Setari Cookie-uri

cum vi se pare relatia dintre o femeie fecioara si un barbat sagetator?

eu sunt fecioara iar partenerul meu sagetator, nu suntem de mult timp imreuna dar sunt unele aspecte care nu-mi prea convin si spre exemplu nevoia foarte mare de spatiu. el zice ca in ciuda faptului ca tine la mine, are nevoie de spatiul sau si ca nu e o idee buna sa-l stresez prea mult cu telefoane sau intalniri dese. e ceva normal la ei sau cer eu prea mult?
merci mult
kudika_valentina
Postat pe 22 Decembrie 2009 21:04
depinde de ascendent
mitura
Postat pe 22 Decembrie 2009 21:07
De la: kudika_valentina, la data 2009-12-22 21:04:54eu sunt fecioara iar partenerul meu sagetator, nu suntem de mult timp imreuna dar sunt unele aspecte care nu-mi prea convin si spre exemplu nevoia foarte mare de spatiu. el zice ca in ciuda faptului ca tine la mine, are nevoie de spatiul sau si ca nu e o idee buna sa-l stresez prea mult cu telefoane sau intalniri dese. e ceva normal la ei sau cer eu prea mult?
merci mult

Nu-i normal. Nu ceri prea mult. Daca acuma vrea libertate, ce crezi ca vrea in 2-3 ani Lasa-l liber sa fie fericit
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Decembrie 2009 21:21
blondiss
Postat pe 13 Februarie 2010 14:45
daca are nevoie de spatiu du-l intr-o rezervatie....
freakbabe
Postat pe 13 Februarie 2010 14:54
De la: kudika_valentina, la data 2009-12-22 21:04:54eu sunt fecioara iar partenerul meu sagetator, nu suntem de mult timp imreuna dar sunt unele aspecte care nu-mi prea convin si spre exemplu nevoia foarte mare de spatiu. el zice ca in ciuda faptului ca tine la mine, are nevoie de spatiul sau si ca nu e o idee buna sa-l stresez prea mult cu telefoane sau intalniri dese. e ceva normal la ei sau cer eu prea mult?
merci mult

Ptr unii dragostea nu inseamna baby-sitting.
bgd74
Postat pe 13 Februarie 2010 14:54
eu am stat pana acum cu trei baieti in zodia sagetator (sunt in zodia fecioara) si iti pot spune din experienta ca asa sunt ei, nu le place sa fie cicaliti, stresati cu telefoane de genul "unde esti?; ce faci?". nu sunt genul care sa te bombardeze cu cadouri si declaratii de dragoste, le place sa fie mai liberi, spre deosebire de noi. daca vrei ca relatia ta sa functioneze cu adevarat, atunci ofera-i mai multa libertate, arata-i ca ai incredere in el, nu te tine precum scaiul dupa el, vorbeste-i deschis si cel mai important nu te criza. daca este sa te insele, te va insela oricum - "te inseala cu tine de mana" - era o expresie. pana la urma cu totii avem nevoie de putina libertate. mult succes si iubire. :)
Alina_Tudorica
Postat pe 13 Februarie 2010 15:09
eu sint fecioara , iubitul meu sagetator sintem de un an jumatate impreuna relatia merge bine in general
. fecioarele sint femei pretentioase si cicalitoare iar ei ca barbati nu suporta cind vorbim prea mult. EU sint pretentioasa si calculata el este mai delasator si pe mine acest aspect ma enerveaza dar incerc sa-mi pastrez calmul ca lucrurile in relatie sa decurga armonios.
kudika104888
Postat pe 26 Februarie 2010 16:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu peste , el leu 25 De la: hoppe 19 Februarie 2010 16:57
de ce azi horoscopul zodiei scorpion nu exista? 5 De la: nocturnalia 22 Iunie 2009 13:39
Cum recuceresti un BERBEC ? 124 De la: kudika358018 30 Decembrie 2015 05:10
CEL MAI TARE ZODIAC-FECIOARA 17 De la: anya_marya 6 Iulie 2011 10:15
eu balanta el leu 3 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 18:03