Setari Cookie-uri

pur si simplu s-a transformat;(...

am si eu o mica problema...tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 7 luni impreuna.aceste 7 luni au fost superbe dar acum parca s-a transfomat intr-un nenorocit este de nerecunoscut,el mi-a is ca nu am nici o vina doar ca el toata viata asta a fost si ca a incercat sa se schimbe cu mine
dar vede ca nu poate,eu il iubesc f mult si vreau sa isi revina sa fie ca inainte dar la cat m-a ranit in ultimul timp am inceput sa il si urasc... el mi-a zis acum dupa ce ne-am certat ultima oara ca imi promite ca ma va suna intr-o sapt 2 tsi spera sa ii treaca http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif dar nu st ce sa mai cred...nu vreau sa mai sper sa sufar degeaba dar in sinea mea mi-as dori sa se schimbe si sa ma sune sa imi spuna ca gresit si ca nu va mai face asta niciodata ...mi-e f greu fara el si tot nu pot sa inteleg transformarea asta el ar fi facut orice pt mine si se purta cel mai frumos cu mine...iar acum ma indeparteaza ca altfel voi avea de suferit asa spune el...

Postat pe 26 Octombrie 2009 05:43
de ce zici ca e un nenorocit...ce ti-a facut?te-a inselat ..o data sau de mai multe ori?in cazul asta ai noroc ca nu s-a intamplat dupa doi sau trei ani de relatie cu el.....vorbeste cu el si explica-i ce te deranjeza ..daca nu merge cu frumosul...lasa-l in treaba lui.incearca sa fii cu alticneva poate o sa il uiti mai usor.
iulia069834
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:27
De la: , la data 2009-10-26 05:43:11am si eu o mica problema...tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 7 luni impreuna.aceste 7 luni au fost superbe dar acum parca s-a transfomat intr-un nenorocit este de nerecunoscut,el mi-a is ca nu am nici o vina doar ca el toata viata asta a fost si ca a incercat sa se schimbe cu mine
dar vede ca nu poate,eu il iubesc f mult si vreau sa isi revina sa fie ca inainte dar la cat m-a ranit in ultimul timp am inceput sa il si urasc... el mi-a zis acum dupa ce ne-am certat ultima oara ca imi promite ca ma va suna intr-o sapt 2 tsi spera sa ii treaca http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif dar nu st ce sa mai cred...nu vreau sa mai sper sa sufar degeaba dar in sinea mea mi-as dori sa se schimbe si sa ma sune sa imi spuna ca gresit si ca nu va mai face asta niciodata ...mi-e f greu fara el si tot nu pot sa inteleg transformarea asta el ar fi facut orice pt mine si se purta cel mai frumos cu mine...iar acum ma indeparteaza ca altfel voi avea de suferit asa spune el...

asa am ramas cand am citit randurile astea, povestea ta e identica cu ce m-am confruntat eu aprox. 1 luna. In cazul meu, dupa 7 luni de relatie in care totul a fost perfect, s-a schimbat spunand exact ce-ti spunea si fostul tau iubit, ca vrea sa fie ca inainte dar nu mai poate, s-a intamplat ceva cu el, am mai luat pauze insa nu s-a schimbat, venea la mine se purta ca inainte si in timpul asta se intalnea si cu fosta lui prietena. Am descoperit lucrul acesta de la o prietena care i-a vazut impreuna. Deci sigur se ascunde ceva in spatele acestei transformari, nimeni nu se transforma asa pur si simplu. Nu suntem roboti, suntem oameni, schimbarea survine in timp si cred ca e ceva la mijloc. Si eu am stat in incertitudine pana am aflat ca e cu altcineva. Mie imi mai spunea ca trebuie sa mearga la psiholog ca e deprimat, nu-si asuma faptele, spunea un lucru si a doua zi nu mai era valabil lucrul respectiv, spunea ca a actionat sub impulsul de moment. Ai grija nu te lasa pacalita te vorbe, ia-te dupa fapte. Dupa parerea mea, e ceva ce-ti ascunde.
PinkyGeorgi
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:06
fetelor!!! de ce tr. sa suferiti din dragoste? baieti mai sunt...si inca multi...sunteti tinere... viata merge mai departe si mai ales ca nu va leaga un act, un copil ...ce este ultimul barbat de pe fata pamantului? Un sfat ca sa puteti fi mai tari in situatii de astea: spuneti-va (si ganditi-o) ca inca nu s-a nascut barbatul care sa va merite...si punct. Ura si la gara...altul mai bun
lumy_lumys
Postat pe 11 Noiembrie 2009 21:55
in ce s-a transformat, in BAU BAU???HAHAHA.scuze, dar cred ca nu trebuie sa renunti la el, lui ii e frica de schimbare , sunt oameni care fug pur si simplu de lucrurile bune care li se intampla in viata , pt. ei cred ca nu merita sa li se intample si lucruri frumoase in viata. de tine depinde sa stii cum sa-l faci sa inteleaga ca viata e minunata si el e un om deosebit chiar dac nu crede. DEMONSTREAZA-I ASTA IN ORICE CLIPA, IN ORICE MOMENT SI VEI REUSI SA-L SALVEZI PENTRU TINE.SUCCES.
GABYTA13
Postat pe 12 Noiembrie 2009 10:09
cata drepate poti sa ai. am intalnit un astfel de om si era cat pe aici sa-l pierd dupa 2 luni.
am reusit sa trec de momentul critic si azi ii demonstrez in fiecare zi ce om minunat este si cat de mult merita toate lucrurile bune care i se intampla. pana sa-l intalnesc nu credeam ca exista astfel de oameni. pot spune ca aproape l-am salvat.
tikky11
Postat pe 17 Noiembrie 2009 08:56
cumva s-a transformat intr-un nenorocit? atunci lasa=l
yumy
Postat pe 17 Noiembrie 2009 08:59
baiatul de care vorbesti e cel din poza? il cheama bogdan?
modlivia
Postat pe 17 Noiembrie 2009 14:47
De la: , la data 2009-10-26 05:43:11am si eu o mica problema...tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 7 luni impreuna.aceste 7 luni au fost superbe dar acum parca s-a transfomat intr-un nenorocit este de nerecunoscut,el mi-a is ca nu am nici o vina doar ca el toata viata asta a fost si ca a incercat sa se schimbe cu mine
dar vede ca nu poate,eu il iubesc f mult si vreau sa isi revina sa fie ca inainte dar la cat m-a ranit in ultimul timp am inceput sa il si urasc... el mi-a zis acum dupa ce ne-am certat ultima oara ca imi promite ca ma va suna intr-o sapt 2 tsi spera sa ii treaca http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif dar nu st ce sa mai cred...nu vreau sa mai sper sa sufar degeaba dar in sinea mea mi-as dori sa se schimbe si sa ma sune sa imi spuna ca gresit si ca nu va mai face asta niciodata ...mi-e f greu fara el si tot nu pot sa inteleg transformarea asta el ar fi facut orice pt mine si se purta cel mai frumos cu mine...iar acum ma indeparteaza ca altfel voi avea de suferit asa spune el...


Inventiva esti tanti! Pe alt topic latrai alta poveste:


"AMANTUL MEU NU MA MAI DORESTE !?
AMANDOI SUNTEM CASATORITI SI A FOST TOTUL OK TIMP DE 2 ANI, PANA ACU' CATEVA ZILE CAND MI'A SPUS CA TREBUI SA I'A O PAUZA, SA SE LINISTEASCA!
NU VREAU SA RENUNT LA EL, NU VREAU SA'L PIERD DEOCAMDATA. VESTEA A VENIT CA UN TRAZNET, NU POT SA ACCEPT.
EL GEAMAN, EU TAUR. STIU CA ESTE CAT SE POATE DE LETALA COMBINATIA, DAR A MERS SI INCA MAI AVEM 'REACTII VIZIBILE' CAND NE INTALNIM.
VREAU SFATURI DE LA AMANTE CARE DAU RANDAMENT CU AMANTII LOR.
A MAI SPUS CA NE PUTEM VEDEA DOAR PENTRU SEX, DIN CAND IN CAND"

Probabil ca doar cand dormi nu minti si nu inventezi.

Postat pe 17 Noiembrie 2009 14:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ulcer 2 De la: kentfarafiltru 9 Decembrie 2009 19:44
buna 3 De la: sirdanna 6 Iunie 2009 06:55
Vanataie 21 De la: DarkMAGIC 16 August 2011 22:11
pete pe corp dupa solar...:-s 8 De la: crystyna_crystynutza 19 Septembrie 2011 10:14
Imunitate 16 De la: 1 Iulie 2013 13:12