Cadouri8-|

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Vreau si eu ideai pt cadou de craciun ...va rog frumos:|Kiar nu stiu ce sa`i iau prietenului meu8-|
Raporteaza abuz de limbaj
robo_sr Avatarul lui robo_sr

38 mesaje

castiga o pinata uriasa pentru tine sau pentru prietenii tai: detalii pe www.smaraldino.ro
Fosta membra Kudika.ro
De la: Kreatza, la data 2009-12-03 17:20:35Vreau si eu ideai pt cadou de craciun ...va rog frumos:|Kiar nu stiu ce sa`i iau prietenului meu8-|

alege

www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/cauta-cadouri/cadou%20de%2...

iti recomand albumul (daca e sub 22 de ani) si cutia pentru vin daca a trecut sau acei trandafiri acele seturi de tacamuri ceasul si mai ai multe chestii potrivite eu iubitului meu ii fac un cadou personalizat..nush handamade
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
Fosta membra Kudika.ro
o nopate pasionala intr-o camera d ehotel cu sampnie si baie parfumata cu spuma si luminari !
soare in suflet !
Fosta membra Kudika.ro
De la: kentfarafiltru, la data 2009-12-17 22:34:48o nopate pasionala intr-o camera d ehotel cu sampnie si baie parfumata cu spuma si luminari !

YYYEESSSSSSSSSSSSSSSSSS........cine stie ...cunoaste !!........
Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei........TRAIESTE CLIPA !!!....
kudika0123 Avatarul lui kudika0123

1 mesaj
Oras: bucuresti

buna datimi si mie idei pentru un baiat de ziua indragostitilor....nu mai stiu nu mai am idei iam luat bratara si lant de craciun....ceas...abia si-a luat....nu styu:( help me :D
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

de ce puii mei face-to cadouri din astea materiale?? este un site unde dai o pza si eu ti-o fac in creion ma rog e tare interesant.. eu vreau sa le fac nasilor mei o surpriza si chiar imi place ideea. daca vrei iti dau sa te uiti sa vezi ce inseamna. pare un cadou mai original ca sa zic asa...
Casatoria e cauza principala a divortului.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

sorry am gresit.
aia de pe site iti fac poza nu eu
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika0123, la data 2010-02-03 11:14:57buna datimi si mie idei pentru un baiat de ziua indragostitilor....nu mai stiu nu mai am idei iam luat bratara si lant de craciun....ceas...abia si-a luat....nu styu:( help me :D

cunosc eu pe cineva
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.
heroes Avatarul lui heroes

288 mesaje
Oras: baia mare

De la: kudika0123, la data 2010-02-03 11:14:57buna datimi si mie idei pentru un baiat de ziua indragostitilor....nu mai stiu nu mai am idei iam luat bratara si lant de craciun....ceas...abia si-a luat....nu styu:( help me :D

Mercedes C-Klass
Dumnezeu a facut lumea, a vazut ca este buna si s-a odihnit. Dumnezeu a facut barbatul. A vazut ca era un lucru bun si s-a odihnit. Dumnezeu a facut femeia... De atunci nimeni nu mai are odihna.
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

De la: Kreatza, la data 2009-12-03 17:20:35Vreau si eu ideai pt cadou de craciun ...va rog frumos:|Kiar nu stiu ce sa`i iau prietenului meu8-|

pai dupa cum iti place sa-ti etalezi buricu....ce cadou crezi tu ca i-ai putea face? si nu pierce!!!!!!
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Fosta membra Kudika.ro
Cadoul ideal este cel realmente dorit. Trebuie să testezi, cum s-ar spune, terenul, prin aluzii inteligente. Cadourile oferite prietenilor trebuie să fie personalizate.cu cât amicul e mai apropiat, cu atât mai personalizat trebuie să fie darul. Se admit articole vestimentare de firmă, încălțăminte, accesorii, dar în nci un caz băutură. Sticlele de alcool sunt rezervate inferiorilor ierarhici.
Ileana Adriana Stan