ejaculare

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ejaculare: (5 din 2 voturi)

Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
Marius4u Avatarul lui Marius4u

14 mesaje

Simpla! glumesc:)
Raporteaza abuz de limbaj
Marius
Marius4u Avatarul lui Marius4u

14 mesaje

De la: adina_black, la data 2009-11-11 22:40:28
De la: Marius4u, la data 2009-11-10 21:55:43 Ai devenit barbat:)) grea sarcina pe capul tau...Succes!!

e grea sarcina de a fi barbat? dar cea de femeie cum ti se pare?
Marius
Fosta membra Kudika.ro
De la: Marius4u, la data 2009-11-12 19:44:03
De la: adina_black, la data 2009-11-11 22:40:28
De la: Marius4u, la data 2009-11-10 21:55:43 Ai devenit barbat:)) grea sarcina pe capul tau...Succes!!

e grea sarcina de a fi barbat? dar cea de femeie cum ti se pare?

hai noroc!
there is nothing more dangerous than a woman without a past
darius_georgiana Avatarul lui darius_georgiana

6 mesaje

SALUT! "PROBLEMA" DESPRE CARE VORBESTI ESTE O SITUATIE CAT SE POATE DE NORMALA - SE NUMESTE LICHID PREEJACULATOR (SI ACESTA POATE ADUCE O SARCINA). ASA INCAT FII FERICIT, ESTI CAT SE POATE DE OK. APROPO SUNT MEDIC. BAFTA LA FETE SI NU UITA DE PREZERVATIV!!!!
darius_georgiana Avatarul lui darius_georgiana

6 mesaje

SALUT DIN NOU! OMUL A SCRIS PT CA LA VARSTA LUI SUNT MULTE INTREBARI DE ACEST GEN SI RASPUNSURILE SUNT GREU DE OBTINUT DIN VARII MOTIVE. NU CRED CA ARE SENS SA FACETI MISTO DE EL. TOTI AM AVUT ASTFEL DE INTREBARI. DACA FOLOSIM UN "JURNAL" MA INDOIESC CA VOM AVEA SI RASPUNSURI.
pasarik69 Avatarul lui pasarik69

11 mesaje
Oras: timisoara

De la: AnndreiCDJ, la data 2009-11-05 22:06:46salut am 16 ani si am o farte mare nedumerire oare sunt singurul?...atunci cand ma excit penisul secreta o substanta care nu stiu ce este aceasta apare doar cand ma excit si nu simt cand apare deci nu cred ca este sperma , oare are are legatura ca sunt virgin? ma poate ajuta cineva va rog?

Lichid seminal se numeste secretia care apare in faza de excitare si nu are nici o legatura cu virginitateaa .
Probabil te ingrijoreaza faptul ca lichidul este secretat in lipsa unei erectii , dar nu este absolut nici o problema fiindca excitatia nu este insotita intotdeauna de erectie .
Pagini: << 1 2 Sari la pagina: