Setari Cookie-uri

...

salut la toti as vrea foarte mult un ajutor ,un sfat chestia este ca eu si cu clasa mea impreuna cu dirigintele am plecat in excursie in padure pe 3 zile bineinteles ca fiecare si-a luat cite un cort.chiar in prima nopate parca simteam ca cineva doarme in cort linga mine si ca ma imbratisat.dar nu m-am sculat deoarece credeam ca visez.in a doua noapte am auzit ca cineva gemea cred ca se masturba era dimineata si cind m-am sculat l-am vazut pe proful meu am vrut sa fug doar ca el nu mia dat voie nu=mi dadeam drumu a inceput sa=mi spuie sa nuzic la nimeni acea ce am vazut si ca nu imi va face nimik deaorece ma iubeste si bla bla bla.cind am ajuns acasa m-am dus la scoala am avut noroc ca directoarea in era in scoala si i-am spus totul doar ca ea nu m-a crezut si mi-a spus cca e doar o fantezie si ca daca mai ude asa ceva ma va alunga din scoala .mama mea e in italia si vreau si o sa-i spun doar cind ma va suna.acuma in vacanta(SUNT DIN MOLDOVA)MA TOT SUNA chiar si ma urmareste,ma invita la un suc si ii promite ca imi va da bani daca o sa plec cu el.va rog spunetimi cumsa scap de el si cumsa dovedesc scolii ca am dreptate
kudika194710
Postat pe 9 Iunie 2010 20:11
De la: kudika194710, la data 2010-06-09 20:11:04salut la toti as vrea foarte mult un ajutor ,un sfat chestia este ca eu si cu clasa mea impreuna cu dirigintele am plecat in excursie in padure pe 3 zile bineinteles ca fiecare si-a luat cite un cort.chiar in prima nopate parca simteam ca cineva doarme in cort linga mine si ca ma imbratisat.dar nu m-am sculat deoarece credeam ca visez.in a doua noapte am auzit ca cineva gemea cred ca se masturba era dimineata si cind m-am sculat l-am vazut pe proful meu am vrut sa fug doar ca el nu mia dat voie nu=mi dadeam drumu a inceput sa=mi spuie sa nuzic la nimeni acea ce am vazut si ca nu imi va face nimik deaorece ma iubeste si bla bla bla.cind am ajuns acasa m-am dus la scoala am avut noroc ca directoarea in era in scoala si i-am spus totul doar ca ea nu m-a crezut si mi-a spus cca e doar o fantezie si ca daca mai ude asa ceva ma va alunga din scoala .mama mea e in italia si vreau si o sa-i spun doar cind ma va suna.acuma in vacanta(SUNT DIN MOLDOVA)MA TOT SUNA chiar si ma urmareste,ma invita la un suc si ii promite ca imi va da bani daca o sa plec cu el.va rog spunetimi cumsa scap de el si cumsa dovedesc scolii ca am dreptate


upssss..........urata situatie!!!!!...............zici ca te suna??????? poti sa faci o reclamatie scrisa catre conducerea scolii ..poate ai totusi un tutore sau un adult care are grija de tine

se poate verifica in listingul telefonului tau!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 9 Iunie 2010 20:39
De la: anastasia_m, la data 2010-06-09 20:39:11
De la: kudika194710, la data 2010-06-09 20:11:04salut la toti as vrea foarte mult un ajutor ,un sfat chestia este ca eu si cu clasa mea impreuna cu dirigintele am plecat in excursie in padure pe 3 zile bineinteles ca fiecare si-a luat cite un cort.chiar in prima nopate parca simteam ca cineva doarme in cort linga mine si ca ma imbratisat.dar nu m-am sculat deoarece credeam ca visez.in a doua noapte am auzit ca cineva gemea cred ca se masturba era dimineata si cind m-am sculat l-am vazut pe proful meu am vrut sa fug doar ca el nu mia dat voie nu=mi dadeam drumu a inceput sa=mi spuie sa nuzic la nimeni acea ce am vazut si ca nu imi va face nimik deaorece ma iubeste si bla bla bla.cind am ajuns acasa m-am dus la scoala am avut noroc ca directoarea in era in scoala si i-am spus totul doar ca ea nu m-a crezut si mi-a spus cca e doar o fantezie si ca daca mai ude asa ceva ma va alunga din scoala .mama mea e in italia si vreau si o sa-i spun doar cind ma va suna.acuma in vacanta(SUNT DIN MOLDOVA)MA TOT SUNA chiar si ma urmareste,ma invita la un suc si ii promite ca imi va da bani daca o sa plec cu el.va rog spunetimi cumsa scap de el si cumsa dovedesc scolii ca am dreptate


upssss..........urata situatie!!!!!...............zici ca te suna??????? poti sa faci o reclamatie scrisa catre conducerea scolii ..poate ai totusi un tutore sau un adult care are grija de tine

se poate verifica in listingul telefonului tau!!!!!!!!!!

sa fac o reclamatie deja e tirziu deoarece scoala e inchisa dar o sa incerc la politie .iti multumesc mult pentru idee
kudika194710
Postat pe 13 Iunie 2010 21:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
negi - veruci 1 De la: isakRYarta 16 Iulie 2009 15:00
unde crezi ca se duc banii 1 De la: kudika082043 25 Noiembrie 2009 21:49
stie cineva? 47 De la: alegro6543 11 Octombrie 2011 08:26
pete 11 De la: shania_twain0801 1 Iulie 2010 09:42
Help...! 5 De la: Boca 18 Iulie 2010 13:24