ce parere aveti despre?.....

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
buna,fetelor.........ce parere aveti despre:
1).MASCARA SUPERSHOCK,de la Avon?
2)Vopsea de par Garnier(neagra)?
ASTEPT PARERILE VOASTRE.........va pup.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
astept raspunsuri cu parerile voastre.......
Fosta membra Kudika.ro
Rimelul este bun.Le da volum genelor fara sa incarce si le si lungeste. Mie imi place foarte mult

AlexandraDAlly Avatarul lui AlexandraDAlly

109 mesaje
Oras: bistrita

De la: la_belle_mer, la data 2009-11-28 15:29:47Rimelul este bun.Le da volum genelor fara sa incarce si le si lungeste. Mie imi place foarte mult

da..si eu tot mascara supershok folosesc:D e perfect: ieftin si chiar eficient! depinde si de tipul genelor si ce vrei sa obti... iar in legatura cu...vopseua nu stiu nimic pentru ca eu folosesc doar casting creme gloss
bianca_cristea Avatarul lui bianca_cristea

9 mesaje

De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-11-25 11:42:23buna,fetelor.........ce parere aveti despre:

pe mine m-a fermecat rimelul maybelline the colossal volum express(ambalaj galben).am genele foarte mici(extrem de mici)...am facut si un mic tratament cu ulei de ricin ca sa am macar ce rimela...iar acum am ajuns la performanta de a numi machiaj simplu...doar un rimel(fara ajutorul dermatografului...ceea ce e lucru mare pt mine).iar vorpsea garnier....da,am folosit,si am sa mai folosesc.imi plac produsele garnier,balsamul de par e superb.....stai ca ma abat de la tema.vopsea garnier 100% color negru,super,am sa pun si niste poze.pupici
Fosta membra Kudika.ro
vopsea de la Garnier am folosit si e foarte buna, m-am vopsit de vreo 5 ori in aceeiasi zi si nu am chelit
...sanav„bici...
MyBlueLight Avatarul lui MyBlueLight

42 mesaje

De la: freakbabe, la data 2010-01-04 01:45:07vopsea de la Garnier am folosit si e foarte buna, m-am vopsit de vreo 5 ori in aceeiasi zi si nu am chelit

hahahahhahaa credeam k numai eu fac d-astea ....numai k eu m-am vopsit bruneta apoi imediat la cateva zile m-am facut blonda =)) si nici eu nu am kelit
Hello Kitty www.mybluelight.deviantart.com
Fosta membra Kudika.ro
De la: MyBlueLight, la data 2010-01-04 02:29:12
De la: freakbabe, la data 2010-01-04 01:45:07vopsea de la Garnier am folosit si e foarte buna, m-am vopsit de vreo 5 ori in aceeiasi zi si nu am chelit

hahahahhahaa credeam k numai eu fac d-astea ....numai k eu m-am vopsit bruneta apoi imediat la cateva zile m-am facut blonda =)) si nici eu nu am kelit

mai yo tot bruneta m-am vopsit si nu mi-a placut imi statea, asa ca am vrut sa m-a fac blonda din nou(blonda fiind de la mama natura)....m-am vopsit de vreo 3 ori si aveam un saten deschis in cap dar nu mi-a placut...dupa care m-am decolorat q pudra si am devenit galbena in cap ....m-am speriat ce-am vazut asa ca m-am mai vopsit in acea zi de inca vreo 2 sau 3 ori, si am reusit sa-mi fac o culoare la par super....nu am avut probleme q caderea parului....de atunci m-am invatat minte si mi-am spus ca nu am sa ma mai vopsesc in vecii vecilor fiindca am un par prea frumos si nu are rost sa-l stric q vopsele
...sanav„bici...
ankris Avatarul lui ankris

311 mesaje
Oras: galati

Eu mi-am luat rimelul asta acum cateva zile si la inceput mi se parea ca e gol ,dar acum sunt multumita de el....iar vopseaua neagra de la garnier am incercat-o o sigura data si nu mi-a placut....de cate ori ma spalam pe cap...apa era gri ,acum ma vopsesc cu Palette Deluxe Dark Pearls si chiar imi place acest negru
tequila_cu_varza Avatarul lui tequila_cu_varza

128 mesaje
Oras: bucuresti

Amandoua,, sunt ok. Nu nemaipomenite, ci doar ok.
http://VERZE.RO Simtul umorului nu a murit!
cristalnou Avatarul lui cristalnou

14 mesaje
Oras: brasov

De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-11-25 11:42:23buna,fetelor.........ce parere aveti despre:

E OK
NU EXISTA VOPSEA NEAGRA BUNA!
"Acolo unde straluceste privirea, diamantul este de prisos." V. Hugo