Setari Cookie-uri

Cum sa procedez?

Iam dat intalnire unui amic de al meu care a acceptat bucuros invitatia mea,dar iam zis sa mergem intrun loc mai retras si mia zis ca i se pare ciudat sa ne intalnim intrun loc ca asta,iar eu iam explicat ca nu vreau sa ma vada exul(de care ma despartisem recent)si nici pe el exa(a fost si el parasit recent)...a inteles si am ajuns in acel loc unde am inceput sa vb una alta,mia zis ca il intimidez,tot se inrosea la fata...doamne cemi place sai intimidez...apoi neam sarutat,a venit totul de la sine si asta nea placut la amandoi...cand am plecat din acel loc(cred ca abia astepta sa ajungem in multime)se purta in felul urmator:a inceput sa ma tina de mana,ma saruta dar eu il evitam,era f mandru cu mine,ii saluta pe toti amicii lui fete si baieti...poate a fost doar in imaginatia mea dar mia dat de inteles ca ar vrea sa fim impreuna...vazand asta am inceput sai spun despre mine ca am mare nevoie de libertate,caci cu el e doar vrajeala,ca abia mam despartit,bla bla bla...neam intalnit in continuare,cand vroia el sa iesim eu ma dadeam ocupata,cand vroiam eu,la fel imi zicea si el ca e ocupat sau numi raspundea deloc,nustiu ce joc era asta dar era mistho k pana la urma tot ne intalneam...iam mai zis ca imi place aventura si am inceput sa iesim noaptea cu masina prin oras,mergeam prin padure,stateam noaptea in parc singuri,a fost bestial...dar eu am inceput sa fiu cam insistenta si tot ii mai dau msj sau il sun sa ne intalnim si el cand rsp cand nu rsp,cand ne intalnim cand nu....ultima data lam sunat iam zis ca sunt la o discoteca si ca vreau sa ne intalnim,ma intrebat ce e pe acolo si a zis ok mai vb...am plecat in alt loc cu prietenii si am revenit in acea discoteca mai tarziu unde lam vaz pe tipul asta,era cu una in brate si statea pitit acolo parca sa nu fie vazut...eu lam vazut dar el nu stia asa ca am inceput sa ma distrez cum stiu eu cel mai bn lam ignorat normal doar era cu o tipa langa el...el a trecut chiar pe langa mine cu aia de mana si sa facut ca nu ma vede...a plecat de acolo era si pe terminate...am plecat si eu mai tarziu si iam dat un msj sa ne intalnim atunci ca am nevoie de el sa ma consoleze dar el na rsp...ieri noapte iam dat un alt msj sa ne intalnim si mia zis ca vrea sa se plimbe singur...mia scapat porumbelul si lam intrebat tot atunci daca ma lasa sal iubesc si mia zis in felul urmator :)))”ne pare rau dar dnul DV nu doreste sal iubiti!va dorim o seara placuta in continuare”bun...dim cand ma trezit lam intrebat ce a fost cu acel msj in felul urmator:”ce a fost cu tine?teai drogat?si nu era seara era noapte”ca el mia zis o seara placuta...mia rsp peste o ora si ceva la msj si a zis asa:”da eram drogat... de tine...”nustiu la ce sa referit sau la ce bate apropou...nu lam bagat in seama.si cum sunt eu mai spontana iam dat eu un alt msj sa ii spun ca nr noastre de tel incep cu aceleasi cifre primele 5”oare de ce?”iam zis...asta am gandit asta iam zis na...nu a rsp si nici nu aveam nevoie...azi noapte iam zis ca vreau sa facem o plimbare,dar na rsp,poate dormea si nici azi na rsp,primele dati isi mai cerea scz(eu tot ii ziceam lasa ca nu ma intereseaza)dar acum nimic...a inceput sami placa mult de el si chiar vreau sa ma lase sal iubesc(stiu sigur ca si el ar vrea,simt asta)am fost prea insistenta sau disperata de se poarta rece cu mine?chiar nui ia placut de mine?doar iam zis daca nui plac sau alte chestii de genu sami zica orice ca eu nu ma supar(nu poti sa faci pe cineva sa te placa na asta e,dar sami zica)ce sa fac?as vrea sa fim impreuna...sa ne distram in continuare la fel doar o viata avem,pt realtii mai serioase este timp...azi iam tirmis un email in care iam zis ca mam indragostit de el si ca vreau sa fim impreuna...sa vad maine ce o sami raspunda...doamne nu cred ca o sa dorm bn in noaptea asta,mie asa dor de el
lady_irina
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:31
un rezumat se poate?
greierash_is_back
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:34
Ti-as face cadou o galetusa cu lopetica pentru a te juca in nisip.
valitaxx
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:00
La ce te referi mai valitaxx?bati apropoul ca mam jucat sau ca ma joc cu el?
lady_irina
Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:09
si rezumatul meu?
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:12
De la: lady_irina, la data 2009-11-05 17:09:04La ce te referi mai valitaxx?bati apropoul ca mam jucat sau ca ma joc cu el?


nuuuu! bate apropou' ca ar trebuii sa mai copilaresti!
geo_xx
Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:13
Ce rezumat domn”le citeste acolo ce am scris si daca esti in stare sami dai un rsp e bn daca nu e la fel de bn :)
lady_irina
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:45
Sunt prea indragostita ca sa inteleg ce spui....numai vb chineza ok? :)
lady_irina
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:47
De la: lady_irina, la data 2009-11-05 18:45:34Ce rezumat domn”le citeste acolo ce am scris si daca esti in stare sami dai un rsp e bn daca nu e la fel de bn :)



si daca-ti dau una peste bot? eu ti-am vorbit frumos da? si nu vreau sa citesc ceva atat de lung degeaba! daca vreau sa citesc povesti, am biblioteca plina ochi cu romane! si plus de asta, cand termin de citit, nu trebuie sa ajut personajul principal! ok?
greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:52
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 18:52:31
De la: lady_irina, la data 2009-11-05 18:45:34Ce rezumat domn”le citeste acolo ce am scris si daca esti in stare sami dai un rsp e bn daca nu e la fel de bn :)



si daca-ti dau una peste bot? eu ti-am vorbit frumos da? si nu vreau sa citesc ceva atat de lung degeaba! daca vreau sa citesc povesti, am biblioteca plina ochi cu romane! si plus de asta, cand termin de citit, nu trebuie sa ajut personajul principal! ok?


femeie, treci si fa sex, ceva, ca te vad belicoasa rau si pe degeaba

serios, sari calu' rau si mai foarte putin inainte de a te raporta
kitty_krieger
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:56
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-05 18:56:07
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 18:52:31
De la: lady_irina, la data 2009-11-05 18:45:34Ce rezumat domn”le citeste acolo ce am scris si daca esti in stare sami dai un rsp e bn daca nu e la fel de bn :)



si daca-ti dau una peste bot? eu ti-am vorbit frumos da? si nu vreau sa citesc ceva atat de lung degeaba! daca vreau sa citesc povesti, am biblioteca plina ochi cu romane! si plus de asta, cand termin de citit, nu trebuie sa ajut personajul principal! ok?


femeie, treci si fa sex, ceva, ca te vad belicoasa rau si pe degeaba

serios, sari calu' rau si mai foarte putin inainte de a te raporta



greierash_is_back
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut colaboratori 2 De la: kudika174830 21 Mai 2010 01:16
intim 18 De la: kudika174830 21 Mai 2010 01:02
sal; 5 De la: Full_Metal_Jacket 9 Mai 2010 16:17
Piercing Industrial 10 De la: kudika_973445 11 Septembrie 2014 09:43
bloguri haine 7 De la: dressy8 8 Septembrie 2013 17:38