Relatie

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Relatie: (3.5 din 2 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Buna am o relatie cu un baiat de 1 an jumatate si ne intelegem de minune, dar uneori este foarte gelos si daca vorbesc cu alt baiat la telefon se supara si zice k am terminato. si multe alte chestii. Mi-a zis de nenumarate ori k ma iubesti si mi-a si demonstrat dar este gelos. Eu nu imi pot imagina viata fara el pt.ca chiar tin la el enorm de mult. dar nu imi plac crizele lui de gelozie cum ca il insel si ca as vorbi cu altii. Imi da cineva un sfat cum sa-l fac sa inceteze cu gelozia. Si el isi da seama ce greseste dar asa este. Sa- mai despartit si de alte fete tot din pricina asta. Eu il iubesc dar nu stiu cat am sa rezist si eu .
Raporteaza abuz de limbaj
kudika085739 Avatarul lui kudika085739

24 mesaje
Oras: ploiesti

Asta e firea lui nu ai ce sa-i faci .Lasa/l e boala grava gelozia chiar daca il iubesti si nu ai ochi decat pt. el . GELOZIA asta bolnavicioasa nu are leac, mai rau te macina si pe tine . Ori poate el a avut partenere care i-a inselat asteptarile dar vad ca si cu tine se poarta la fel . LASA-L
Sabrina_Nede Avatarul lui Sabrina_Nede

1156 mesaje
Oras: constanta

Fugi cat mai ai timp !:)) Barbatii gelosi sunt gelosi si gata. Te poti trezi cu un pumn intre ochi ca te-ai uitat mai romantic la sarmale.. !
” Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! “
Fosta membra Kudika.ro
Cei gelosi dispun de o foarte mica incredere in ei insisi. Lauda-l mai des, cere-i parerea mai des, arata-i ca este parte importanta din viata ta.

Cat despre ce spun fetele, inainte de a te speria ca vai, va da in tine, e bine sa citesti urmatorul articol www.cosmopolitan.ro/love-si-sex/de-citit-in-doi/cum-sa-ti-dai-se...
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
in fiecare zi cate un topic! cu cate o poveste gogonata..mai aveai un topic unde erai oficial de 5 luni cu altul!
offf si cand iti spun ca iti joaca memoria feste..tu nu ma crezi..la naiba in puii mei!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2009-11-26 14:05:52in fiecare zi cate un topic! cu cate o poveste gogonata..mai aveai un topic unde erai oficial de 5 luni cu altul!
offf si cand iti spun ca iti joaca memoria feste..tu nu ma crezi..la naiba in puii mei!

da! care e treaba cu femeia asta?
www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/30061/Iubitul-meu-e-in...

vrea "rating"?
there is nothing more dangerous than a woman without a past
Fosta membra Kudika.ro
De la: , la data 2009-11-22 18:32:15Buna am o relatie cu un baiat de 1 an jumatate si ne intelegem de minune, dar uneori este foarte gelos si daca vorbesc cu alt baiat la telefon se supara si zice k am terminato. si multe alte chestii. Mi-a zis de nenumarate ori k ma iubesti si mi-a si demonstrat dar este gelos. Eu nu imi pot imagina viata fara el pt.ca chiar tin la el enorm de mult. dar nu imi plac crizele lui de gelozie cum ca il insel si ca as vorbi cu altii. Imi da cineva un sfat cum sa-l fac sa inceteze cu gelozia. Si el isi da seama ce greseste dar asa este. Sa- mai despartit si de alte fete tot din pricina asta. Eu il iubesc dar nu stiu cat am sa rezist si eu .

ala cu care ai relatzia aia oficiala de 5 luni stie de asta?
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

se pare ca nu mai are cont pe kudika
s-o fi simtit prost mititica
Leave this world a little bit better than you found it!
kudika091442 Avatarul lui kudika091442

1 mesaj

yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

ce repede vine si fuge lumea asta
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
De la: , la data 2009-11-22 18:32:15Buna am o relatie cu un baiat de 1 an jumatate si ne intelegem de minune, dar uneori este foarte gelos si daca vorbesc cu alt baiat la telefon se supara si zice k am terminato. si multe alte chestii. Mi-a zis de nenumarate ori k ma iubesti si mi-a si demonstrat dar este gelos. Eu nu imi pot imagina viata fara el pt.ca chiar tin la el enorm de mult. dar nu imi plac crizele lui de gelozie cum ca il insel si ca as vorbi cu altii. Imi da cineva un sfat cum sa-l fac sa inceteze cu gelozia. Si el isi da seama ce greseste dar asa este. Sa- mai despartit si de alte fete tot din pricina asta. Eu il iubesc dar nu stiu cat am sa rezist si eu .

ok..ai doua variante:
1. ii scri la mosu sa-ti cumpere inca vreo 3 lacate pt usa, si sa te ajute sa castigi la Loto ca sa nu mai fii nevoita sa mai iesi din casa vreodata pt a muncii...ca daca muncesti ceva se poate intalmpla sa mai cunostii si masculi...si daca vrei sa patrezi relatie...nu ai voie!

2.Da-i papuceii.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-12-09 14:46:43ce repede vine si fuge lumea asta

si asta o plecat?

bine ca m-am chinuit sa scriu
Sabrina_Nede Avatarul lui Sabrina_Nede

1156 mesaje
Oras: constanta

De la: Calandrinon, la data 2009-12-09 15:02:44

si asta o plecat?

Asta nu e aia cu iubit de 5 luni si cu altu de 1 an jumate ?
” Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! “
Fosta membra Kudika.ro

si asta o plecat?

las ca o sa iti trimita mosu un cado!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
stefanant Avatarul lui stefanant

102 mesaje
Oras: mangalia

naspa! O relatie de genul acesta nu dureaza mult, uneori se poate sfarsi chiar prost.
Imi pare rau ca iti dau o veste proasta! nu prea e o boala de tratat "la farmacie" ci la psihiatru.

Sa fii fericita!
in clar
Fosta membra Kudika.ro
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-09 15:03:42

si asta o plecat?

Asta nu e aia cu iubit de 5 luni si cu altu de 1 an jumate ?

da tu crezi ca-mi obosesc neuronii sa le mai retin
si asa is ei obositi destul
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2009-12-09 15:03:59
las ca o sa iti trimita mosu un cado!

e pe alese?
oana84onutza Avatarul lui oana84onutza

337 mesaje

Ai putea sa ii prezinti persoanele cu care tot vorbesti la telefon, poate asa va deveni ma increzator, sau poate mai renunti tu la convorbirile cu fel si fel de tipi, ia gandeste te daca el ar vorbi cu fel si fel de tipe la telefon, tu cum te-ai simti?, stii ce tie nu iti place altuia nici atat...

337 mesaje

Ai putea sa ii prezinti persoanele cu care tot vorbesti la telefon, poate asa va deveni ma increzator, sau poate mai renunti tu la convorbirile cu fel si fel de tipi, ia gandeste te daca el ar vorbi cu fel si fel de tipe la telefon, tu cum te-ai simti?, stii ce tie nu iti place altuia nici atat...

337 mesaje

337 mesaje

337 mesaje

Scuzati s-a blocat calculatorul, nu am intentionat sa postez de o mie de ori
kudika172071 Avatarul lui kudika172071

80 mesaje

RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA

Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.

Amin!
kudika172071 Avatarul lui kudika172071

80 mesaje

RUGACIUNE CATRE SFANTA MARTA

Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.

Amin!