Setari Cookie-uri

ce sa mai inteleg????????????

DE CE O FEMEIE DUPA O AVENTURA CU FRATELE MAI MIC VINE SI INCEPE O RELATIE CU FRATELE MAI MARE???????????? SI AMBI NU AU SPUS NIMIC? DUPA DOUA LUNI DE RELATIE NE-AM CERTAT SI FRATELE MAI NIC MI-A ZIS "LAS CAI MAI BINE ASA! CA SE LASA PINA LA URMA CU CUNUNIE,SI M-AM CULCAT SI EU CU EA !!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:56
De la: , la data 2009-11-18 12:56:42DE CE O FEMEIE DUPA O AVENTURA CU FRATELE MAI MIC VINE SI INCEPE O RELATIE CU FRATELE MAI MARE???????????? SI AMBI NU AU SPUS NIMIC? DUPA DOUA LUNI DE RELATIE NE-AM CERTAT SI FRATELE MAI NIC MI-A ZIS "LAS CAI MAI BINE ASA! CA SE LASA PINA LA URMA CU CUNUNIE,SI M-AM CULCAT SI EU CU EA !!!!!!!!!!!!!!!

si acuma tradu in limba romana, te rog...
Lucia38
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:58



waw!
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:59
De la: Lucia38, la data 2009-11-18 12:58:09
De la: , la data 2009-11-18 12:56:42DE CE O FEMEIE DUPA O AVENTURA CU FRATELE MAI MIC VINE SI INCEPE O RELATIE CU FRATELE MAI MARE???????????? SI AMBI NU AU SPUS NIMIC? DUPA DOUA LUNI DE RELATIE NE-AM CERTAT SI FRATELE MAI NIC MI-A ZIS "LAS CAI MAI BINE ASA! CA SE LASA PINA LA URMA CU CUNUNIE,SI M-AM CULCAT SI EU CU EA !!!!!!!!!!!!!!!

si acuma tradu in limba romana, te rog...

cica fata cu care era el l-a inselat cu fratii ei
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:00
tot n-am priceput ce doreste de la noi...
Lucia38
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:02
VAI DE MINE, VOI CHIAR ATI INNEBUNIT?
Pe forum auzi numai ciudatenii: unul casatorit cu 2 amante, femeie care are aventura cu cei doi frati.......
Bai frate, mai sunt oameni normali pe planeta asta.

Si ca atare ce se doreste de la noi?
Vad ca nici lucia n-a inteles, inseamna ca nu sunt singura.
anastas
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:11
De la: Lucia38, la data 2009-11-18 13:02:04tot n-am priceput ce doreste de la noi...


compatimire poate
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:19
nu cu fratii ei a avut o aventura, ci cu fratele meu! vreau sa stiu parerile voastre. pt ca eu nu am gasit nici unul avind in vedere ca ea a venit la mine sa incepem o relatie .
kudika084601
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:23
Probabil i-a placut de tine, dar pe parcurs si-a dat seama ca e maibun pentru ea fratele tau. Doar ca nici unul dintre voi doi n-ati placut-o atat de mult incat sa doriti sa mergeti mai departe.
Lucia38
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:31
De la: kudika084601, la data 2009-11-18 13:23:59nu cu fratii ei a avut o aventura, ci cu fratele meu! vreau sa stiu parerile voastre. pt ca eu nu am gasit nici unul avind in vedere ca ea a venit la mine sa incepem o relatie .

vrei o parere?
las-o balta!
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:49
prima data a avut o aventura de o noapte cu fratele meu mai mic la o nunta. dupa a venit la mine si am inceput o relatie nestiind ca ea sa culcat cu fratemiu. ceace vreau sa aflu de la voi :daca este moral si corect ceace a fecut ea?
kudika084601
Postat pe 18 Noiembrie 2009 13:50
De la: , la data 2009-11-18 12:56:42DE CE O FEMEIE DUPA O AVENTURA CU FRATELE MAI MIC VINE SI INCEPE O RELATIE CU FRATELE MAI MARE???????????? SI AMBI NU AU SPUS NIMIC? DUPA DOUA LUNI DE RELATIE NE-AM CERTAT SI FRATELE MAI NIC MI-A ZIS "LAS CAI MAI BINE ASA! CA SE LASA PINA LA URMA CU CUNUNIE,SI M-AM CULCAT SI EU CU EA !!!!!!!!!!!!!!!


Ce sa mai intelegem noi cand aceeasi persoana vine si posteaza pe trei topice deschise Chiar de ea(el)
4 povesti " existentiale" complet diferite?

c: AMANTUL MEU... DUSMANUL MEU?!

"AMANTUL MEU NU MA MAI DORESTE !?
AMANDOI SUNTEM CASATORITI SI A FOST TOTUL OK TIMP DE 2 ANI, PANA ACU' CATEVA ZILE CAND MI'A SPUS CA TREBUI SA I'A O PAUZA, SA SE LINISTEASCA!
NU VREAU SA RENUNT LA EL, NU VREAU SA'L PIERD DEOCAMDATA. VESTEA A VENIT CA UN TRAZNET, NU POT SA ACCEPT.
EL GEAMAN, EU TAUR. STIU CA ESTE CAT SE POATE DE LETALA COMBINATIA, DAR A MERS SI INCA MAI AVEM 'REACTII VIZIBILE' CAND NE INTALNIM.
VREAU SFATURI DE LA AMANTE CARE DAU RANDAMENT CU AMANTII LOR.
A MAI SPUS CA NE PUTEM VEDEA DOAR PENTRU SEX, DIN CAND IN CAND"




pur si simplu s-a transformat;(...
am si eu o mica problema...tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 7 luni impreuna.aceste 7 luni au fost superbe dar acum parca s-a transfomat intr-un nenorocit este de nerecunoscut,el mi-a is ca nu am nici o vina doar ca el toata viata asta a fost si ca a incercat sa se schimbe cu mine
dar vede ca nu poate,eu il iubesc f mult si vreau sa isi revina sa fie ca inainte dar la cat m-a ranit in ultimul timp am inceput sa il si urasc... el mi-a zis acum dupa ce ne-am certat ultima oara ca imi promite ca ma va suna intr-o sapt 2 tsi spera sa ii treaca http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif dar nu st ce sa mai cred...nu vreau sa mai sper sa sufar degeaba dar in sinea mea mi-as dori sa se schimbe si sa ma sune sa imi spuna ca gresit si ca nu va mai face asta niciodata ...mi-e f greu fara el si tot nu pot sa inteleg transformarea asta el ar fi facut orice pt mine si se purta cel mai frumos cu mine...iar acum ma indeparteaza ca altfel voi avea de suferit asa spune el...[/quote]

Chiar nu are Kutika destul rating sau persoana asta cauta scenarii de film?


Am mai gasit o varianta a scenariilor:

Fostul

am avut o relatie in care am investit amandoi foarte multe sentimente dar ne-am despartit din cauza unor probleme ... ne-am inteles foarte bine si cred ca mai am sentimente pt el ... de ceva timp am inceput sa ne intalnim din nou dar de data asta pe ascund ... cand suntem impreuna e totul perfect se comporta ca si cum am fi impreuna...dar inafara datilor cand ne intalnim nu ne cautam deloc ...el mi-a spus ca vrea o relatie serioasa poate chiar sa se casatoreasca ( nu a mentionat daca cu mine sau nu ) dar eu momentan nu am timp nici de asa ceva... iar de casatorie nici nu se pune problema sunt prea tanara ca sa fac acest pas.... oricum noi ne intalnim incontinuare ... nu stiu daca e bine sau nu ... cand ne intalnim de cele mai multe ori facem dragoste ... desi patrez o anumita distanta ... incerc sa nu il las sa intre din nou in viata mea...nu stiu daca realtia noastra ar avea un viitor... eu plec la facultate si o sa ne desparta 60 de km...am si eu nevoie de un sfat... procedez bine???

Incredibil , cate povesti? Cand o fi avut timp sa le inventeze pe toate?

Postat pe 18 Noiembrie 2009 14:05
De la: Lucia38, la data 2009-11-18 12:58:09
De la: , la data 2009-11-18 12:56:42DE CE O FEMEIE DUPA O AVENTURA CU FRATELE MAI MIC VINE SI INCEPE O RELATIE CU FRATELE MAI MARE???????????? SI AMBI NU AU SPUS NIMIC? DUPA DOUA LUNI DE RELATIE NE-AM CERTAT SI FRATELE MAI NIC MI-A ZIS "LAS CAI MAI BINE ASA! CA SE LASA PINA LA URMA CU CUNUNIE,SI M-AM CULCAT SI EU CU EA !!!!!!!!!!!!!!!

si acuma tradu in limba romana, te rog...


fara tipete....as indrazni sa adaug
greierash_is_back
Postat pe 18 Noiembrie 2009 14:26
De la: scorpio67, la data 2009-11-18 14:05:37
De la: , la data 2009-11-18 12:56:42DE CE O FEMEIE DUPA O AVENTURA CU FRATELE MAI MIC VINE SI INCEPE O RELATIE CU FRATELE MAI MARE???????????? SI AMBI NU AU SPUS NIMIC? DUPA DOUA LUNI DE RELATIE NE-AM CERTAT SI FRATELE MAI NIC MI-A ZIS "LAS CAI MAI BINE ASA! CA SE LASA PINA LA URMA CU CUNUNIE,SI M-AM CULCAT SI EU CU EA !!!!!!!!!!!!!!!


Ce sa mai intelegem noi cand aceeasi persoana vine si posteaza pe trei topice deschise Chiar de ea(el)
4 povesti " existentiale" complet diferite?

c: AMANTUL MEU... DUSMANUL MEU?!

"AMANTUL MEU NU MA MAI DORESTE !?
AMANDOI SUNTEM CASATORITI SI A FOST TOTUL OK TIMP DE 2 ANI, PANA ACU' CATEVA ZILE CAND MI'A SPUS CA TREBUI SA I'A O PAUZA, SA SE LINISTEASCA!
NU VREAU SA RENUNT LA EL, NU VREAU SA'L PIERD DEOCAMDATA. VESTEA A VENIT CA UN TRAZNET, NU POT SA ACCEPT.
EL GEAMAN, EU TAUR. STIU CA ESTE CAT SE POATE DE LETALA COMBINATIA, DAR A MERS SI INCA MAI AVEM 'REACTII VIZIBILE' CAND NE INTALNIM.
VREAU SFATURI DE LA AMANTE CARE DAU RANDAMENT CU AMANTII LOR.
A MAI SPUS CA NE PUTEM VEDEA DOAR PENTRU SEX, DIN CAND IN CAND"




pur si simplu s-a transformat;(...
am si eu o mica problema...tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 7 luni impreuna.aceste 7 luni au fost superbe dar acum parca s-a transfomat intr-un nenorocit este de nerecunoscut,el mi-a is ca nu am nici o vina doar ca el toata viata asta a fost si ca a incercat sa se schimbe cu mine
dar vede ca nu poate,eu il iubesc f mult si vreau sa isi revina sa fie ca inainte dar la cat m-a ranit in ultimul timp am inceput sa il si urasc... el mi-a zis acum dupa ce ne-am certat ultima oara ca imi promite ca ma va suna intr-o sapt 2 tsi spera sa ii treaca http://img.kudika.ro/comunitate/img/topic_icons/icon9.gif dar nu st ce sa mai cred...nu vreau sa mai sper sa sufar degeaba dar in sinea mea mi-as dori sa se schimbe si sa ma sune sa imi spuna ca gresit si ca nu va mai face asta niciodata ...mi-e f greu fara el si tot nu pot sa inteleg transformarea asta el ar fi facut orice pt mine si se purta cel mai frumos cu mine...iar acum ma indeparteaza ca altfel voi avea de suferit asa spune el...


Chiar nu are Kutika destul rating sau persoana asta cauta scenarii de film?


Am mai gasit o varianta a scenariilor:

Fostul

am avut o relatie in care am investit amandoi foarte multe sentimente dar ne-am despartit din cauza unor probleme ... ne-am inteles foarte bine si cred ca mai am sentimente pt el ... de ceva timp am inceput sa ne intalnim din nou dar de data asta pe ascund ... cand suntem impreuna e totul perfect se comporta ca si cum am fi impreuna...dar inafara datilor cand ne intalnim nu ne cautam deloc ...el mi-a spus ca vrea o relatie serioasa poate chiar sa se casatoreasca ( nu a mentionat daca cu mine sau nu ) dar eu momentan nu am timp nici de asa ceva... iar de casatorie nici nu se pune problema sunt prea tanara ca sa fac acest pas.... oricum noi ne intalnim incontinuare ... nu stiu daca e bine sau nu ... cand ne intalnim de cele mai multe ori facem dragoste ... desi patrez o anumita distanta ... incerc sa nu il las sa intre din nou in viata mea...nu stiu daca realtia noastra ar avea un viitor... eu plec la facultate si o sa ne desparta 60 de km...am si eu nevoie de un sfat... procedez bine???

Incredibil , cate povesti? Cand o fi avut timp sa le inventeze pe toate? [/quote]
cand ai mintea hodinita nu-i greu sa inventezi...
Lucia38
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bluzele tip ie... 12 De la: bya_loves_u 5 Aprilie 2010 12:36
Cum schimbi culoarea hainelor? 12 De la: joy_18 27 Septembrie 2010 00:58
Nu am reusit sa am orgasm 44 De la: antipatica 11 Iunie 2009 23:08
Care este diferenta intre naivitate, iubire oarba si prostie? 27 De la: SugarBubbles 30 Mai 2009 12:37
ce sa fac? 4 De la: Sasha101 7 Mai 2009 16:44