Setari Cookie-uri

parul ondulat

am parul ondulat shi nu shtiu cum sa`l aranjez ca sa stea bine cat de cat .. :| am shi un breton dar nu stha de nici o culare
BuBu_Humanoid
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:46
scuze voiam sa scriu CULOARE
BuBu_Humanoid
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:47
Pai intinde`l :)):P regminton are placi bune si nu ard parul..eu de 2 ani folosesc si nu am probleme cu parul ars..si intinde foarte foarte bine..Ceramica alba..Sau poti cand te speli pe cap foloseste un ulei de descurcarea firelor si se va descurca foarte ursor iar cand il usuci sa il piepteni in jos..sau cand este 80 % uscat sa incerci sa il faci cu peria!
Abbana20
Postat pe 16 Noiembrie 2009 18:11
De la: Abbana20, la data 2009-11-16 18:11:46Pai intinde`l :)):P regminton are placi bune si nu ard parul..eu de 2 ani folosesc si nu am probleme cu parul ars..si intinde foarte foarte bine..Ceramica alba..Sau poti cand te speli pe cap foloseste un ulei de descurcarea firelor si se va descurca foarte ursor iar cand il usuci sa il piepteni in jos..sau cand este 80 % uscat sa incerci sa il faci cu peria!

eu ma chinui sa-l ondulez
taiko_delia
Postat pe 20 Noiembrie 2009 14:03
De la: BuBu_Humanoid, la data 2009-11-08 12:46:35am parul ondulat shi nu shtiu cum sa`l aranjez ca sa stea bine cat de cat .. :| am shi un breton dar nu stha de nici o culare
deci eu sincer iti zic ca nu sunt bune placile de par da si e ma gandesc sami iau una ptr ca parul e foarte ondulat si vreau si io sami stea ca la un om normal deci nu stiu ce sa zic poate cu fionul sa il indreptam da e greu rau
MissDanuca
Postat pe 15 Ianuarie 2010 12:31
desi nu ar fi prea indicat ai putea sa-l indrepti
BlueRose123
Postat pe 18 Ianuarie 2010 20:04
BUNA.PENTRU PARUL ONDULAT E O GAMA LA KERASTASE OLEO-CURL SE NUMESTE.AU O CREMA F BUNA CREME D'HUILE PARCA SE NUMESTE,NU MAI STIU EXACT DAR INTREABA LA UN SALON,EI STIU SIGUR.SALOANELE GETT'S LUCREAZA CU KERASTASE.
kudika135114
Postat pe 12 Noiembrie 2010 20:59
depinde si de lungimea parului...prietenuta mea isi pune bigudiuri cu scai ft mari dupa ce se spala pa cap....parul nu arata drept ca dupa placa ci creeaza bucle mari, lejere,naturale...mie imi place
_oktober_
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:05
De la: _oktober_, la data 2010-11-12 21:05:53depinde si de lungimea parului...prietenuta mea isi pune bigudiuri cu scai ft mari dupa ce se spala pa cap....parul nu arata drept ca dupa placa ci creeaza bucle mari, lejere,naturale...mie imi place



Ocktyyyyyyyyyyyyy..............sa nu te recunosc

anastasia_m
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:07
De la: anastasia_m, la data 2010-11-12 21:07:38
De la: _oktober_, la data 2010-11-12 21:05:53depinde si de lungimea parului...prietenuta mea isi pune bigudiuri cu scai ft mari dupa ce se spala pa cap....parul nu arata drept ca dupa placa ci creeaza bucle mari, lejere,naturale...mie imi place



Ocktyyyyyyyyyyyyy..............sa nu te recunosc



nastyyyy!
_oktober_
Postat pe 12 Noiembrie 2010 21:10
Buna bubu,

uite aici cateva tips&tricks pentru parul ondulat:

http://lahairstylist.ro/wordpress/coafatul

daca mai ai intrebari, iti raspund cu cea mai mare placere:)

Teddy.
Teddy_V
Postat pe 13 Noiembrie 2010 03:28
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SCAPAM DE PSORIAZIS 1 De la: andreea_ihair 29 Decembrie 2014 16:06
coada rasucita 4 De la: balrog 14 Martie 2011 15:08
Help me 14 De la: Lucky_best_girl 2 Iulie 2009 17:19
tratament pentru indesirea parului 5 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
Urgent! Rosu-violet sau rosu de Burgundia inseamna culoarea grena? 9 De la: _ame_ 8 August 2015 13:35