009 17:47
omega
Postat pe 16 Octombrie 2009 18:38
De la: kudika075100, la data 2009-10-16 17:39:22deci nu vb de mine ci despre niste cunoscuti de ai mei EA 40 de ani casatorita si doua fete una 15 alta 18 ani

EL DUPA O RELATINA CU FATA DE 18 SA CONBINAT CU MASA SI AU STAT INPREUNA CAM O LUNA SAU DESPARTIT MA INTALNESC CU BAIATU 21 SI IMI POVESTESTE AMANUNTE PICANTE DIN RELATIA LOR .stai k vine bomba acum la un an si ceva de atunci (a mie imi placea de el dar nu iam ziz nimik si nici nu am incercat k eu eram prietena si cu EA40ANI )ma intalnesc cu el ( eu am pastrat legatura cu el in acest timp )spune k vrea sa fie cu mine k EL21ANI a stiut mereu k eu il placeam si k vrea sa fim impreuna sa indragostit de mine (nu k place)k a fost un prost bla bla blabla vine acum cu asta si ma da peste cap voi ce ati face eu una nu pot nush am fost colega si sunt vecina cu EA40ANI ..............SPER K ATI INTELES


ok..si acuma probabil astepti sa iti spunem cat de scarba ne e de ea si cat de nesimtit e el s.a.m.d.

asta deja imi suna mai degraba a barfa decat a dilema
cantafabule
Postat pe 16 Octombrie 2009 18:44
nu imi place sa jignesc lumea....dar daca ai fi scris mai corect poate as fi inteles....
mady_puppy
Postat pe 11 Decembrie 2009 14:53


deci: avem ca personaje EA EA care ne relateaza povestioara , EA 40ANI si EL21ANI.
EA EA are o mare dilema in legatura q relatia dintrea EA40 si EL21,deci crapa de draci fiindca EL21 in loc sa se uite la EA EA care e o bucatica proaspata tinerica si apetisanta i-au alunecat ochii la EA40ANI Cei doi s-au cunoscut in urma relatiei dintre fiica cea mai mare in varsta de 18 ani , a lui EA40ANI, EL20ANI saturandu-se de pufoaica s-a dat la masa,gaina batrana fiind stie mai multe ....nedumerita EA EA nu stie ce sa faca sa ii spuna lui EL21ANI, ca e indragostita de el sau nu....ca na, vecina fiind q EA40ANI,ii era nu stiu cum ,nu care cumva sa-i franga inimioara....dupa un timp afla ca EL21ANI e indragostit de EA EA , si ca mereu stia de iubirea ei pt el, dar ceva il retinea sa-si martusireasca sentimentele fata de duduie....dar EA EA se tine tare si-l refuza pe prostalan pe monent dat.....bla bla bla bla....bla.....intr-un final data fiind peste cap de cele intamplate tot nauca de cap e si nu stie cum sa procedeze....

Traducerea si adaptarea: EU
freakbabe
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:16
tipul e foarte smecher.. vinde gogosi la fraieri si probabil ajunge sa capseze trei femei care sunt si vecine.. genial MILF hunter pro!
felixcat
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poate gasesc un raspuns:D 29 De la: rashela 15 Iunie 2011 11:44
POCAITI-VA pe 21.Mai.2011 vine APOCALIPSA 125 De la: Ame_ly 27 Mai 2011 14:48
SEX IN GRUP... Adevarul despre sexul in grup ... descoperirea sexualitatii... recunoasterea fanteziilor erotice ? 358 De la: CraZy_GurL 15 Iulie 2010 07:15
sex anal 21 De la: otylya27 17 Noiembrie 2009 11:24
Risc de sarcina? 4 De la: kudika_22028 25 Noiembrie 2012 13:37