Setari Cookie-uri

Un alt subiect de povestit

Deschid acest subiect nou-nout in care mor de curiozitate cine il va citi....bun am si eu o intrebare stupida(poate).Dragele mele forumiste cum se tine un sot in suspans(placut),cum il faceti sa fie tot timpul dornic sa faca dragoste ??? Adevarul e ca intre noi sunt 11 ani diferenta,poate cer eu prea mult...Mentionez ca nu ma inseala pt ca nu pleaca de acasa fara mine doar la munca,e un sot exemplar si nu as vrea sa il dezamagesc niciodata.Revin la intrebare: Cum va faceti sotii sa fie la fel de pasionali si pasionati de voi chiar si dupa mai multi ani?Imi cer scuze pt cei care se vor enerva sau ma vor lua peste picior.
shania_twain0801
Postat pe 8 Martie 2011 08:41
De la: shania_twain0801, la data 2011-03-08 08:41:09Deschid acest subiect nou-nout in care mor de curiozitate cine il va citi....bun am si eu o intrebare stupida(poate).Dragele mele forumiste cum se tine un sot in suspans(placut),cum il faceti sa fie tot timpul dornic sa faca dragoste ??? Adevarul e ca intre noi sunt 11 ani diferenta,poate cer eu prea mult...Mentionez ca nu ma inseala pt ca nu pleaca de acasa fara mine doar la munca,e un sot exemplar si nu as vrea sa il dezamagesc niciodata.Revin la intrebare: Cum va faceti sotii sa fie la fel de pasionali si pasionati de voi chiar si dupa mai multi ani?Imi cer scuze pt cei care se vor enerva sau ma vor lua peste picior.
neata'/nu stiu sa fac pe cineva sa ma doreasca...nu fac nici un efort...pur si simplu ne iubim///
denis_roxana
Postat pe 8 Martie 2011 08:53
De la: shania_twain0801, la data 2011-03-08 08:41:09Deschid acest subiect nou-nout in care mor de curiozitate cine il va citi....bun am si eu o intrebare stupida(poate).Dragele mele forumiste cum se tine un sot in suspans(placut),cum il faceti sa fie tot timpul dornic sa faca dragoste ??? Adevarul e ca intre noi sunt 11 ani diferenta,poate cer eu prea mult...Mentionez ca nu ma inseala pt ca nu pleaca de acasa fara mine doar la munca,e un sot exemplar si nu as vrea sa il dezamagesc niciodata.Revin la intrebare: Cum va faceti sotii sa fie la fel de pasionali si pasionati de voi chiar si dupa mai multi ani?Imi cer scuze pt cei care se vor enerva sau ma vor lua peste picior.
nu te mai doreste?
denis_roxana
Postat pe 8 Martie 2011 08:54
Cred ca , in primul rand trebuie sa fii ingrijita si frumoasa tot timpul. In al doilea rand, trebuie lucrat la " meniu" ; nu-l servi in fiecare zi cu feluri "sofisticate" Trebuie sa -l surprinzi, iar daca-l servesti in fiecare zi cu "feluri" bune, asta nu va mai fi posibil. Probabil or mai fi dar eu nu am chef acú
mimi_ca29
Postat pe 8 Martie 2011 08:54
Nu cred ca exista o reteta standard. Sunt convinsa ca si barbatii sunt foarte diferiti intre ei si fiecare au gusturi sau pl;aceri diferite. Importanta este si comunicarea intr-o relatie, important este sa tii cont de ce-si doreste si cel de langa tine.
_Cryssa_
Postat pe 8 Martie 2011 09:10
exact.nu poate nimeni sa iti dea un raspuns precis relevant aici pentru ca nimeni nu il cunoaste pe sotul tau.noi barbatii suntem f diferiti unul de celalalt,fiecaruia ii plac anumite lucruri...am pretentia de la tine ca il cunosti f bine dupa atata timp si stii cam ce ii place ce il incita,samd.mai vino cu noutati in viata voastra de zi cu zi si in viata intima.eu dau niste exemple aku dar sa nu le iei exact pe astea doar raportate la el,ca barbat.propune-i cate o iesire intr-un loc nou,mai iesiti din rutina,pregateste-i o surpriza de orice gen,adu ceva nou in viata intima,joaca un mic rol incitant sau inspira-te din kama sutra.orice faci,fa ceva nou care sa mai improspateze un pic relatia dintre voi si sunt sigur ca scanteia se va reaprinde.succes
razz
Postat pe 12 Martie 2011 10:09
Multumesc pentru raspunsurile date,eu cred ca fac deja tot ce este posibil,sper doar sa nu il dezamagesc si sa il trimit in bratele alteia dar pe de alta parte imi pun o intrebare ciudata: e gelos pentru ca ii este frica sa nu plec eu la altul sau e doar o problema in mintea lui?Desi eu consider ca atunci cand ai un copil nu mai poti sa te joci de-a casnicia pentru ca acel copil e rodul iubirii noastre si nu poate sa fie vinovat cu nimic...
shania_twain0801
Postat pe 14 Martie 2011 07:23
De la: shania_twain0801, la data 2011-03-08 08:41:09Deschid acest subiect nou-nout in care mor de curiozitate cine il va citi....bun am si eu o intrebare stupida(poate).Dragele mele forumiste cum se tine un sot in suspans(placut),cum il faceti sa fie tot timpul dornic sa faca dragoste ??? Adevarul e ca intre noi sunt 11 ani diferenta,poate cer eu prea mult...Mentionez ca nu ma inseala pt ca nu pleaca de acasa fara mine doar la munca,e un sot exemplar si nu as vrea sa il dezamagesc niciodata.Revin la intrebare: Cum va faceti sotii sa fie la fel de pasionali si pasionati de voi chiar si dupa mai multi ani?Imi cer scuze pt cei care se vor enerva sau ma vor lua peste picior.
kudika323097
Postat pe 20 Martie 2011 10:29
De la: shania_twain0801, la data 2011-03-14 07:23:32Multumesc pentru raspunsurile date,eu cred ca fac deja tot ce este posibil,sper doar sa nu il dezamagesc si sa il trimit in bratele alteia dar pe de alta parte imi pun o intrebare ciudata: e gelos pentru ca ii este frica sa nu plec eu la altul sau e doar o problema in mintea lui?Desi eu consider ca atunci cand ai un copil nu mai poti sa te joci de-a casnicia pentru ca acel copil e rodul iubirii noastre si nu poate sa fie vinovat cu nimic...



ciudat cum poti sa spui doua lucruri antagonice.
pe de-o parte duci lipsa de pu..la din partea lui iar pe de alta parte ti-e frica sa nu se duca la alta.
daca in mintea ta se duce o lupta, ar trebuiii sa vezi cum se vede din exterior lupta asta.
nu face nimic, pentru ca totul este doar in mintea ta.
850
Postat pe 21 Martie 2011 09:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine canta in casa:cocosul sau gaina?? 35 De la: pamela_1 6 Iulie 2009 12:37
Probleme in relatie 40 De la: kudika_1000086 9 Februarie 2016 21:14
Iubire sau obsesie/prostie? 5 De la: JustElla 2 Noiembrie 2014 10:45
ce pot sa fac? 5 De la: kudika_16543 17 Iulie 2014 06:59
Atractia dintre 2fete..sa intamplat vreodata sa fiti atrasi de o fata?? 35 De la: DieMann 8 Iulie 2009 05:12