yves rocher

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
pentru cine foloseste game yves rocher.......as vrea un ruj un fard de pleoape si o mascara cu sclipici de la ei...care sunt cele mai bune ?la ce pret online si/sau in magazine...hai va :***
Raporteaza abuz de limbaj
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2009-12-20 12:29:19pentru cine foloseste game yves rocher.......as vrea un ruj un fard de pleoape si o mascara cu sclipici de la ei..sau orice alta marca .care sunt cele mai bune ?la ce pret online si/sau in magazine...hai va :***

Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulia069834, la data 2009-12-20 16:34:35
De la: iulia069834, la data 2009-12-20 12:29:19pentru cine foloseste game yves rocher.......as vrea un ruj un fard de pleoape si o mascara cu sclipici de la ei..sau orice alta marca .care sunt cele mai bune ?la ce pret online si/sau in magazine...hai va :***

orice marca pe care o sti?
blondiewishes Avatarul lui blondiewishes

707 mesaje
Oras: brasov

De la: iulia069834, la data 2009-12-20 12:29:19pentru cine foloseste game yves rocher.......as vrea un ruj un fard de pleoape si o mascara cu sclipici de la ei...care sunt cele mai bune ?la ce pret online si/sau in magazine...hai va :***

in materie de mascara..sunt naspa..
ti o spun eu!!!
Always hearing what your ears can't hear .