Setari Cookie-uri

Se intampla ceva.....

Buna ....incep prin a va marturisi ca ma numesc Cristina , si sunt din sv:P In urma cu 3 ani si jumate l-am cunoscut pe ionut, de care m-am atasat foarte foarte mult , desi e mai mare decat mine cu 6 ani , pentru mine nu a contat asta .Am trecut printr o relatie de 3 ani , si cu bune si cu rele , totul a mers bine , eram aproape tot timpul impreuna, dar de la un timp totul s-a schimbat , el e foarte gelos , ceea ce mie nu mi place :(
In ultimul timp ne certam tot mai des ceea ce a dus la raceala ! el imi spune ca incearca sa se schimbe sa nu mai fie atat de gelos , posesiv , dar nu stiu ce sa mai cred ...nu stiu ce sa fac ca relatia dintre noi sa fie frumoasa ,nu as vrea sa ajungem la o despartire definitiva ..totusi avem 3 ani impreuna si nu mi-ar fi deloc usor...este cineva cu vreun sfat ...? va rog...



Multumesc foarte mult !!!!!!!!!!!:*:*:*:*
me_inna18
Postat pe 16 Octombrie 2009 18:03
unde e sv? pe marte? si sfat la ce? ca e posesiv? el n-o sa schimbe in veci. daca incerci sa-l schimbi, da-i papucii de pe-acum, te scutesti de energie risipita inutil.
greierash_is_back
Postat pe 16 Octombrie 2009 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 15 Martie 2010 20:23
Barbatul in sec 21 27 De la: greierash_is_back 14 Ianuarie 2010 11:07
dk aveti pe acasa hainute vechi, jucarii sau carti, si vreti sa bucurati un suflet, puteti dona pana in 15 decembrie,in holul uvt etaj 1 3 De la: m_geani 3 Decembrie 2010 01:19
cum iti dai seama daca te iubeste? 4 De la: danaeu 12 Iulie 2010 14:06
buna dimineatza!!!:d 6 De la: scorpyoW 20 Iunie 2009 09:48