Setari Cookie-uri

REVELION 2009-2010;expectatii/realitati/locatii/alternative/optiuni

1) Unde si cum veti petrece Revelionul 2009-2010?

2) Exista o diferenta mare intre expectatii si posibilitati?

3) Care a fost cel mai frumos Revelion din viata voastra, de pana acum?De ce?

4) Este Revelionul o pura "conventie sociala" careia ii acordam, unii dintre noi, prea mare importanta?

5) Este Revelionul doar...o strategie de marketing?

6) Este mai importanta locatia aleasa de Revelion sau persoana cu care il petreceti?
Intre o locatie magnifica si o persoana draga, ce ati alege pentru Revelion? (una dintre cele doua optiuni o exclude pe cealalta).

Revin la intrebarea numarul unu, cu posibilitatea de a opta:

1) Unde si cum veti petrece Revelionul 2009-2010?

R:

a) in afara tarii;
b) la munte;
c) la mare;
d) in orasul natal, in club/restaurant;
e) in orasul studentiei;
f) in orasul natal, in casa/apartamentul prietenilor;
g) cu parintii/rudele;
h) cu iubitul (intrebarea este adresa fetelor), nici nu mai conteaza locatia...
Simply_The_Best
Postat pe 17 Decembrie 2009 17:17
ti-am zis eu.....



si asta este de altfel tot un topic idiot...
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Decembrie 2009 20:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-17 20:36:08ti-am zis eu.....



si asta este de altfel tot un topic idiot...


Esti de-o NESIMTIRE FARA MARGINI...n-as mai aminti de obsesie...

Simply_The_Best
Postat pe 17 Decembrie 2009 20:43
De la: Simply_The_Best, la data 2009-12-17 20:43:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-17 20:36:08ti-am zis eu.....



si asta este de altfel tot un topic idiot...


Esti de-o NESIMTIRE FARA MARGINI...n-as mai aminti de obsesie...



si tu tot prost ai ramas....
soarta fratie , ce sa-i faci.... treci tu peste, ma repet, ti-am spus eu ca o sa deschizi iar un topic la fel de idiot ca si precedentele....si ie-te.... o facusi.... pai io's muica de vina ca esti atat de previzibil????

dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Decembrie 2009 20:47
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-17 20:47:38
De la: Simply_The_Best, la data 2009-12-17 20:43:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-17 20:36:08ti-am zis eu.....



si asta este de altfel tot un topic idiot...


Esti de-o NESIMTIRE FARA MARGINI...n-as mai aminti de obsesie...



si tu tot prost ai ramas....
soarta fratie , ce sa-i faci.... treci tu peste, ma repet, ti-am spus eu ca o sa deschizi iar un topic la fel de idiot ca si precedentele....si ie-te.... o facusi.... pai io's muica de vina ca esti atat de previzibil????




Problema esti tu;ai un comportament de psihopata;ma uimeste repeziciunea si promptitudinea cu care imi monitorizezi noile subiecte;tu esti extrem de previzibila, pentru ca indiferent ce subiect as aborda, reactia ta este permanent ostila si negativa;concluzia este ca ai ceva personal si obsesiv cu mine, ca user, din motive, evident, patologice;vezi foarte bine ca nu-mi bat capul cu tine sa vad cum iti pierzi pseudoexistenta ta fada si trista, sa vad ce tampenii ai mai postat si pe unde;te-am rugat de "n" ori, respectuos, sa postezi la subiect, daca prezinta interes pentru tine iar daca nu sa-l ignori, cu "telecomanda" , ca la TV.

Atitudinea ta, deja usor de intuit, fortand o fragila metafora, se aseamana cu o "moara stricata" sau un disc de vinil uzat...

Indiferent ce as posta ai aceeasi reactie imbecila, agresiva, stupida, lipsita de inteligenta, lipsita de orice conduita sociala...ce tradeaza apucaturile unui animal, si acela turbat....in fine...fara ratiune, fara bun simt, fara suflet si fara caracter...

O infectie mizerabila...isotita de o SUPREMA LASITATE, mascata de anonimitatea internet-ului si de efemerul tau cont si bietele tale clone, himere electronice, de altfel, de pe kudika...

Simply_The_Best
Postat pe 17 Decembrie 2009 21:03
De la: Simply_The_Best, la data 2009-12-17 21:03:26
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-17 20:47:38
De la: Simply_The_Best, la data 2009-12-17 20:43:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-12-17 20:36:08ti-am zis eu.....



si asta este de altfel tot un topic idiot...


Esti de-o NESIMTIRE FARA MARGINI...n-as mai aminti de obsesie...



si tu tot prost ai ramas....
soarta fratie , ce sa-i faci.... treci tu peste, ma repet, ti-am spus eu ca o sa deschizi iar un topic la fel de idiot ca si precedentele....si ie-te.... o facusi.... pai io's muica de vina ca esti atat de previzibil????




Problema esti tu;ai un comportament de psihopata;ma uimeste repeziciunea si promptitudinea cu care imi monitorizezi noile subiecte;tu esti extrem de previzibila, pentru ca indiferent ce subiect as aborda, reactia ta este permanent ostila si negativa;concluzia este ca ai ceva personal si obsesiv cu mine, ca user, din motive, evident, patologice;vezi foarte bine ca nu-mi bat capul cu tine sa vad cum iti pierzi pseudoexistenta ta fada si trista, sa vad ce tampenii ai mai postat si pe unde;te-am rugat de "n" ori, respectuos, sa postezi la subiect, daca prezinta interes pentru tine iar daca nu sa-l ignori, cu "telecomanda" , ca la TV.

Atitudinea ta, deja usor de intuit, fortand o fragila metafora, se aseamana cu o "moara stricata" sau un disc de vinil uzat...

Indiferent ce as posta ai aceeasi reactie imbecila, agresiva, stupida, lipsita de inteligenta, lipsita de orice conduita sociala...ce tradeaza apucaturile unui animal, si acela turbat....in fine...fara ratiune, fara bun simt, fara suflet si fara caracter...

O infectie mizerabila...isotita de o SUPREMA LASITATE, mascata de anonimitatea internet-ului si de efemerul tau cont si bietele tale clone, himere electronice, de altfel, de pe kudika...




oooof scumpete nu-i asa ca te simti mai bine dupa ce te-am bagat putintel in seama?????

hai recunoaste

pai daca nu-ti convine pe kudika unde majoritatea te-au luat la misto , de ce nu incerci mai mamaie pe yuppy, aaaa stai ca stiu si acolo e vreunul care te face de comanda numai cand mai vede vreun topic deschis de tine...

ti-am mai spus de prostie scapi taaaare greu...... sau DELOC. si tu scumpete gemi de prostie...io ce po' sa fac????
mascotica mica ce esti tu..... ma amuz pe seama ta....
tan tan...
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Decembrie 2009 21:07
Hai mai ca topicul asta este chiar util....

Sunt multe persoane care cauta locatii pt revelion si nu ar strica niste pareri

Eu am cautat anul asta, cam tarziu ce-i drept, si nu am fost multumita de ofertele din Bucuresti, nu am gasit niciun local convenabil.

Acum depinde de ceea ce prefera fiecare. La bani nu m-as uita, insa decat sa imi petrec rev cu niste ,,batrani'' ( adica plictisitori ), mai bine pas. Asa ca pana la urma, cea mai buna solutie este sa petreci aceasta noapte la cineva acasa sau sa se inchirieze un apartament, vila ceva, la munte sau unde se poate.

Eu il voi face cu mai multi prieteni la o vila, in Buc ! Am vrut la munte dar este prea multa bataie de cap, am ales muntele pt un week-end pana in revelion !

Have fun
Summer_
Postat pe 18 Decembrie 2009 21:13
De la: Summer_, la data 2009-12-18 21:13:05Hai mai ca topicul asta este chiar util....

Sunt multe persoane care cauta locatii pt revelion si nu ar strica niste pareri

Eu am cautat anul asta, cam tarziu ce-i drept, si nu am fost multumita de ofertele din Bucuresti, nu am gasit niciun local convenabil.

Acum depinde de ceea ce prefera fiecare. La bani nu m-as uita, insa decat sa imi petrec rev cu niste ,,batrani'' ( adica plictisitori ), mai bine pas. Asa ca pana la urma, cea mai buna solutie este sa petreci aceasta noapte la cineva acasa sau sa se inchirieze un apartament, vila ceva, la munte sau unde se poate.

Eu il voi face cu mai multi prieteni la o vila, in Buc ! Am vrut la munte dar este prea multa bataie de cap, am ales muntele pt un week-end pana in revelion !

Have fun


Iti multumesc pentru postare.

Incerc sa o inteleg si pe tanti ofuscata agamitza dandanache-dandana si-mi cer scuze ca nu am pus ca optiune de petrecere a REVELIONULUI....FORUMUL KUDIKA.Biata de ea, in noaptea de Revelion o sa stea pe forum sa mai controbaie ceva de ros...mi se face, pentru prima data, mila de ea...
Si, ca sa fiu "elegant", pentru ca este o...doamna...totusi...ii sesize stilul gen "fascinatia vulgaritatii" sau "magia barfelii"...

Oricum, daca-mi permiti sa-ti sugerez, alege muntele, nu Bucurestiul, cu tot deranjul si "sacrificiul" ce-l implica...

Sarbatori fericite!



Simply_The_Best
Postat pe 19 Decembrie 2009 01:20
De la: Summer_, la data 2009-12-18 21:13:05Hai mai ca topicul asta este chiar util....

Sunt multe persoane care cauta locatii pt revelion si nu ar strica niste pareri

Eu am cautat anul asta, cam tarziu ce-i drept, si nu am fost multumita de ofertele din Bucuresti, nu am gasit niciun local convenabil.

Acum depinde de ceea ce prefera fiecare. La bani nu m-as uita, insa decat sa imi petrec rev cu niste ,,batrani'' ( adica plictisitori ), mai bine pas. Asa ca pana la urma, cea mai buna solutie este sa petreci aceasta noapte la cineva acasa sau sa se inchirieze un apartament, vila ceva, la munte sau unde se poate.

Eu il voi face cu mai multi prieteni la o vila, in Buc ! Am vrut la munte dar este prea multa bataie de cap, am ales muntele pt un week-end pana in revelion !

Have fun


summer exista deja zeci de subiecte referitoare la revelion ca sa nu mai spun la revelion 2009-2010 deci subiectul mi se pare inutil, exact ca si initiatorul lui.

cum am spus si imi mentin parerea este inca un topic idiot deschis din lipas de ocupatie..... vrei sa vezi ca nu trece mult si "musiu" mai deschide inca un topic????
sa fim seriosi putin , acest pubertin n-are ce face in fata calculatorului....si deschide cat un topic nou nu numai pe kudika ci si pe alte cateva site-uri sau forumuri , toate unul si unul, nu de alta dar devine obositor dupa ce a fost amuzant.

musiu,ca tot ai dileme existentiale, revelionul mi-l petrec fix in varf de munte la cabana.... ce sa-i faci, unii dintre noi isi fac planuri din timp, nu ca tine, sondaje de opinie....

keep dreaming ...ca vei avea cu cine sa-ti petreci revelionul si apoi imagineaza-ti frumos unde anume ....pana una alta tot patetic ramai, aaaaa , si previzibil
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Decembrie 2009 20:05
iarasi tu?!
kitty_krieger
Postat pe 21 Decembrie 2009 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Meditatii clasele 1-4 engleza/romana 1 De la: Musette21 29 Iunie 2009 15:28
Concurs Nemira 3 De la: Cassey 31 Decembrie 2008 16:13
Declaratie de dragoste 99 De la: kudika023770 15 Iulie 2009 15:23
femeia musulmana! 14 De la: muslim 25 Martie 2011 00:00
vote me pls! 2 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:41