Setari Cookie-uri

buna.....

Am si eu o intrebare..prietenul meu e balanta iar eu sunt berbec.,poate fi ceva frumos pe viitor??..eu care intr-o relatie aveam si primul si ultimul cuvant de spus..acum..s-a mai schimbat roata.....multzumesc:)
sakura23
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:06
He he he, asa e cu roata asta, se invarte si se tot invarte pardalnica!
miss_darine
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:10
De la: sakura23, la data 2009-11-30 21:06:35Am si eu o intrebare..prietenul meu e balanta iar eu sunt berbec.,poate fi ceva frumos pe viitor??..eu care intr-o relatie aveam si primul si ultimul cuvant de spus..acum..s-a mai schimbat roata.....multzumesc:)


lasa-l ,fata,nu te merita
mitura
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:16
De la: sakura23, la data 2009-11-30 21:06:35Am si eu o intrebare..prietenul meu e balanta iar eu sunt berbec.,poate fi ceva frumos pe viitor??..eu care intr-o relatie aveam si primul si ultimul cuvant de spus..acum..s-a mai schimbat roata.....multzumesc:)




acum ..dotorita combinatiei dintre voi doi..planetele se vor alinia si va venii sfarsitul lumi!...
despartiti-va repede pana nu e prea tarziu!!!!!
Calandrinon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:23

Balanta si Berbec? Si da, si nu, poate da, poate nu... nici stelele nu prea se hotarasc.

Sigur este ca sunteti la 180 de grade distanta unul de altul pe cercul zodiacal, adica sunteti zodii opuse. Adica atractia dintre voi, la prima vedere, este fatala, memorabila, mistuitoare. Dar, în general, relatia are multe dificultati mai târziu. Exista mai multe puncte bune decât rele, dar alea rele sunt esentiale.

valivieru96
Postat pe 30 Noiembrie 2009 21:32
Da,probabil ai mare dreptate....dar daca ar fi atat de usor..l-as lasa si astazi...!!!am 23 de ani si pentru 1 a oara simt ca iubesc..simt ca e tot ce am nevoie..si as fi cea mai fericita sa ramanem multzi anisori impreuna.....cateodata ma gandesc ca poate imi e atat d drag datorita faptului ca e foarte diferit.......nush...
sakura23
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:42
De la: sakura23, la data 2009-11-30 22:42:25Da,probabil ai mare dreptate....dar daca ar fi atat de usor..l-as lasa si astazi...!!!am 23 de ani si pentru 1 a oara simt ca iubesc..simt ca e tot ce am nevoie..si as fi cea mai fericita sa ramanem multzi anisori impreuna.....cateodata ma gandesc ca poate imi e atat d drag datorita faptului ca e foarte diferit.......nush...


atunci , La multi ani fericiti impreuna
si de ce nu?!..Casa de piatra!

si acum ti-ai dovedit prin ce ai zis ca defapt tu nici nu aveai nevoie de parerile noastre...
nu are sens sa intrebi pe nimeni daca e rau sau bine ce faci..atata timp cat tu simti ca e bine!
Calandrinon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:48
in ce sens diferit?,,,scuze ca ma bag dar aveam o curiozitate
ghiuzelim
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:55
de ce nu....orice e posibil.din doua una :bine sau rau altceva nu poate fi.
gigela_plesanu
Postat pe 30 Noiembrie 2009 23:13
De la: sakura23, la data 2009-11-30 21:06:35Am si eu o intrebare..prietenul meu e balanta iar eu sunt berbec.,poate fi ceva frumos pe viitor??..eu care intr-o relatie aveam si primul si ultimul cuvant de spus..acum..s-a mai schimbat roata.....multzumesc:)




....ce ar fi dca ai incerac cu un geaman....pana la 25 de ani???
gratuit89
Postat pe 30 Noiembrie 2009 23:20
eu sunt berbecutz ..si s foarte incapatanata...si fffff rar las de la mine ceva...!! dar in relatia cu el...''cam el comanda si eu joc''. m- a schimbat f mult .ceva de genul asta..oricat ne-am contrazice ..reiese ca tot el are dreptate...el nu a avut niciodata o relatie de durata..pe cand eu am avut doar 2 relatii care au fost fiecare de cativa ani...cu el sunt de 8 luni...si relatia noastra e deschisa,schimbari majore nu sunt....vb zilnic dar ne vedem rar..o data sau in cel mai bun caz de 2 ori pe saptamana....sau eventual deloc...eu i-am acordat toata libertatea ..a fost liber sa faca ce vrea...si bineinteles prietenii sunt p 1ul loc....as vrea sa il schimb...dar nu stiu cum..am facut-o si pe indiferenta si pe suparata ...dar....
sakura23
Postat pe 30 Noiembrie 2009 23:24
De la: gratuit89, la data 2009-11-30 23:20:49
De la: sakura23, la data 2009-11-30 21:06:35Am si eu o intrebare..prietenul meu e balanta iar eu sunt berbec.,poate fi ceva frumos pe viitor??..eu care intr-o relatie aveam si primul si ultimul cuvant de spus..acum..s-a mai schimbat roata.....multzumesc:)




....ce ar fi dca ai incerac cu un geaman....pana la 25 de ani???


cui faci reclama?
Calandrinon
Postat pe 30 Noiembrie 2009 23:25
Aveai primul si ultimul cuvant ... interesant.
Daca ii ziceai sa sara te intreba cat de sus? Inteleg ca esti o femeie puternica sau cel putin iti place sa conduci sau asta ai facut pana acum. Tu te cunosti cel mai bine si tu ai raspunsul. Tu stii mai multe despre el decat noi. Cheia e la tine.
Iti place sa domini? Iti place sa colaborati, sa interactionati mereu confruntandu-va parerile/opiniile sau sa fii dominata?
alexandru_d
Postat pe 30 Noiembrie 2009 23:29
imi place sa am si eu un cuvant de spus...itzi dau un exemplu...daca eu azi vreau sa ies cu el..atunci sa ies..!!dar nu e deloc asa..!!daca domnul zice ca nu se poate..deci categoric nu se poate..!!! iar daca insist si plctisesc in cont...tot nu e raspunsul..!!! dar el cand zice sa iesim ..eu deja am sarit in papucei..!!
sakura23
Postat pe 30 Noiembrie 2009 23:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dilema 12 De la: cristina_crisu 14 Mai 2009 00:46
dieta si mentinearea greutatii 18 De la: alexandra890 31 Mai 2011 15:39
Avorturile spontane 2 De la: V_mariana 17 Ianuarie 2009 18:16
Cum procedezi in cazul de fata ? A-ti testat? 2 De la: greierash_is_back 1 Noiembrie 2009 13:33
ce sa port? 5 De la: kudika012227 18 Aprilie 2010 18:29