Setari Cookie-uri

vreau un sfat

vara asta am trecut printr-o experienta foarte grea. am avut o relatie de amantism cu barbat. eu in prezent sunt casatorita. totul a inceput in februarie 2009. Am avut probleme in casnicie si nu am putut sa trec peste ele si asa a inceput relatia mea cu alt barbat. Am vazut in el persoana de care credeam ca am nevoie, am inceput sa simt pentru el ceva ce nu am simtit pana acum, nu pot explica ceva frumos. Am hotarat sa divortez, el a stiut, m-am mutat la el si a inceput haosul. Dupa doua zile a inceput sa ma jigneasca, ne certam tot timpul. Am fost cu el la parinti mei, acolo se purta la fel. Eu provin dintr-o familie cu bun simt zic eu. Sotul meu nu m-a jignit niciodata asa cum a facut-o el. Totul s-a sfarsit intr-o seara cand eu eram la parinti si el beat fiind mi-a adus lucrurile noaptea si mi le-a aruncat in curte. El imi spune ca ma iubeste. Este posibil sa iubesti o persoana si sa te porti asa?Eu facusem totul pentru el: aveam o garsoniera care era luata prin credit, imi impartisem lucrurile cu sotul meu, renuntasem la tot pentru el. Dupa ce mi-a adus lucrurile am hotarat sa ma mut in garsoniera pentru ca nu aveam unde sa stau si in prezent m-am impacat cu sotul meu.

Postat pe 16 Octombrie 2009 19:28
Probabil ti se plateste cu aceeasi moneda cu care ai dat..este de inteles ceea ce ai facut pt k nu vroiai sa iti inchizi viata alaturi de un barbat pt kre nu simteai nimic(sotul).Eu zic sa mai astepti o perioada ca sa vezy cum avanseaza lucrurile..Daca in continuare se comporta la fel,indiferent de sacrificiile tale..inseamna ca ai facut un pas gresit,peste care cu greu vei trece.Incearca sa faci cum spune el..gandeste-te ca deodata ce ai facut pasul acesta..nu mai poti da inapoi.Sunt si persoane care au alt mod de a'si manifesta iubirea..persoane care sunt mai reci,indiferente,violente agresive...parerea mea este ca timpul le va rezolva pe toate.Pastreaza'ti calmul si va fi bine:*..te pup si ai grija de tine>:D
Ginna_Nastase
Postat pe 16 Octombrie 2009 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dc sangerezi in timpul actului sexual? 66 De la: 3 Noiembrie 2015 23:07
Culorile anului 2015 de la Talis Romania 1 De la: SuriaUreche 4 Februarie 2015 01:38
DESPARTIRE DUPA 15 ANI !!!!!! 100 De la: kudika195501 21 Noiembrie 2010 12:11
NU MA POT INGRASA !!!!!!!!!!!!! 20 De la: fratzica 15 Iulie 2013 15:05
MAI SUNT ------ 1 De la: le_boutique2010 28 Februarie 2010 00:13