Setari Cookie-uri

Balul bobocilor - Facultate

Buna seara. Peste 10 zile am balul bobocilor la facultate. Mi-am luat o rochita verde inchis - kaki din dantela, scurta, cu volanase si fara bretele..o voi purta cu pantofi si dres negru. vine foarte bine. dilema mea este: ce accesorii sa am? mai ales la gat.. ceva mic, finut, sau ceva mai de efect care sa iasa in evidenta? balul este intr-un club.. help me:D pupici
baby_r
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:31
eu zic ca ar merge niste bijuuri mici si finutze, iar daca ar avea si ceva negru, ar merge super cu pantofii....
dresul negru... nu mi se pare prea ok, eu as zice 15 den, culoare cat mai apropiata de cea a piciorului.
Lucia38
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:34
No acu stai ca o sa se repeada ulii pe tine .... sa vezi tu ce o sa iasa
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:35
De la: Lucia38, la data 2010-11-06 19:34:48eu zic ca ar merge niste bijuuri mici si finutze, iar daca ar avea si ceva negru, ar merge super cu pantofii....
dresul negru... nu mi se pare prea ok, eu as zice 15 den, culoare cat mai apropiata de cea a piciorului.

ziceam de dresul negru pt ca rochia e foarte scurta..dar am sa incerc si cu unul de culoare piciorului sa vad cum vine. multumesc de sfat. te pup
baby_r
Postat pe 6 Noiembrie 2010 21:51
De la: Tharr, la data 2010-11-06 19:35:17No acu stai ca o sa se repeada ulii pe tine .... sa vezi tu ce o sa iasa

tu cu cine vorbesti?
Lucia38
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:18
De la: baby_r, la data 2010-11-06 19:31:56Buna seara. Peste 10 zile am balul bobocilor la facultate. Mi-am luat o rochita verde inchis - kaki din dantela, scurta, cu volanase si fara bretele..o voi purta cu pantofi si dres negru. vine foarte bine. dilema mea este: ce accesorii sa am? mai ales la gat.. ceva mic, finut, sau ceva mai de efect care sa iasa in evidenta? balul este intr-un club.. help me:D pupici





... detaliile nu sint prea importante dace uiti esentialul ... pitzipoanceleor ... chilotii (tanga neaparat) scosi jumate din pantaloni sau fusta ... buricul la vedere ... sinii umflati cu pernite si scosi jumatate din sutien ... ruj strident si exagerat sa para ''buzele'' cit mai voluminoase ... ''tencuiala'' cit mai stridenta ... unghii de 2 centrimetri lungime ... gene alungite si lipite intre ele ... si ... neaparat un ris strident ... comportament ''dezinvolt'' (adica prostesc) ... dai ... lovitura ... o sa se faca coada ... ca la veceu ...

marco918
Postat pe 7 Noiembrie 2010 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Epilare definitiva fara durere si fara fire crescute sub piele!!! 3 De la: kudika179191 10 Mai 2010 11:19
Hainele pe care nu le mai purtati-la preturi mici 1 De la: gablonturi 29 Septembrie 2009 13:48
INVITATIE IN SHOWROOM 1 De la: mihaella_filip 21 August 2009 14:52
Accesorii handamade 1 De la: mikylina 7 August 2012 15:17
cum iti dai seama daca te iubeste? 4 De la: danaeu 12 Iulie 2010 14:06