Setari Cookie-uri

concurs easy shape

Mi as dori o ultralipo- terapie urmata de un drenaj limfatic. Cred ca m-ar face ca noua.
malustm
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:09
Buna,

Am parcurs terapiile de pe linkul adresat.

Cred ca m ar interesa o impachetare cu ceai verde pentru ca asigura scaderea in centrimetrii si reduce aspectul de coaja de portocala de pe coapse si picioare, abdomen si brate (gropitele alea disgratioase), curata porii - puternic drenaj, pregateste pielea pentru a fi tratata in profunzime, efect maxim de actiune , detoxifica si previne intinerirea pielii.

Pa pa.\


Gabi
kudika078761
Postat pe 26 Noiembrie 2009 09:02
Buna dimineata fetelor.Am studiat cu atentie site-ul Easy shape si am ajuns la concluzia ca unt dusmanul nr 1 al celulitei.Pur si simplu nu o suport.Eu am cam luat in greutate in ultimul timp,insemnand ca iarna trecuta aveam undeva pe la 44-45 de kg,iar acum am 56.Este enorm si nu-mi place deloc.Sunt dispusa sa fac orice numai sa scap de stratul asta de grasime care pur si simplu nu face parte din mine.Locul lui e in alta parte.Daca as ajunge la salon mi-ar placea sa fac un DERMOCELL CORPORAL care are la baza ENDERMOLOGIA.Este o terapie cu un puternic efect anticelulitic si tot odata relaxat.Mi-ar mai placea si o impachetare cu ciocolata pt ca pielea mea care este ceva cam uscata sa fie mai catifelata si mai ferma.Deja ma visez acolo!Mult succes si voua in speranta ca vom ajunge toate acolo sa ne relaxam la un pahar de vorba impachetate bine si gata de lupta impotriva kg in plus.O zi frumoasa va doresc!
popa1988
Postat pe 14 Ianuarie 2010 10:37
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=michelline&id_user=5668
michelline_bv
Postat pe 25 Februarie 2010 09:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga cosmetice BIO oferite de Orchidea Blu! 347 De la: concursKudika 1 Octombrie 2010 11:19
Concurs Crest Whitestrips 1919 De la: concursKudika 24 August 2009 11:49
Concurs: Cum ai petrecut Ziua Indragostitilor? 212 De la: luckyyyLuke 14 Martie 2009 02:42
Concurs Sandra! 74 De la: concursKudika 29 Octombrie 2009 14:49
Concurs: Castiga un dar de la Mos! 2494 De la: ggm 16 Decembrie 2009 16:13