cred ca ma poti ajuta

Voteaza:

estera14 Avatarul lui estera14

2 mesaje

sunt presedinta consiliului elevilor din scoala mea si am fost provocata sa aduc idei originale in legatura cu ce proiecte scolare am putea desfasura in scoala noastra. M-am gandit la ceva activitati pentru fete cum ar fii...intalniri dupa ore sau ceva de genul dar cred ca nu e de ajuns! can you help me cu idei noi? mersi in avans:)
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
da un cerc de pictura sau un cenaclu de poezie o trupa de teatru ceva nu va sta in creier?????
intalniri cu cine si la ce folos????

mare Ti-e gradina Doamne....
you can kiss my kitty ass
Fosta membra Kudika.ro
cand am fost eu la liceu, am avut cluburi de film, in care se formau grupe de elevi, care isi filmau videoclipuri educative, si periodic organizau concursuri, care erau pe diferite teme...gen droguri, coruptie, alcol...etc...
si unele din ele, chiar au participat la concursuri internationale de acet gen...
illusion_of_coal Avatarul lui illusion_of_coal

2 mesaje
Oras: bucuresti

trupa de teatru si cenaclul de poezie sunt idei foarte bune incearca un cerc de folclor...si mai cere parerea elevilor.....conteaza.....
Clown illusionist painting with tears ...
Sabrina_Nede Avatarul lui Sabrina_Nede

1156 mesaje
Oras: constanta

Bar de negri si femei in tzatze goale ? Zic si eu.
Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu !
Fosta membra Kudika.ro
Cand era fi-mea liceeanca organizau simpozioane pe diverse teme. Aveau cercuri de teatru, organizau parade de moda pe care le regizau ei. Fi-mea a fost regisor la o parada de 4 iulie organizata la ambasada americana de 4 iulie. si puteti face o gramada de lucruri idei sa aveti Succes
kudika052198 Avatarul lui kudika052198

329 mesaje

In primul rand trebuie sa faci un sondaj sa vezi ce fel de proiecte ar vrea studentii sa faci , degeaba vrei tu daca ei nu vor asta. Nu o sa vina nimeni acolo....
Chiar poti sa le sugerezi lor sa vina cu idei despre ce le-ar placea sa faca. Daca impui parerile tale, e posibil sa te lase singura .

Ttrebuie sa te gandesti la niste teme de actualitate , decente , care intereseaza pe toata lumea si care vor fi apreciate de profesori, altfel o sa zbori din functia de sefa de grupa daca vii cu idei gen : sa ne adunam la o cafea la o barfa cu fetele....
Incearca ceva gen : ecologie , ce insemna sa fim cetateni europeni avantaje si dezavantaje , global warming, efectele crizei economice in randul consumatorilor romani , despre cainii vagabonzi pareri pro si contra , poti sa strangeti haine si jucatii pentru copiii saraci si sa va duceti de craciun , o vizita la azilul de batrani .. cum ne alegem facultatea si masterul.. etc.. poti invita cu acordul profesorilor bineinteles un psiholog sau un doctor sa raspunda la intrebarile tinerilor despre dragoste sau despre SIDA, etc.

Daca nu esti in stare sa mobilizezi oamenii pentru proiecte de astea mai moderne , atunci inspira-te din serbarile de pe vremea lui Ceasca , cu cantece poezii si piese de teatru, dar fa ceva contructiv .
Multa bafta !

estera14 Avatarul lui estera14

2 mesaje

Multumesc ma ajuta mult raspunsul tau
Fosta membra Kudika.ro
De la: estera14, la data 2009-12-01 23:12:11 sunt presedinta consiliului elevilor din scoala mea si am fost provocata sa aduc idei originale in legatura cu ce proiecte scolare am putea desfasura in scoala noastra. M-am gandit la ceva activitati pentru fete cum ar fii...intalniri dupa ore sau ceva de genul dar cred ca nu e de ajuns! can you help me cu idei noi? mersi in avans:)

concurs de karaoke..
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
si eu sunt in liceu, si am intreprins si noi cateva mici evenimente de genu': am organizat un bal caritabil pt copilashii mai putzin norocoshi, la care am cantat, recitat, dantzuit si distrat la maxim (desigur, intrarea s-a facut pe baza de bilet), am organizat cenacluri literare, de teatru, sau pur si simplu, iesim la bere cu diriga
sunt multe kestii funyy de trait in liceu... tre doar sa ai un colectiv unit
kudika099236 Avatarul lui kudika099236

1 mesaj

MP3 PLAYER REPLICA IPOD SHUFFLE

Culori disponibile: roz, albastru, silver
Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) !
Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC
Carcasa din aluminiu
Greutate: 21 g
Dimensiuni: 40x28x10 mm

Pachetul contine:

MP3 Player
Casti stereo
Cablu USB

contact mess rumwood01
e mail rumwood.g at gmail.com
tel 0734.828.610

www.okazii.ro/catalog/37530262/MP3-Player-replica-Ipod-Shuffle-8...
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika099236, la data 2010-01-06 02:37:11MP3 PLAYER REPLICA IPOD SHUFFLE

Culori disponibile: roz, albastru, silver
Slot card Micro SD - suporta card pana la 8 GB (peste 1600 de mp3) !
Acumulator intern litiu-ion - se incarca cu ajutorul cablului USB direct de la PC
Carcasa din aluminiu
Greutate: 21 g
Dimensiuni: 40x28x10 mm

Pachetul contine:

MP3 Player
Casti stereo
Cablu USB

contact mess rumwood01
e mail rumwood.g at gmail.com
tel 0734.828.610

www.okazii.ro/catalog/37530262/MP3-Player-replica-Ipod-Shuffle-8...]

Asta e nesimtire crunta ! Siteu-ul ,,okazii'' nu iti mai ajungea ? Mai vinzi si replici, f_ck off
well behaved women never made history