Setari Cookie-uri

MOS CRACIUN ESTE DOAR IN SUFLETUL MEU.....LA MINE NU VA VENI MOS CRACIUN:(:(

E prima data cand moshu nu-mi aduce nimic... Nu stiu ce s-a intamplat, dar ma simt un pic cam tristA. Dati`mi un sfat ca sa NU MAI SIMT ATAT DURERE . Ms:(...VA ROG DIN SUFLET ASCULTATI ACEASTA PIESA DIN PARTEA MEA......

http://www.youtube.com/watch?v=wWWBFWy-blI&feature=related
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:02
Intr-o seara friguroasa, de iarna, marilenalorena statea sub unul din podurile Dambovitei si se gandea cum sa scape de viata asta amara.
La un moment dat, Mos Craciun se apropie si-i zice:
- Ce faci tu, aicea, fata mosului?
- Ce sa fac, mosule, iaca sunt suparata, ca n-am servici, n-am casa, n-am bani si ma gandesc sa ma omor, sa scap de toate necazurile.
- Ei, fata mosului, stai ca nu-i dracu asa de negru! Uite, eu pot sa-ti indeplinesc trei dorinte, acum, pe loc. Spune, ce-ti doresti?
- Pai, as vrea sa am o vila in Cotroceni...
- S-a facut! Asta e adresa si astea sunt cheile de la noua ta casa. Altceva?
- O masina, mi-ar fi de mare folos...
- Nici o problema! In garajul casei, un Mercedes te asteapta. A treia dorinta?
- Pai, as vrea sa am un cont in banca, sa-mi nu-mi mai fac griji din cauza banilor...
- In casa o sa gasesti un carnet de cecuri. Ai un milion de dolari in banca. Dar stii, fata mosului, ca toate astea sa se indeplineasca, trebuie sa indeplinesti o conditie...
- Spune, Mos Craciun, ce trebuie sa fac?
- Pai, as vrea sa te asezi in genunchi si sa-ncerci un sex oral.
- Vai, mosule, nu pot sa fac una ca asta!
- Cum, pentru toate dorintele care ti le-am indeplinit?
Pana la urma, fata se lasa convinsa si se apuca de treaba.
Dupa vreo 5 minute, mosu o intreaba:
- Cati ani ai tu, fata mosului?
Luand o scurta pauza, fata raspunde:
- 42, mosule.
- Si, la varsta asta, mai crezi in Mos Craciun?!!
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:30
BINE.....CUM ZICI TU DAR SUNA A BANC.......POATE IMI PLACE SA MAI CRED CA EXISTA...DE CE NU ?.....DE FAPT MOS CRACIUN NU TREBUIE SA-I IA LOCUL LUI ISUS....EL FIIND FIUL LUI DUMNEZEU.....MANTUITORUL NOSTRU.....SA-I ARANJAM O CAMERA IN INIMILE NOASTRE .....INTRUPAREA FIULUI LUI DUMNEZEU..ESTE BUCURI SI PACE...
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:00
A doua zi de Craciun , preotul unei biserici se uita la Scena Nasterii si observa ca Iisus lipsea dintre statuete .
Cand iese afara , vede un baietel cu o masinuta rosie in care era asezata statueta prunculului Iisus .
- De unde ai luat statueta asta , micutule ?
- Din biserica , zice baietelul .
- Si de ce ai luat-o ?
- Cam cu o saptamana inainte de Craciun , m-am rugat pruncului Iisus si i-am promis ca daca-mi va aduce o masinuta rosie de Craciun , El va fi primul pe care-l voi plimba cu ea !
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:08
La masa, in Ajunul Craciunului, fiica de 10 ani, cu lacrimi in ochi:
- Nu mai sunt fecioara!
Tatal catre mama, disperat:
- Tu esti de vina. Nu gatesti, nu speli, toata ziua nu faci nimic altceva decat sa te aranjezi, te imbraci cu fuste scurte, te uiti la telenovelele alea... crezi ca esti un exemplu bun?
- Eu? Tu - care bei nopti intregi, injuri ca la usa cortului, te uiti la filme deocheate. Din cauza ta a ajuns asa copilul!
- Ba e vina sora-sii, care umbla cu badaranul ala care o inghesuie pe unde-o prinde.
Bunica, mai calma, o intreaba pe fetita cum s-a intamplat.
- Pai Doamna Invatatoare a ales alta fetita pentru rolul Fecioarei la serbarea de la scoala.
miss_darine
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:27
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 18:02:28E prima data cand moshu nu-mi aduce nimic... Nu stiu ce s-a intamplat, dar ma simt un pic cam tristA. Dati`mi un sfat ca sa NU MAI SIMT ATAT DURERE . Ms:(...VA ROG DIN SUFLET ASCULTATI ACEASTA PIESA DIN PARTEA MEA......

http://www.youtube.com/watch?v=wWWBFWy-blI&feature=related


Daca mosul nu vine la tine, iti facem noi cadou un psihiatru si vreo zece sedinte , poate iti revii!

Postat pe 23 Decembrie 2009 19:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Astept VOT si de la tine ! 2 De la: Shhh 28 Ianuarie 2010 21:04
Va plac lucrurile gratis? 1 De la: mosora_cristian 11 August 2010 16:35
Si grasutele pot fi sexy 17 De la: becuskais 17 Martie 2010 15:07
va rog,sfaturi sincere!!..... 33 De la: poker_shark 23 Noiembrie 2010 09:59
Pentru concurs 1 De la: neli_liliana 29 Septembrie 2009 15:59