Setari Cookie-uri

cum sa fac o noapte romantica iubitului meu ajutati-ma

fetelor dati-mi va rog idei romantice cat mai romantice am nev urgent vreau sa ii fac o surpriza asa placuta va rog ajutati-ma
kudika087387
Postat pe 27 Noiembrie 2009 19:27
ajutoooooooooooooooooor la toate fetele.
Nu am mai facut sex de multi ani, nici nu mai stiu, pot fi 7 ani, pot fi 8 ani,pot fi 10 ani.Sunt divortata de mult timp, si fostul idiot este inca primul si ultimul la acest capitol.Acum sunt hotarata sa o pun cu un tip.Cam in 2 saptamani.Iesim la un weekend la mare,oprire la o pensiune noaptea.Sunt micuta mai plinuta, am 42 de ani, imi vine sa urlu de cate ori vine weekendul de singuratate.Am accese de dorinte neimplinite si tremur noapea, cu lacrimi in ochi de dorinta. Ce sa ma fac?
Cum sa fac?Nu am mai pus-o cu nimeni.DAr vreau sa o fac.Dar mai stiu cum?Sa folosessc prezervativul?
AJUTOR.Cateva sfaturi.Nu mai stiu nici sa ma pup.O sa stiu sa ma descurc in noaptea respectiva?Stiti, VREAU, VREAU,. VREAUdar imi este teama.Mai stiu ce sa fac? Si cum sa fac?Trebuie sa mangai, sa pup, trebuie sa ma dezbrac, sa ne dezbracam. Dar daca ma fac de ras?Daca va vedea ca sunt pafarista?HELP.Sfaturi ca pentru prima data.
floaredecactus
Postat pe 30 Noiembrie 2009 09:05
De la: floaredecactus, la data 2009-11-30 09:05:36ajutoooooooooooooooooor la toate fetele.
Nu am mai facut sex de multi ani, nici nu mai stiu, pot fi 7 ani, pot fi 8 ani,pot fi 10 ani.Sunt divortata de mult timp, si fostul idiot este inca primul si ultimul la acest capitol.Acum sunt hotarata sa o pun cu un tip.Cam in 2 saptamani.Iesim la un weekend la mare,oprire la o pensiune noaptea.Sunt micuta mai plinuta, am 42 de ani, imi vine sa urlu de cate ori vine weekendul de singuratate.Am accese de dorinte neimplinite si tremur noapea, cu lacrimi in ochi de dorinta. Ce sa ma fac?
Cum sa fac?Nu am mai pus-o cu nimeni.DAr vreau sa o fac.Dar mai stiu cum?Sa folosessc prezervativul?
AJUTOR.Cateva sfaturi.Nu mai stiu nici sa ma pup.O sa stiu sa ma descurc in noaptea respectiva?Stiti, VREAU, VREAU,. VREAUdar imi este teama.Mai stiu ce sa fac? Si cum sa fac?Trebuie sa mangai, sa pup, trebuie sa ma dezbrac, sa ne dezbracam. Dar daca ma fac de ras?Daca va vedea ca sunt pafarista?HELP.Sfaturi ca pentru prima data.


stai linistita si nu-ti fie frica, sexul e ca mersul pe bicicleta, nu se uita.
miss_darine
Postat pe 30 Noiembrie 2009 09:12
De la: floaredecactus, la data 2009-11-30 09:05:36ajutoooooooooooooooooor la toate fetele.
Nu am mai facut sex de multi ani, nici nu mai stiu, pot fi 7 ani, pot fi 8 ani,pot fi 10 ani.Sunt divortata de mult timp, si fostul idiot este inca primul si ultimul la acest capitol.Acum sunt hotarata sa o pun cu un tip.Cam in 2 saptamani.Iesim la un weekend la mare,oprire la o pensiune noaptea.Sunt micuta mai plinuta, am 42 de ani, imi vine sa urlu de cate ori vine weekendul de singuratate.Am accese de dorinte neimplinite si tremur noapea, cu lacrimi in ochi de dorinta. Ce sa ma fac?
Cum sa fac?Nu am mai pus-o cu nimeni.DAr vreau sa o fac.Dar mai stiu cum?Sa folosessc prezervativul?
AJUTOR.Cateva sfaturi.Nu mai stiu nici sa ma pup.O sa stiu sa ma descurc in noaptea respectiva?Stiti, VREAU, VREAU,. VREAUdar imi este teama.Mai stiu ce sa fac? Si cum sa fac?Trebuie sa mangai, sa pup, trebuie sa ma dezbrac, sa ne dezbracam. Dar daca ma fac de ras?Daca va vedea ca sunt pafarista?HELP.Sfaturi ca pentru prima data.
cumparati un vibrator si gata
ralukutzza
Postat pe 30 Noiembrie 2009 09:14
buna. draga floare de cactus nu-ti mai face atatea probleme, daca intr-adevar esti hotarata sa-ti reiei viata sexuala, incearca sa vorbesti deschis cu partenerul sa-i spui temerile tale si lasa ca lucrurile sa vina de la sine. nu-ti mai face atatea probleme ca nu stii sa saruti sau cum va ve-ti dezbraca.te pup. succes
amalia17
Postat pe 30 Noiembrie 2009 09:15
De la: floaredecactus, la data 2009-11-30 09:05:36ajutoooooooooooooooooor la toate fetele.
Nu am mai facut sex de multi ani, nici nu mai stiu, pot fi 7 ani, pot fi 8 ani,pot fi 10 ani.Sunt divortata de mult timp, si fostul idiot este inca primul si ultimul la acest capitol.Acum sunt hotarata sa o pun cu un tip.Cam in 2 saptamani.Iesim la un weekend la mare,oprire la o pensiune noaptea.Sunt micuta mai plinuta, am 42 de ani, imi vine sa urlu de cate ori vine weekendul de singuratate.Am accese de dorinte neimplinite si tremur noapea, cu lacrimi in ochi de dorinta. Ce sa ma fac?
Cum sa fac?Nu am mai pus-o cu nimeni.DAr vreau sa o fac.Dar mai stiu cum?Sa folosessc prezervativul?
AJUTOR.Cateva sfaturi.Nu mai stiu nici sa ma pup.O sa stiu sa ma descurc in noaptea respectiva?Stiti, VREAU, VREAU,. VREAUdar imi este teama.Mai stiu ce sa fac? Si cum sa fac?Trebuie sa mangai, sa pup, trebuie sa ma dezbrac, sa ne dezbracam. Dar daca ma fac de ras?Daca va vedea ca sunt pafarista?HELP.Sfaturi ca pentru prima data.

usurel bre..mai respira si tu!
lasa ca o sa fie bine!si evident cu prezervativ!
one_size
Postat pe 30 Noiembrie 2009 10:20
De la: kudika087387, la data 2009-11-27 19:27:26fetelor dati-mi va rog idei romantice cat mai romantice am nev urgent vreau sa ii fac o surpriza asa placuta va rog ajutati-ma


ok.....da' mai intai vreau sa stiu daca locuiti impreuna!
greierash_is_back
Postat pe 30 Noiembrie 2009 10:29
Buna,
in primul rand nu mai fi neinistita, pentru ca el te va simti si nu cred ca asta iti doresti sa i transmiti.
nu trebuie exagerat cu romantismul pentru ca nu toti barbatii stiu sa aprecieze acest lucru.
important e sa ai timp sa te ocupi de tine, sa te simti frumoasa si increzatoare pentru ca in pat atitudinea este totul.
lasa-l pe el sa fie cu initiativa, cel putin acum la inceput de relatie, e ca si dansul barbatul conduce :), apoi dupa ce veti fi mai in largul vostru va aprecia daca vei fi tu cea cu initiativa.
In speranta ca sfaturile mele iti vor fi de folos iti doresc succes si o noapte de neuitat.
the_only
Postat pe 30 Noiembrie 2009 10:40
De la: the_only, la data 2009-11-30 10:40:57Buna,
in primul rand nu mai fi neinistita, pentru ca el te va simti si nu cred ca asta iti doresti sa i transmiti.
nu trebuie exagerat cu romantismul pentru ca nu toti barbatii stiu sa aprecieze acest lucru.
important e sa ai timp sa te ocupi de tine, sa te simti frumoasa si increzatoare pentru ca in pat atitudinea este totul.
lasa-l pe el sa fie cu initiativa, cel putin acum la inceput de relatie, e ca si dansul barbatul conduce :), apoi dupa ce veti fi mai in largul vostru va aprecia daca vei fi tu cea cu initiativa.
In speranta ca sfaturile mele iti vor fi de folos iti doresc succes si o noapte de neuitat.


Multumesc pentru rapiditate la toata lumea.Stiu ca este un lucru normal, dar.....imi este teama ca poate ma fac de ras.Voi urmari sfaturile voastre, sa imi fac curaj.Adica va dati seama ce va insemna sa stau 2 saptamanai sub aceasta presiune?Nu fac decat sa ma agit, imi tremura corpul de emotie.Dar, odata si odata trebuie sa o iau de la capat.Si promit ca va voi tine la urent pana voi reusi sa trec de pasul acesta, care mi se pare fooooooooooarte greu.
floaredecactus
Postat pe 30 Noiembrie 2009 11:40
De la: floaredecactus, la data 2009-11-30 11:40:49
Multumesc pentru rapiditate la toata lumea.Stiu ca este un lucru normal, dar.....imi este teama ca poate ma fac de ras.Voi urmari sfaturile voastre, sa imi fac curaj.Adica va dati seama ce va insemna sa stau 2 saptamanai sub aceasta presiune?Nu fac decat sa ma agit, imi tremura corpul de emotie.Dar, odata si odata trebuie sa o iau de la capat.Si promit ca va voi tine la urent pana voi reusi sa trec de pasul acesta, care mi se pare fooooooooooarte greu.

da poate te agiti degeaba..poate nu o sa faca el fata! sau poate nu o sa fiti pe aceeasi lungime de unda in pat!
acum ce o fi o fi..da nu te mai agita asa tare ca o sa strici totul!
one_size
Postat pe 30 Noiembrie 2009 12:31
totul vine de la sine cind iubirea isi afla loc in sufletele voastre.... Nu e nevoie d esfaturi sau d emanual ci e nevoie sa va asculati trupul si inima !
Aproape_eu
Postat pe 14 Decembrie 2009 22:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ciorapi sau nu la sandale? 9 De la: Corina1205 30 Iulie 2011 17:45
Lamuritzi-ma si pe mine... 18 De la: mady_puppy 3 Decembrie 2009 16:38
Intrebare mai mult pt barbati 71 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:49
ce sa mai fac:sml-confused0006: :sml-confused0024: 20 De la: numarul59 11 Iulie 2011 12:21
¿¿¿ poate cineva sa imi dezvaluie secretul??? 185 De la: stardancer 28 Noiembrie 2009 22:47