Setari Cookie-uri

Eu sunt problema?

Salut! Asemenea majoritatii persoanelor de genul feminin am si eu o problema! Am 19 ani si pana acum nu am avut nici o relatie si nici macar nu m`am sarutat cu nimeni! De fiecare data cand ieseam pe undeva cu prietenele mele, primeam numai propuneri de genul " hai la mine la camin: sau chestii din astea...si asta din cauza faptului ca tunci cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! M`am gandit ca acum la facultate lucrurile se vor schimba...dar se pare ca m`am inselat si data asta! Pt ca la facultate toata lumea are experienta...si sa fii virgina la 19, fara macar sa fi avut un prieten este catalogata ca o ciudata sau ca un extraterestru si nimanuinu ii vine sa ceada ca mai exista asa ceva! Urata nu sunt...sociabila sunt...sunt destul de intreaga incat sa pot purta o conversatie cu cineva...ies aproape in fiecare week end in oras si totusi nu inteleg care e problema!! am ajuns in stadiul in care am inceput sa cred ca la mine e problema!! in momentul de fata sunt foarte confuza...m`as bucura enorm daca as primi niste sfaturi din partea voastra! va multumesc
ozzy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:19
deci problema este ca tu inca esti virgina?
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:20
De la: ozzy, la data 2009-11-02 10:19:35Salut! Asemenea majoritatii persoanelor de genul feminin am si eu o problema! Am 19 ani si pana acum nu am avut nici o relatie si nici macar nu m`am sarutat cu nimeni! De fiecare data cand ieseam pe undeva cu prietenele mele, primeam numai propuneri de genul " hai la mine la camin: sau chestii din astea...si asta din cauza faptului ca tunci cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! M`am gandit ca acum la facultate lucrurile se vor schimba...dar se pare ca m`am inselat si data asta! Pt ca la facultate toata lumea are experienta...si sa fii virgina la 19, fara macar sa fi avut un prieten este catalogata ca o ciudata sau ca un extraterestru si nimanuinu ii vine sa ceada ca mai exista asa ceva! Urata nu sunt...sociabila sunt...sunt destul de intreaga incat sa pot purta o conversatie cu cineva...ies aproape in fiecare week end in oras si totusi nu inteleg care e problema!! am ajuns in stadiul in care am inceput sa cred ca la mine e problema!! in momentul de fata sunt foarte confuza...m`as bucura enorm daca as primi niste sfaturi din partea voastra! va multumesc


si de ce ar fi la tine problema?
Dontyyy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:22
aaaaaa...........si care-i problema!!??
geo_xx
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:22
mnah....bine ca pui intrebari si te astepti sa vorbim singuri ca tu numai esti online! iar mi-am luat tzeapa!
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:24
mnah....bine ca pui intrebari si te astepti sa vorbim singuri ca tu numai esti online! iar mi-am luat tzeapa!
greierash_is_back
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:24
problema este ca mie mi-a placut descrierea!

"cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! "
nu draguta cand o vezi asa spui..wow ce ingeras de fata!
one_size
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:25
mno dar chiar CARE E PROBLEMA ?
yumy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:25
problema e ca se simte singura....vrea sa aiba si ea un iubit...dar nu poate sa si faca pt ca toti vor acelasi lucru de la ea..."sex"si atat.....
monaq
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:28
De la: monaq, la data 2009-11-02 10:28:40problema e ca se simte singura....vrea sa aiba si ea un iubit...dar nu poate sa si faca pt ca toti vor acelasi lucru de la ea..."sex"si atat.....

mona a pey ce sa facem noi daca toti barbati vor sex de la ea eu zic sa isi schimbe anturajul
yumy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 10:30
De la: ozzy, la data 2009-11-02 10:19:35Salut! Asemenea majoritatii persoanelor de genul feminin am si eu o problema! Am 19 ani si pana acum nu am avut nici o relatie si nici macar nu m`am sarutat cu nimeni! De fiecare data cand ieseam pe undeva cu prietenele mele, primeam numai propuneri de genul " hai la mine la camin: sau chestii din astea...si asta din cauza faptului ca tunci cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! M`am gandit ca acum la facultate lucrurile se vor schimba...dar se pare ca m`am inselat si data asta! Pt ca la facultate toata lumea are experienta...si sa fii virgina la 19, fara macar sa fi avut un prieten este catalogata ca o ciudata sau ca un extraterestru si nimanuinu ii vine sa ceada ca mai exista asa ceva! Urata nu sunt...sociabila sunt...sunt destul de intreaga incat sa pot purta o conversatie cu cineva...ies aproape in fiecare week end in oras si totusi nu inteleg care e problema!! am ajuns in stadiul in care am inceput sa cred ca la mine e problema!! in momentul de fata sunt foarte confuza...m`as bucura enorm daca as primi niste sfaturi din partea voastra! va multumesc

pai si tu ce vrei ? , un prieten?, sa nu mai fi abordata asa ....? sau un amant.... ?
SweetDadyD
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:38
De la: ozzy, la data 2009-11-02 10:19:35Salut! Asemenea majoritatii persoanelor de genul feminin am si eu o problema! Am 19 ani si pana acum nu am avut nici o relatie si nici macar nu m`am sarutat cu nimeni! De fiecare data cand ieseam pe undeva cu prietenele mele, primeam numai propuneri de genul " hai la mine la camin: sau chestii din astea...si asta din cauza faptului ca tunci cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! M`am gandit ca acum la facultate lucrurile se vor schimba...dar se pare ca m`am inselat si data asta! Pt ca la facultate toata lumea are experienta...si sa fii virgina la 19, fara macar sa fi avut un prieten este catalogata ca o ciudata sau ca un extraterestru si nimanuinu ii vine sa ceada ca mai exista asa ceva! Urata nu sunt...sociabila sunt...sunt destul de intreaga incat sa pot purta o conversatie cu cineva...ies aproape in fiecare week end in oras si totusi nu inteleg care e problema!! am ajuns in stadiul in care am inceput sa cred ca la mine e problema!! in momentul de fata sunt foarte confuza...m`as bucura enorm daca as primi niste sfaturi din partea voastra! va multumesc


Nu cred ca ai vreo problema ,intalnesti doar oameni nepotriviti care nu stiu cum sa ta abordeze.

Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:50
nu draga mea, nu ai nici o problema. Esti doar diferita! O sa dai peste un baiat care o sa considere asta fascinant! Dar, pana atunci, n-ar strica sa mai schimbi putin anturajul, poate asta e de vina.
kitty_krieger
Postat pe 3 Noiembrie 2009 10:48
Fata draga, n-ai decat 19 ani! Nu 30! Ai rabdare! Si ce daca esti virgina la 19 ani? Ti-e frica sa nu te prinda aia de la Antipa? Probabil va trebui sa mai lucrezi la imagine, s-ar putea sa-i sperii pe baieti, daca esti prea cool!
gina37
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:02
De la: ozzy, la data 2009-11-02 10:19:35Salut! Asemenea majoritatii persoanelor de genul feminin am si eu o problema! Am 19 ani si pana acum nu am avut nici o relatie si nici macar nu m`am sarutat cu nimeni! De fiecare data cand ieseam pe undeva cu prietenele mele, primeam numai propuneri de genul " hai la mine la camin: sau chestii din astea...si asta din cauza faptului ca tunci cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! M`am gandit ca acum la facultate lucrurile se vor schimba...dar se pare ca m`am inselat si data asta! Pt ca la facultate toata lumea are experienta...si sa fii virgina la 19, fara macar sa fi avut un prieten este catalogata ca o ciudata sau ca un extraterestru si nimanuinu ii vine sa ceada ca mai exista asa ceva! Urata nu sunt...sociabila sunt...sunt destul de intreaga incat sa pot purta o conversatie cu cineva...ies aproape in fiecare week end in oras si totusi nu inteleg care e problema!! am ajuns in stadiul in care am inceput sa cred ca la mine e problema!! in momentul de fata sunt foarte confuza...m`as bucura enorm daca as primi niste sfaturi din partea voastra! va multumesc

ofofofofofofofofo...unele se mandresc cu asa ceva si tu consideri ca e o problema

sfatul meu...nu dispera!
just relax..and keep rockin!

vei gasii tu ceva special, ai sa vezi...viata abea acu incepe pt tine!
Calandrinon
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:16
De la: gina37, la data 2009-11-03 11:02:53Fata draga, n-ai decat 19 ani! Nu 30! Ai rabdare! Si ce daca esti virgina la 19 ani? Ti-e frica sa nu te prinda aia de la Antipa? Probabil va trebui sa mai lucrezi la imagine, s-ar putea sa-i sperii pe baieti, daca esti prea cool!



eu cred ca cel mai bine e sa fii tu insuti!
nu e corect sa atragi prin a-ti pune o masca...asa nu obtii rezultatele dorite..
si eu sunt roacheritza , si ma simt bine in pielea mea...si alti ma apreciaza mai mult pt asta decat daca as purta fuste si tocuri inalte ca sa atrag atentia....
naturaletea e cea mai buna reteta...mai ales pt varsta ei...
Calandrinon
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:20
De la: ozzy, la data 2009-11-02 10:19:35Salut! Asemenea majoritatii persoanelor de genul feminin am si eu o problema! Am 19 ani si pana acum nu am avut nici o relatie si nici macar nu m`am sarutat cu nimeni! De fiecare data cand ieseam pe undeva cu prietenele mele, primeam numai propuneri de genul " hai la mine la camin: sau chestii din astea...si asta din cauza faptului ca tunci cand vezi o rockerita cu tigara si cu berea in mana inseamna ca este o...gresit! M`am gandit ca acum la facultate lucrurile se vor schimba...dar se pare ca m`am inselat si data asta! Pt ca la facultate toata lumea are experienta...si sa fii virgina la 19, fara macar sa fi avut un prieten este catalogata ca o ciudata sau ca un extraterestru si nimanuinu ii vine sa ceada ca mai exista asa ceva! Urata nu sunt...sociabila sunt...sunt destul de intreaga incat sa pot purta o conversatie cu cineva...ies aproape in fiecare week end in oras si totusi nu inteleg care e problema!! am ajuns in stadiul in care am inceput sa cred ca la mine e problema!! in momentul de fata sunt foarte confuza...m`as bucura enorm daca as primi niste sfaturi din partea voastra! va multumesc


nu e o problema asta! traieste-ti viata ...imi place ca esti rock-erita (si imi place numele ce l-ai ales, am fost mare fana Ozzy Osbourne.....), poate esti perceputa mai libertina, tu stii mai bine cum esti, si esti ok ca nu faci si tu-ce fac toate, esti mai unica....e f. bine si vei vedea ca nu o sa ai nimic de pierdut. Traieste-ti viata cum iti place, si keep rock !
_iluzie_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 11:26
problema e berea dragutz-o, las-o mai moale cu ea ca nu-i frumos ca o fata sa bea mai ales in public si mai ales bere,
gheatza
Postat pe 12 Noiembrie 2009 23:44
Bucura-te de tine, asa cum esti! Nu este nici o problema! Sexul nu este cel mai important lucru de pe pamant, iar iubirea o sa vina si ea. Nu o mai cauta! o sa vina cand te astepti mai putin. Si daca nu ai avut nici un prieten, nici asta nu mi se pare o problema!
alexandra_danu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:04
De la: gheatza, la data 2009-11-12 23:44:48problema e berea dragutz-o, las-o mai moale cu ea ca nu-i frumos ca o fata sa bea mai ales in public si mai ales bere,


dar ce are daca o fata bea bere? nu scrie nicaieri pe nici o cutie ca berea e facuta ptr barbati. eu una nu beau bere ptr ca nu imi place, dar asta nu inseamna ca nu ar trebui sa beau in public.
anyway cat despre problema ta, nu vad sa fie o problema sincer. ai sa vz ca o sa vina si `the right guy` cum s`ar spune. :*
aannaht
Postat pe 13 Noiembrie 2009 10:30
eu consider ca ce-i al tau e pus deoparte!!n-ai grija,totul e ok
kudika2909
Postat pe 3 Martie 2010 21:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parerea voastra... 70 De la: puiut_77 17 Februarie 2011 13:05
eu taur el capricorn 3 De la: kudika041854 20 Octombrie 2009 20:45
cum poate? 10 De la: razz 30 Iulie 2011 00:58
indiferenta in cuplu 19 De la: kudika_4615 14 Ianuarie 2013 20:42
Mai am o sansa sa-mi salvez relatia,vreau sfaturi!multumesc 26 De la: ioana_maddy20 6 Octombrie 2012 09:44