Setari Cookie-uri

cunnilinngus

gandeste-te ca suntem undeva impreuna vorbim despre noi, ascultam muzica la un momentdat te iau usor in brate, te ridic si incepem sa dansam uitandu-ne unul in ochii celuilalt, in timp ce dansam ne sarutam pasional iar eu iti mangai usor spatele, buzele noastre se lipesc cu pasiune, niciunul nu vrem sa le desprindem, dansam asa si ne sarutam minute in sir, apoi ne intreptam spre pat, te lasi pe spate, ma pun langa tine continuam sa ne sarutam cu pasiune, sarutarile mele aluneca spre gatul tau si apoi mai jos spre sanii tai superbi, usor si incep sa imi plimb limba pe sfarcurile tale intarite in timp ce tu te joci cu mainile prin parul meu si incepi sa iti onduiesti corpul de placere, o mana o cobor usor pe abdomen si apoi mai jos la tine intre picioare , imi cobor sarutarile si mai jos spre locul preferat,cald si umedl , limba cauta locul cel mai placut, si incepe sa se miste din ce in ce mai repede, gemi de placere imi zici sa nu ma opresc, nici nu aveam de gand, continui sa imi plimb limba in locul cel mai excitant din ce in ce mai repede, mai cobor usor si pe la fund si ma joc acolo umezindul bine si vazand ca iti place si apoi revin la locul meu preferat, …. Incep sa ma joc cu un deget usor si la fund si cu limba ma plimb pe locul cel mai placut foarte repede, iti simt respiratia tot mai necontrolata, gemetele tot mai puternice, ma strangi de par…simt ca esti aproape nu ma opresc si continui……sa imi intensific miscarile... simt cum mi se umezeste din ce in ce mai mult limba, respiratia ta devine tot mai necontrolata si gemetele tot mai puternice.... te tin strans cu o mana, ajungi la orgasm dar eu tot continui, incepi sa te zvarcolesti si sa tremuri de placere, atunci ma opresc si eu si incep sa imi urc sarutarile si....
ionmarius03
Postat pe 30 Iulie 2010 20:14
Da te mananca....limba frate!
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 20:16
si si si si si???

Shhh
Postat pe 30 Iulie 2010 20:18
Ce curioasa esti!
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 20:21
se mai intampla uneori
ionmarius03
Postat pe 30 Iulie 2010 20:26
Ce se intampla?
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 20:29
eu nu cred ca a avut orgasm,cred ca e o fantezie de a ta,punct
utad
Postat pe 30 Iulie 2010 20:30
crezi ce doresti,,,dar eu stiu ca asa se ajunge intotdeauna la mari orgasme
asa ca poate ar trebui tu sa schimbi partenerul daca el nu e capail sa iti ofere asa un orgasm
ionmarius03
Postat pe 30 Iulie 2010 20:33
De la: ionmarius03, la data 2010-07-30 20:14:15gandeste-te ca suntem undeva impreuna vorbim despre noi, ascultam muzica la un momentdat te iau usor in brate, te ridic si incepem sa dansam uitandu-ne unul in ochii celuilalt, in timp ce dansam ne sarutam pasional iar eu iti mangai usor spatele, buzele noastre se lipesc cu pasiune, niciunul nu vrem sa le desprindem, dansam asa si ne sarutam minute in sir, apoi ne intreptam spre pat, te lasi pe spate, ma pun langa tine continuam sa ne sarutam cu pasiune, sarutarile mele aluneca spre gatul tau si apoi mai jos spre sanii tai superbi, usor si incep sa imi plimb limba pe sfarcurile tale intarite in timp ce tu te joci cu mainile prin parul meu si incepi sa iti onduiesti corpul de placere, o mana o cobor usor pe abdomen si apoi mai jos la tine intre picioare , imi cobor sarutarile si mai jos spre locul preferat,cald si umedl , limba cauta locul cel mai placut, si incepe sa se miste din ce in ce mai repede, gemi de placere imi zici sa nu ma opresc, nici nu aveam de gand, continui sa imi plimb limba in locul cel mai excitant din ce in ce mai repede, mai cobor usor si pe la fund si ma joc acolo umezindul bine si vazand ca iti place si apoi revin la locul meu preferat, …. Incep sa ma joc cu un deget usor si la fund si cu limba ma plimb pe locul cel mai placut foarte repede, iti simt respiratia tot mai necontrolata, gemetele tot mai puternice, ma strangi de par…simt ca esti aproape nu ma opresc si continui……sa imi intensific miscarile... simt cum mi se umezeste din ce in ce mai mult limba, respiratia ta devine tot mai necontrolata si gemetele tot mai puternice.... te tin strans cu o mana, ajungi la orgasm dar eu tot continui, incepi sa te zvarcolesti si sa tremuri de placere, atunci ma opresc si eu si incep sa imi urc sarutarile si....


sii siii siii....zbeng! o palma peste ochelari....trezirea si mars la munca!
_oktober_
Postat pe 30 Iulie 2010 20:52
De la: _oktober_, la data 2010-07-30 20:52:40

sii siii siii....zbeng! o palma peste ochelari....trezirea si mars la munca!

urata trezire la realitate
miss_darine
Postat pe 30 Iulie 2010 20:56
am vrut sa spun sa anunte cand termina si el dar asta e ca rezervatu....ore intregi
_oktober_
Postat pe 30 Iulie 2010 21:00
De la: ionmarius03, la data 2010-07-30 20:14:15gandeste-te ca suntem undeva impreuna vorbim despre noi, ascultam muzica la un momentdat te iau usor in brate, te ridic si incepem sa dansam uitandu-ne unul in ochii celuilalt, in timp ce dansam ne sarutam pasional iar eu iti mangai usor spatele, buzele noastre se lipesc cu pasiune, niciunul nu vrem sa le desprindem, dansam asa si ne sarutam minute in sir, apoi ne intreptam spre pat, te lasi pe spate, ma pun langa tine continuam sa ne sarutam cu pasiune, sarutarile mele aluneca spre gatul tau si apoi mai jos spre sanii tai superbi, usor si incep sa imi plimb limba pe sfarcurile tale intarite in timp ce tu te joci cu mainile prin parul meu si incepi sa iti onduiesti corpul de placere, o mana o cobor usor pe abdomen si apoi mai jos la tine intre picioare , imi cobor sarutarile si mai jos spre locul preferat,cald si umedl , limba cauta locul cel mai placut, si incepe sa se miste din ce in ce mai repede, gemi de placere imi zici sa nu ma opresc, nici nu aveam de gand, continui sa imi plimb limba in locul cel mai excitant din ce in ce mai repede, mai cobor usor si pe la fund si ma joc acolo umezindul bine si vazand ca iti place si apoi revin la locul meu preferat, …. Incep sa ma joc cu un deget usor si la fund si cu limba ma plimb pe locul cel mai placut foarte repede, iti simt respiratia tot mai necontrolata, gemetele tot mai puternice, ma strangi de par…simt ca esti aproape nu ma opresc si continui……sa imi intensific miscarile... simt cum mi se umezeste din ce in ce mai mult limba, respiratia ta devine tot mai necontrolata si gemetele tot mai puternice.... te tin strans cu o mana, ajungi la orgasm dar eu tot continui, incepi sa te zvarcolesti si sa tremuri de placere, atunci ma opresc si eu si incep sa imi urc sarutarile si....
ce scarbosi sunt astia care isi pun limba intre picioarele femeii
kudika029282
Postat pe 30 Iulie 2010 21:02
Se putea sa rateze 282 un topic legat de sex?!
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:04
282 ai iesit la o gura de aer prin curtea spitalului?
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:05
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:05:14282 ai iesit la o gura de aer prin curtea spitalului?
nici dunneata nu poti sa ratezi asa o portie de sex ca doar e pe placul dumitale...
kudika029282
Postat pe 30 Iulie 2010 21:13
De la: ionmarius03, la data 2010-07-30 20:33:18crezi ce doresti,,,dar eu stiu ca asa se ajunge intotdeauna la mari orgasme
asa ca poate ar trebui tu sa schimbi partenerul daca el nu e capail sa iti ofere asa un orgasm


serios? esti tu asa sigur ca orice femeie poate avea un orgasm la o partida de sex oral?
Shhh
Postat pe 30 Iulie 2010 21:15
De la: kudika029282, la data 2010-07-30 21:13:42
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:05:14282 ai iesit la o gura de aer prin curtea spitalului?
nici dunneata nu poti sa ratezi asa o portie de sex ca doar e pe placul dumitale...


Nebunatica mica,diferenta dintre noi doua e ca eu comentez pe toate topicurile,in schimb tu numai pe alea de sex!Vezi ca a mai deschis baietu asta inca unu cu preludiu....fugi repede sa comentezi! Fi macar acum si tu prima ca te-ai cam saturat sa fi ultima la toate....
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:16:36
De la: kudika029282, la data 2010-07-30 21:13:42
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:05:14282 ai iesit la o gura de aer prin curtea spitalului?
nici dunneata nu poti sa ratezi asa o portie de sex ca doar e pe placul dumitale...


Nebunatica mica,diferenta dintre noi doua e ca eu comentez pe toate topicurile,in schimb tu numai pe alea de sex!Vezi ca a mai deschis baietu asta inca unu cu preludiu....fugi repede sa comentezi! Fi macar acum si tu prima ca te-ai cam saturat sa fi ultima la toate....


las'o barbie, vreau s'o vad cum se zbate singura
Shhh
Postat pe 30 Iulie 2010 21:18
Shhh ,sa o lasam singura cu tipu`? Mie cam frica sa-l las pe mana ei,pe bune!
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:19
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:19:33Shhh ,sa o lasam singura cu tipu`? Mie cam frica sa-l las pe mana ei,pe bune!


mie nu, suna a thriller
Shhh
Postat pe 30 Iulie 2010 21:20
De la: Shhh, la data 2010-07-30 21:20:36
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:19:33Shhh ,sa o lasam singura cu tipu`? Mie cam frica sa-l las pe mana ei,pe bune!


mie nu, suna a thriller


SUNA A FILM DE GROAZA
ionmarius03
Postat pe 30 Iulie 2010 21:23
Bine,fie! Sa o lasam sa stea acilea pe o bancuta in curtea spitalului sa se "hodineasca" la un pahar de sex!
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:24
De la: ionmarius03, la data 2010-07-30 21:23:57
De la: Shhh, la data 2010-07-30 21:20:36
De la: Barbie30, la data 2010-07-30 21:19:33Shhh ,sa o lasam singura cu tipu`? Mie cam frica sa-l las pe mana ei,pe bune!


mie nu, suna a thriller


SUNA A FILM DE GROAZA


Ionut sper sa nu-i frangi ....inima lui 282!
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:25
fa ma in pahar si da'i sa bea, ca ea nu pune gura pe madularul cel scarbos
Shhh
Postat pe 30 Iulie 2010 21:33
282 a disparut! Cred ca au bagat-o iar in camasa de forta ca a facut vreo criza de la sexul asta
Barbie30
Postat pe 30 Iulie 2010 21:53
tu chiar vrei solicitante, nu gluma
kitty_krieger
Postat pe 30 Iulie 2010 22:26
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-30 22:26:28tu chiar vrei solicitante, nu gluma


momentan nu vreau nimic
ionmarius03
Postat pe 31 Iulie 2010 14:35
Cunnilinngus ... eu pe aici invati cuvinte noi, dar nu prea le stiu semnificatia...si imi e lene sa citesc ce a scris....
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Iulie 2010 14:42
De la: ionmarius03, la data 2010-07-30 20:14:15gandeste-te ca suntem undeva impreuna vorbim despre noi, ascultam muzica la un momentdat te iau usor in brate, te ridic si incepem sa dansam uitandu-ne unul in ochii celuilalt, in timp ce dansam ne sarutam pasional iar eu iti mangai usor spatele, buzele noastre se lipesc cu pasiune, niciunul nu vrem sa le desprindem, dansam asa si ne sarutam minute in sir, apoi ne intreptam spre pat, te lasi pe spate, ma pun langa tine continuam sa ne sarutam cu pasiune, sarutarile mele aluneca spre gatul tau si apoi mai jos spre sanii tai superbi, usor si incep sa imi plimb limba pe sfarcurile tale intarite in timp ce tu te joci cu mainile prin parul meu si incepi sa iti onduiesti corpul de placere, o mana o cobor usor pe abdomen si apoi mai jos la tine intre picioare , imi cobor sarutarile si mai jos spre locul preferat,cald si umedl , limba cauta locul cel mai placut, si incepe sa se miste din ce in ce mai repede, gemi de placere imi zici sa nu ma opresc, nici nu aveam de gand, continui sa imi plimb limba in locul cel mai excitant din ce in ce mai repede, mai cobor usor si pe la fund si ma joc acolo umezindul bine si vazand ca iti place si apoi revin la locul meu preferat, …. Incep sa ma joc cu un deget usor si la fund si cu limba ma plimb pe locul cel mai placut foarte repede, iti simt respiratia tot mai necontrolata, gemetele tot mai puternice, ma strangi de par…simt ca esti aproape nu ma opresc si continui……sa imi intensific miscarile... simt cum mi se umezeste din ce in ce mai mult limba, respiratia ta devine tot mai necontrolata si gemetele tot mai puternice.... te tin strans cu o mana, ajungi la orgasm dar eu tot continui, incepi sa te zvarcolesti si sa tremuri de placere, atunci ma opresc si eu si incep sa imi urc sarutarile si....


respiratia era frumos mirositoare?!
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Iulie 2010 14:43
De la: Shhh, la data 2010-07-30 21:33:53fa ma in pahar si da'i sa bea, ca ea nu pune gura pe madularul cel scarbos
tineti gura aia spurcata de atata sex oral...mai femeie perversa de ce nu vrei dumneata sa bei vitaminele ce ies din madularul ala scarbos pe care il tot sugi cu placere
kudika029282
Postat pe 31 Iulie 2010 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa scap de timiditate? 33 De la: Barbie30 13 August 2010 10:34
de cate ori pe sapt faceti sex cu iubitul stabil?cat timp tine pt voi o partida? 3 De la: anybody 28 Iulie 2009 14:17
CAT DE MARE ESTE?(pt femei: clitorisul si pt barbati: penisul) 72 De la: amanda01 7 Iulie 2009 12:53
enough already!!! 1 De la: Laurelin 7 Octombrie 2008 00:22
sex oral cu un necunoscut sau doar cu ıubıtul.... 201 De la: kudika029282 18 Decembrie 2010 18:20