Setari Cookie-uri

durrea este prea mare

imi postez si eu durerea de mama si va rog sa ma indrumati si poate este cineva care ar sti ce porti sa mai deschid pentru ca sunt disperata .Copilul meu are27 ani,este de 9 ani bolnav de Screloza multiplain placi si dupa un zbucium de 5 ani de la debutul bolii am reusit sa intram sub tratament cu un medicament ft. scump prin Programul national. Decand cu criza statul vrea sa ne paraseasca tocmai acum cand copilul meu se simnte mai bine a reusit sa-si intemeeze o familie are si o fetita de 1an si cred ca daca opreste tratamentul v-a intra din nou in pusee si mii frica sa nu ajunga paralizat.In luna nov a primit 20 de flacoane si el trbuie sa ia zilnic cate unul . Tinem de Spitalul de urgenta BUcuresti si ei motiveaza lipsa fondurilor. Poate are cineva vero adresa in acest sens vreo cunostinta orice care sa-mi deschida calea si sa nu ne scoata din program. Costul medicamentului este de 1000 USD pe luna.Orice idee, parere ,sfat mi-ar prinde bine.Multumesc din suflet!
kudika082043
Postat pe 24 Noiembrie 2009 20:38
De la: kudika082043, la data 2009-11-24 20:38:40 imi postez si eu durerea de mama si va rog sa ma indrumati si poate este cineva care ar sti ce porti sa mai deschid pentru ca sunt disperata .Copilul meu are27 ani,este de 9 ani bolnav de Screloza multiplain placi si dupa un zbucium de 5 ani de la debutul bolii am reusit sa intram sub tratament cu un medicament ft. scump prin Programul national. Decand cu criza statul vrea sa ne paraseasca tocmai acum cand copilul meu se simnte mai bine a reusit sa-si intemeeze o familie are si o fetita de 1an si cred ca daca opreste tratamentul v-a intra din nou in pusee si mii frica sa nu ajunga paralizat.In luna nov a primit 20 de flacoane si el trbuie sa ia zilnic cate unul . Tinem de Spitalul de urgenta BUcuresti si ei motiveaza lipsa fondurilor. Poate are cineva vero adresa in acest sens vreo cunostinta orice care sa-mi deschida calea si sa nu ne scoata din program. Costul medicamentului este de 1000 USD pe luna.Orice idee, parere ,sfat mi-ar prinde bine.Multumesc din suflet!



am ciit imi pare sincer rau incerc ...incerc sa ma pun in situatia ta....da-mi adresa ta de mess si o sa incerc sa ii dau cuiva ades ta care sper sa te poata ajuta ..sau macar sa dea mesaju mai departe...sper sa reusesc ceva ceva....
iulia069834
Postat pe 6 Decembrie 2009 17:30
desi sunt poate...doar un copil fata de tine chiar m`a atins foarte tare cazul tau....isi....ncerc sa inteleg prin ce treci...banuiesc ca ai apelat la toate solutiile pentru a o scoate la capat insa.. nu se mai poate face nimic...eu zic ca ati putea da anuntul si prin ziare si chiar de ce nu si la televiziune si poate totusi veti rezolva intr`un fel..nu sunteti nici prima familie care apeleaza la astfel de mijloace .voi trebuie sa va reintrati in drepturi si sa vi se acorde banii cuveniti ca si pana acum.. ..iti urez numai bine sI FI TARE IULIA PT COPILUL TAU SI AI MULTA CREDINTA IN DUMNEZEU !! Carmen
babyx
Postat pe 17 Decembrie 2009 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello girls:) 29 De la: Titanika 1 Februarie 2012 14:49
eu leu si el berbec 15 De la: lianavelecico 29 Mai 2009 12:39
De ce uneori asteptam prea multe d l o pers?dc o pers da sperante alteia stiind k nu este posibil nimic...dc azi iti spune te iubesc sh maine k nu t mai iubeste k i-a treqt..:( 8 De la: anastasia_m 13 Mai 2010 19:14
EU TAUR,EL FECIOARA! FUNCTIONEAZA?:)) 13 De la: kudika182894 5 Iunie 2010 18:29
ce sa fac simt k inebunesc 12 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 18:15