Setari Cookie-uri

salon ff tare

salon Masculin&Feminin. Geta se numeste tipa, e suupeerrr,toate fetele pleaca din salon suuper fericite. Preturile nu sunt cele mai mici(eu pt schimbat din saten in blond, tuns, coafat am platit 350 ron fara spaga). Dar merita!!!! e pe Mantuleasa.
getfit_miki
Postat pe 1 Decembrie 2009 12:26
De la: getfit_miki, la data 2009-12-01 12:26:54salon Masculin&Feminin. Geta se numeste tipa, e suupeerrr,toate fetele pleaca din salon suuper fericite. Preturile nu sunt cele mai mici(eu pt schimbat din saten in blond, tuns, coafat am platit 350 ron fara spaga). Dar merita!!!! e pe Mantuleasa.


bucuresti nu?

eu is din cluj
iulia069834
Postat pe 6 Decembrie 2009 17:51
De la: iulia069834, la data 2009-12-06 17:51:12
De la: getfit_miki, la data 2009-12-01 12:26:54salon Masculin&Feminin. Geta se numeste tipa, e suupeerrr,toate fetele pleaca din salon suuper fericite. Preturile nu sunt cele mai mici(eu pt schimbat din saten in blond, tuns, coafat am platit 350 ron fara spaga). Dar merita!!!! e pe Mantuleasa.


bucuresti nu?

eu is din cluj

tu du-te la Fistiq.
Lucia38
Postat pe 6 Decembrie 2009 17:57
De la: Lucia38, la data 2009-12-06 17:57:26
De la: iulia069834, la data 2009-12-06 17:51:12
De la: getfit_miki, la data 2009-12-01 12:26:54salon Masculin&Feminin. Geta se numeste tipa, e suupeerrr,toate fetele pleaca din salon suuper fericite. Preturile nu sunt cele mai mici(eu pt schimbat din saten in blond, tuns, coafat am platit 350 ron fara spaga). Dar merita!!!! e pe Mantuleasa.


bucuresti nu?

eu is din cluj

tu du-te la Fistiq.


eu stiu pe unul de la salonul la coquette....angelo se numeste si cica e dracos rau de tot si salonul e splendid

am gasit din intamplare si siteul

www.lacoquette.ro
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:32
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-12-18 21:32:59
eu stiu pe unul de la salonul la coquette....angelo se numeste si cica e dracos rau de tot si salonul e splendid

am gasit din intamplare si siteul

www.lacoquette.ro



ce coicidenta

nu-i asa ca si seama cu al tau putin =))
Calandrinon
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:41
De la: Calandrinon, la data 2009-12-18 21:41:29
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-12-18 21:32:59
eu stiu pe unul de la salonul la coquette....angelo se numeste si cica e dracos rau de tot si salonul e splendid

am gasit din intamplare si siteul

www.lacoquette.ro



ce coicidenta

nu-i asa ca si seama cu al tau putin =))
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:35
un salon foarte misto este chic salon situat in centrul bucurestiului.eu m-am tuns la marian care tunde super bine iar preturile sunt acceptabile pentru serviciile oferite a caror calitate este...superior.tipul mi-a recomandat si niste produse profesionale pentru ingrijirea parului de la label.m care sunt excelente
liliana1975
Postat pe 20 Decembrie 2009 13:38
va recomand salonul WONDER/ wonderbeauty.ro, am fost acolo la sugestia unei prietene, unde spalat, vopsit joico, coafat m-a costat 235 ron ! eu am parul lung si f des, am plecat de acolo foarte incantata de rezultatul final, mi-am facut mani-pedi spa alessandro care a durat ceva dar a meritat, a fost un real rasfat, mi-au facut un french perfect, personalul foaaaarte amabil, m-au tratat cu ceiut cu lamaie si miere sevit in ibricel, cu biscuit, am ramas impresionata, sper sa nu schimbe acest protocol, fetelor raportat calitate-pret pot spune ca in sfarsit mi-am gasit salonul preferat, eu stau pe 1 mai , e aproape de mine insa cred ca m-as duce acolo de oriunde as sta, greu gasesti servicii bune si preturi normale, sunt satula de fite, sa ma duc la saloane unde nu te intreaba nimeni nimic sau sunt superdraguti si la final te curata de bani, aici cu mare drag am dat spaga hairstylistului, pt ca mi-a facut niste bucle superbe cu placa, metoda pe care nu o stiam...
kudika097837
Postat pe 28 Decembrie 2009 11:04
OASIS SALON

Un salon care te ajuta sa-ti redescoperi frumusetea , sa te simti implinita !
Preturi accesibile , servicii de calitate , angajati profesionisti, receptivi la dorintele clientilor.
Oferte in aceasta perioada, in luna indragostitilor si luna martie care urmeaza .
Viziteaza www.oasisbeauty.ro sau suna la nr de tel :021.255.33.53



vikulitza
Postat pe 8 Februarie 2010 13:06
Vreau sa va povestesc de experienta mea la un salon din rond rosetti spazzio salon-am trecut sambata trecuta pe acolo si cand a intrat ce sa vezi ? ei aveau petrecere de deschidere :) mai sa fie imi zic asta nu am mai vazut pana acum sa se poarte si pe la saloanele din bucuresti mi-a placut ideea. aveau fete facute de stilist la par dar foarte special cu diverite forme in sus si cu pene de paun cu coama ce sa zic are talent baiatul respectiv-am facut si cunostinta il cheama cosmin boboc si are un salon foarte dichisit si preturile foarte bune zic! am baut un pahar de sampanie si am revenit luni sa ma vopsesc si mi-au oferit cadou o manichiura -spuneau ca asta e oferta- un vopsit=o mani cadou! i-am luat nr daca-l vreti 0723 798 727 .sppazziosalon.blogspot.com
kudika131234
Postat pe 27 Februarie 2010 00:15
Fetelor eu ma duc la tipa Georgiana salonul este situat in Lacul Tei si e super,preturi super accesibile,te servesc cu cafeluta cu un ceai ceva cat stai in salon,e super misto.Iar fata aia se misca dumnezeieste cu foarfeca in maini si te simti super fericita cand iesi din salonul acela si la manichiura mi-a placut super mult la o fata Flori,daca vreti sa va duceti va dau numarul de telefon 0735848871.Merita duceti-va cu toata increderea
pushyk
Postat pe 7 Martie 2010 21:52
Coco Nails, Hair, Make-Up, Bar Constanta - o experienta unica - Va ofera servicii complete de manichiura si pedichiura, hair styling exceptional si machiaje ultramoderne - carti de vizita ale personalitatii si frumusetii dumneavoastra, stil si eleganta. Rasfatati-va cu o manichiura spa, o pedichiura de relaxare, un refreshing facial, sau un hair styling exceptional. Veti adora timpul relaxant petrecut in salonul nostru de manichiura si frumusete! Fotoliile si minibarul, manichiura si pedichiura luxoase, sunt doar cateva exemple din oferta noastra de servicii de lux cu stil. Tehnicieni nostri de unghii sunt profesionisti si experimentati, precum si echipamentul nostru este de cea mai buna calitate, astfel va veti bucura de ingrijirea decadenta a unghiilor si de relaxarea serviciilor spa, numai la Coco Nails Constanta


Bulevardul MAMAIA, nr.232, Constanta, judetul Constanta
0341/881831; 0724178995
www.coconails.ro
BlondaX
Postat pe 11 Martie 2010 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga terapii de remodelare la Centrul Glamour! 1 De la: kudika_10579 26 Iunie 2012 14:17
Salon de Bronzare in Bucuresti 2 De la: kudika482308 7 Decembrie 2011 12:39
Salon in Cluj?... 3 De la: loveforever 3 Octombrie 2008 21:12
salon ff tare 12 De la: BlondaX 11 Martie 2010 21:13
EXCLUSIVESALON !!!Preturi super bune si servicii de calitate! 2 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:04