Setari Cookie-uri

BARBATII SPECIALIZATIIN "VIOLENTA SALBATICA" ...ARTA....NU ! ! !

dar nu numai in cocina de porci ci si pe strada.........numai tin minte cati pumni si palme am luat o data un echipaj al politiei care demara incet ,incet pe strazi,l-a surprins cum ma lovea.....pe motiv ca de ce se uita unul atent la mine cand a trecut pe langa noi eu i-am zis ca nu-l cunosc pe individ .....nici nu am terminat bine de zis explicatia ca m-am si trezit cu o duzina de cateva palme zdravene.....care am vazut stele verzi ...si eram ft. ametiata de durere....cand am deschis ochii am constat ca in fata mea se aflau 3 politisti..... surprinzator m-am mirat ca nu-i chemasem eu...... ,iar el nici atat......"BUNA SEARA ! VA ROG SA IMI PREZENTATI ACTELE.....DE CE O LOVEAI PE D-NA..?(el nu a vrut sa zica nimic de rusine ca acei politisti il cunosteau)D-NA DE CE VA LOVEA?.....eu le-am zis ca nu stiu ,m-am trezit din senin cu o duzina zdravana de palme....cred ca doreste sa se antreneze.....am facut eu o gluma......D-NA LASATI GLUMA SI VA ROG SA PUNETI O PLANGERE IMPOTRIVA LUI...PT VIOLENTA VIOLENTA DOMESTICA.....nu d-lor agenti nu o sa depun nici o plangere fiindca se va face baiat cuminte si-l voi ierta.....cum doriti d-voasta dar merita pedepsit conform legi....un alt agent catre el dupa ce l-a luat in evidenta,i se adreseaza...MAI TOBOSARULE....TOCMAI TU.....EU CREDEAM CA TU ESTI POCAIT....DAR ACUM M-AM LAMURIT DACA NU AM FI VAZUT TOTI LA UN LOC...SI MI-AR FI SPUS ALTCINEVA....POATE CA MI-AR FI FOST CAM GREU SA CRED.....UITE CA PROVERBUL..APARENTELE INSEALA,ESTE DIN CE IN CE MAI ADEVARAT.....AI MARE NOROC CA D-NA NU DEPUNE PLANGERE IMPOTRIVA TA......RUSINE..DE AZI INCOLO NU NE MAI SALUTAM....... fiindca l-am iubit am facut acest gest
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 17:43
Viata este un vis pentru un înþelept, un joc pentru un prost, o comedie pentru un bogat, o tragedie pentru cei sãraci
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:14
miss_darine
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:29
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 17:43:46dar nu numai in cocina de porci ci si pe strada.........numai tin minte cati pumni si palme am luat o data un echipaj al politiei care demara incet ,incet pe strazi,l-a surprins cum ma lovea.....pe motiv ca de ce se uita unul atent la mine cand a trecut pe langa noi eu i-am zis ca nu-l cunosc pe individ .....nici nu am terminat bine de zis explicatia ca m-am si trezit cu o duzina de cateva palme zdravene.....care am vazut stele verzi ...si eram ft. ametiata de durere....cand am deschis ochii am constat ca in fata mea se aflau 3 politisti..... surprinzator m-am mirat ca nu-i chemasem eu...... ,iar el nici atat......"BUNA SEARA ! VA ROG SA IMI PREZENTATI ACTELE.....DE CE O LOVEAI PE D-NA..?(el nu a vrut sa zica nimic de rusine ca acei politisti il cunosteau)D-NA DE CE VA LOVEA?.....eu le-am zis ca nu stiu ,m-am trezit din senin cu o duzina zdravana de palme....cred ca doreste sa se antreneze.....am facut eu o gluma......D-NA LASATI GLUMA SI VA ROG SA PUNETI O PLANGERE IMPOTRIVA LUI...PT VIOLENTA VIOLENTA DOMESTICA.....nu d-lor agenti nu o sa depun nici o plangere fiindca se va face baiat cuminte si-l voi ierta.....cum doriti d-voasta dar merita pedepsit conform legi....un alt agent catre el dupa ce l-a luat in evidenta,i se adreseaza...MAI TOBOSARULE....TOCMAI TU.....EU CREDEAM CA TU ESTI POCAIT....DAR ACUM M-AM LAMURIT DACA NU AM FI VAZUT TOTI LA UN LOC...SI MI-AR FI SPUS ALTCINEVA....POATE CA MI-AR FI FOST CAM GREU SA CRED.....UITE CA PROVERBUL..APARENTELE INSEALA,ESTE DIN CE IN CE MAI ADEVARAT.....AI MARE NOROC CA D-NA NU DEPUNE PLANGERE IMPOTRIVA TA......RUSINE..DE AZI INCOLO NU NE MAI SALUTAM....... fiindca l-am iubit am facut acest gest


no comment !!!
coldwind
Postat pe 23 Decembrie 2009 18:39
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-23 18:14:24Viata este un vis pentru un înþelept, un joc pentru un prost, o comedie pentru un bogat, o tragedie pentru cei sãraci
.


CE SA ZIC........O TRAGEDIE INCA NU ESTE ........fiindca saraca nu am fost:)AM VRUT CEVA LA DISTANTA TREBUIA SA MA MULTUMESC SI CU CEVA AUTOHTHON ......... dar visele se mai transforma si-n cosmaruri am fost bogata ..dar inca comedia mai continua.......
marilenalorena
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:06
Un update in privinta autoarei primesc si eu de la cineva ?
iris_4_ever
Postat pe 24 Decembrie 2009 08:52
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 17:43:46dar nu numai in cocina de porci ci si pe strada.........numai tin minte cati pumni si palme am luat o data un echipaj al politiei care demara incet ,incet pe strazi,l-a surprins cum ma lovea.....pe motiv ca de ce se uita unul atent la mine cand a trecut pe langa noi eu i-am zis ca nu-l cunosc pe individ .....nici nu am terminat bine de zis explicatia ca m-am si trezit cu o duzina de cateva palme zdravene.....care am vazut stele verzi ...si eram ft. ametiata de durere....cand am deschis ochii am constat ca in fata mea se aflau 3 politisti..... surprinzator m-am mirat ca nu-i chemasem eu...... ,iar el nici atat......"BUNA SEARA ! VA ROG SA IMI PREZENTATI ACTELE.....DE CE O LOVEAI PE D-NA..?(el nu a vrut sa zica nimic de rusine ca acei politisti il cunosteau)D-NA DE CE VA LOVEA?.....eu le-am zis ca nu stiu ,m-am trezit din senin cu o duzina zdravana de palme....cred ca doreste sa se antreneze.....am facut eu o gluma......D-NA LASATI GLUMA SI VA ROG SA PUNETI O PLANGERE IMPOTRIVA LUI...PT VIOLENTA VIOLENTA DOMESTICA.....nu d-lor agenti nu o sa depun nici o plangere fiindca se va face baiat cuminte si-l voi ierta.....cum doriti d-voasta dar merita pedepsit conform legi....un alt agent catre el dupa ce l-a luat in evidenta,i se adreseaza...MAI TOBOSARULE....TOCMAI TU.....EU CREDEAM CA TU ESTI POCAIT....DAR ACUM M-AM LAMURIT DACA NU AM FI VAZUT TOTI LA UN LOC...SI MI-AR FI SPUS ALTCINEVA....POATE CA MI-AR FI FOST CAM GREU SA CRED.....UITE CA PROVERBUL..APARENTELE INSEALA,ESTE DIN CE IN CE MAI ADEVARAT.....AI MARE NOROC CA D-NA NU DEPUNE PLANGERE IMPOTRIVA TA......RUSINE..DE AZI INCOLO NU NE MAI SALUTAM....... fiindca l-am iubit am facut acest gest


Iti repet inca o data , este numai vina ta ca ai ajuns in astefel de situatii.Cand vezi ca o relatie nu mai merge pleci inainte sa degenereze in conflicte cu violenta .

Postat pe 24 Decembrie 2009 09:13
cum sa plec iubita daca ma tinea sechestrata
marilenalorena
Postat pe 24 Decembrie 2009 17:33
bine macar ca ai ce sa mananci de craciun...bataie
Tazmanian
Postat pe 24 Decembrie 2009 17:36
De la: marilenalorena, la data 2009-12-24 17:33:22 cum sa plec iubita daca ma tinea sechestrata


Unde te tinea sechestrata? De ce nu l-ai dat pe mana politiei? O meriti!
Kathara
Postat pe 24 Decembrie 2009 17:44
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-24 08:52:49Un update in privinta autoarei primesc si eu de la cineva ?


E o doamna, fosta iubita a unui alcoolic lenes agresiv si vagabond, care o batuse si iubise in cocina de porci


De la: marilenalorena, la data 2009-12-24 17:33:22 cum sa plec iubita daca ma tinea sechestrata

Te tine in padded cell la spital, ca doar vagabondul nu are lacat la usa cocinei. Sau poate te tine in lant langa Grivei.


Ah marinutza-lorenutza: Sarbatori fericite si La multi ani!
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Decembrie 2009 17:58
De la: marilenalorena, la data 2009-12-23 17:43:46dar nu numai in cocina de porci ci si pe strada.........numai tin minte cati pumni si palme am luat o data un echipaj al politiei care demara incet ,incet pe strazi,l-a surprins cum ma lovea.....pe motiv ca de ce se uita unul atent la mine cand a trecut pe langa noi eu i-am zis ca nu-l cunosc pe individ .....nici nu am terminat bine de zis explicatia ca m-am si trezit cu o duzina de cateva palme zdravene.....care am vazut stele verzi ...si eram ft. ametiata de durere....cand am deschis ochii am constat ca in fata mea se aflau 3 politisti..... surprinzator m-am mirat ca nu-i chemasem eu...... ,iar el nici atat......"BUNA SEARA ! VA ROG SA IMI PREZENTATI ACTELE.....DE CE O LOVEAI PE D-NA..?(el nu a vrut sa zica nimic de rusine ca acei politisti il cunosteau)D-NA DE CE VA LOVEA?.....eu le-am zis ca nu stiu ,m-am trezit din senin cu o duzina zdravana de palme....cred ca doreste sa se antreneze.....am facut eu o gluma......D-NA LASATI GLUMA SI VA ROG SA PUNETI O PLANGERE IMPOTRIVA LUI...PT VIOLENTA VIOLENTA DOMESTICA.....nu d-lor agenti nu o sa depun nici o plangere fiindca se va face baiat cuminte si-l voi ierta.....cum doriti d-voasta dar merita pedepsit conform legi....un alt agent catre el dupa ce l-a luat in evidenta,i se adreseaza...MAI TOBOSARULE....TOCMAI TU.....EU CREDEAM CA TU ESTI POCAIT....DAR ACUM M-AM LAMURIT DACA NU AM FI VAZUT TOTI LA UN LOC...SI MI-AR FI SPUS ALTCINEVA....POATE CA MI-AR FI FOST CAM GREU SA CRED.....UITE CA PROVERBUL..APARENTELE INSEALA,ESTE DIN CE IN CE MAI ADEVARAT.....AI MARE NOROC CA D-NA NU DEPUNE PLANGERE IMPOTRIVA TA......RUSINE..DE AZI INCOLO NU NE MAI SALUTAM....... fiindca l-am iubit am facut acest gest



Nu zic ca n-o fi cum povestesti tu.... dar, totusi, pentru credibilitate maxima.. mai lucreaza putin la limbajul politistului, la dialogul pe care il poarta in asemenea situatii.. cu persoanele implicate...

"Dna VA ROG.. sa puneti o plangere".. Haida. de!!! In vecii vecilor un asemenea stil de abordare nu va avea loc...

Dar, eu nu zic ca nu o fi adevarat ce povesti ...
rashela
Postat pe 24 Decembrie 2009 18:07
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-24 17:58:01
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-24 08:52:49Un update in privinta autoarei primesc si eu de la cineva ?


E o doamna, fosta iubita a unui alcoolic lenes agresiv si vagabond, care o batuse si iubise in cocina de porci



Atata lucru am priceput si eu ,ce nu pricep este modul in care pune problema , saltaretii aia de la inceputul mesajului nu-si prea au locul acolo si la cat de lejer vorbeste despre bataia primita pare a fi mai mult un fel de rememorare a clipelor frumoase petrecute alaturi de agresor
iris_4_ever
Postat pe 24 Decembrie 2009 19:45
M-am lamurit , am intrat pe profilul ei

iris_4_ever
Postat pe 24 Decembrie 2009 19:46
unde va petrecety revelionu?v-ati gandit la ceva?
_PrInTzEs_
Postat pe 24 Decembrie 2009 19:58
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-24 19:45:18
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-24 17:58:01
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-24 08:52:49Un update in privinta autoarei primesc si eu de la cineva ?


E o doamna, fosta iubita a unui alcoolic lenes agresiv si vagabond, care o batuse si iubise in cocina de porci



Atata lucru am priceput si eu ,ce nu pricep este modul in care pune problema , saltaretii aia de la inceputul mesajului nu-si prea au locul acolo si la cat de lejer vorbeste despre bataia primita pare a fi mai mult un fel de rememorare a clipelor frumoase petrecute alaturi de agresor

Asta pe langa "multele" de care sufera, o fi avand si sindromul stockholm.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Decembrie 2009 23:37
draga mea, daca tu ai stat langa sot ca aveai bani si de toate, desi te invinetea regulat, e numai vina ta. Numai pune in carca altuia ceea ce ai facut tu sau sotul tau tie!


Esti deja patetica si mi se face sila cand iti vad contul pe aici sau topicurile tale idioate!
Si cand ma gandesc ca te-am si avut in lista de prieteni odata!

Iti spun pentru ultima oara: nu reusesti decat sa te faci singura de ras!
kitty_krieger
Postat pe 26 Decembrie 2009 13:52
De la: marilenalorena, la data 2009-12-24 17:33:22 cum sa plec iubita daca ma tinea sechestrata


E greu sa cred ca exista astfel de brute! De ce nu renunti la partea asta din viata ta, sa retraiesti mereu astfel de situatii nu-ti va face nici un bine.Trebuie sa mergi inainte orice ar fi si sa lasi in urma toate problemele trecute.

Postat pe 28 Decembrie 2009 07:48
De la: Tazmanian, la data 2009-12-24 17:36:45bine macar ca ai ce sa mananci de craciun...bataie



scuzi senior sau seniora ca voi stiti de ce sex mai sunteti am facut sex in trei de craciun...... cu tot tacumul.......am luat lectii de la fetitele nesatisfacute din club........asa...ca........stiu ca nu credetidar asa s/a intamplat de asta am disparut dup[a aici........nu am avut de loc timp//////lam last lat ..pe ....armasarul ..clubului......a trebuit sa.i bagam scobitori pe dansa cva sa stea mai "reaza" si energizant pt culturisti.............
marilenalorena
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:05
coldwind bag-o tu pe aia cu marmotaaaaaaaaa
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:08
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-12-26 13:52:11draga mea, daca tu ai stat langa sot ca aveai bani si de toate, desi te invinetea regulat, e numai vina ta. Numai pune in carca altuia ceea ce ai facut tu sau sotul tau tie!


Esti deja patetica si mi se face sila cand iti vad contul pe aici sau topicurile tale idioate!
Si cand ma gandesc ca te-am si avut in lista de prieteni odata!

Iti spun pentru ultima oara: nu reusesti decat sa te faci singura de ras!




vai draga mea de asta iti lasdi tu mancarea sa se arda ...ca imi duci tu grija..ca chipurile ma fac de ras pe acilea...... ..stiu tu ca exista un proverb...cine moare de grija altuia.......???imi pare bn cand mqai vad cate una pe aici ca se oftica......inseamna ca atrag atentia si pe mn asta ma face ft...fericita.....cand vad ca va ofticatii......
marilenalorena
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:09
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-24 23:37:48
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-24 19:45:18
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-24 17:58:01
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-24 08:52:49Un update in privinta autoarei primesc si eu de la cineva ?


E o doamna, fosta iubita a unui alcoolic lenes agresiv si vagabond, care o batuse si iubise in cocina de porci



Atata lucru am priceput si eu ,ce nu pricep este modul in care pune problema , saltaretii aia de la inceputul mesajului nu-si prea au locul acolo si la cat de lejer vorbeste despre bataia primita pare a fi mai mult un fel de rememorare a clipelor frumoase petrecute alaturi de agresor

Asta pe langa "multele" de care sufera, o fi avand si sindromul stockholm.




cum de aighicit....... sti tu ce sti........mai ales cele cu violenta........ .........ca numai batuta imi placea sa fac...sex..... facea parte din preludiu......dupa care urmau rugagiunile din partea lui in genunchi la maregine patului........
..........cu o atmosfera de o manea ft..faina........."te iubesc ori unde ai fi"......sincronizata de o rugagiune ...pe urma de doua lovituri...si tot asa.......
marilenalorena
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:16
@marilenalorena
ca sa stie oamenii ce probleme te-au mai macinat in ultima vreme...

23 Dec 2009, 18:02 MOS CRACIUN ESTE DOAR IN SUFLETUL MEU.....LA MINE NU VA VENI MOS CRACIUN:(:( 6 56
23 Dec 2009, 17:43 BARBATII SPECIALIZATIIN "VIOLENTA SALBATICA" ...ARTA....NU ! ! ! 22 110
22 Dec 2009, 21:25 vine CRACIUNUL "GRATULE" NU-MI MAI IN DAI UN TELEFON CU INTRODUCERE DE ..."2-10.....CIAOAMORE MIO " 1 29
19 Dec 2009, 11:47 Cui o sa-i dai ce n-ai dat nimanui? 1 32
17 Dec 2009, 19:49 cei ce v-ati masturbat pe tobicul clubul femeilor nesatisfacute...ve-ti arede in iad 96 518
17 Dec 2009, 18:25 pisicutza_razboinca cu profil htlm.....tine-ti sfaturile pt fam 30 107
12 Dec 2009, 19:46 rugagiune catre PRUNCUL ISUS 12 62
12 Dec 2009, 19:44 rugaciune de aparare impotriva geloziei 2 30
12 Dec 2009, 19:42 rugaciune pt o casatorie fericita 15 121
5 Dec 2009, 11:32 m-am inbolnnavit de inima rea

Calandrinon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:56
De la: Calandrinon, la data 2010-01-06 19:56:01 @marilenalorena
ca sa stie oamenii ce probleme te-au mai macinat in ultima vreme...

23 Dec 2009, 18:02 MOS CRACIUN ESTE DOAR IN SUFLETUL MEU.....LA MINE NU VA VENI MOS CRACIUN:(:( 6 56
23 Dec 2009, 17:43 BARBATII SPECIALIZATIIN "VIOLENTA SALBATICA" ...ARTA....NU ! ! ! 22 110
22 Dec 2009, 21:25 vine CRACIUNUL "GRATULE" NU-MI MAI IN DAI UN TELEFON CU INTRODUCERE DE ..."2-10.....CIAOAMORE MIO " 1 29
19 Dec 2009, 11:47 Cui o sa-i dai ce n-ai dat nimanui? 1 32
17 Dec 2009, 19:49 cei ce v-ati masturbat pe tobicul clubul femeilor nesatisfacute...ve-ti arede in iad 96 518
17 Dec 2009, 18:25 pisicutza_razboinca cu profil htlm.....tine-ti sfaturile pt fam 30 107
12 Dec 2009, 19:46 rugagiune catre PRUNCUL ISUS 12 62
12 Dec 2009, 19:44 rugaciune de aparare impotriva geloziei 2 30
12 Dec 2009, 19:42 rugaciune pt o casatorie fericita 15 121
5 Dec 2009, 11:32 m-am inbolnnavit de inima rea



coldwind
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:00
greierash_is_back
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:09
De la: Calandrinon, la data 2010-01-06 19:56:01 @marilenalorena
ca sa stie oamenii ce probleme te-au mai macinat in ultima vreme...

23 Dec 2009, 18:02 MOS CRACIUN ESTE DOAR IN SUFLETUL MEU.....LA MINE NU VA VENI MOS CRACIUN:(:( 6 56
23 Dec 2009, 17:43 BARBATII SPECIALIZATIIN "VIOLENTA SALBATICA" ...ARTA....NU ! ! ! 22 110
22 Dec 2009, 21:25 vine CRACIUNUL "GRATULE" NU-MI MAI IN DAI UN TELEFON CU INTRODUCERE DE ..."2-10.....CIAOAMORE MIO " 1 29
19 Dec 2009, 11:47 Cui o sa-i dai ce n-ai dat nimanui? 1 32
17 Dec 2009, 19:49 cei ce v-ati masturbat pe tobicul clubul femeilor nesatisfacute...ve-ti arede in iad 96 518
17 Dec 2009, 18:25 pisicutza_razboinca cu profil htlm.....tine-ti sfaturile pt fam 30 107
12 Dec 2009, 19:46 rugagiune catre PRUNCUL ISUS 12 62
12 Dec 2009, 19:44 rugaciune de aparare impotriva geloziei 2 30
12 Dec 2009, 19:42 rugaciune pt o casatorie fericita 15 121
5 Dec 2009, 11:32 m-am inbolnnavit de inima rea


ce ma faceam eu fara asistenta sau asistent ..de ce sex oi...fi bn ca imi reamintesti...inseamna ca sunteti cu ochi pe mine....si....de ce va este frica de aceea nu scapati... sunt vedeta v/astra ..asa ca trebuie sa imi puneti si mie niste pile pe :acilea.....pa la clubul de marit..:papusica"....mi=am adus si scobitori...si fier beton...franghi....si alte metode.......mai moderne...in noua mea metoda....... ...gratzie......
marilenalorena
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:26
De la: scorpio67, la data 2009-12-28 07:48:20
De la: marilenalorena, la data 2009-12-24 17:33:22 cum sa plec iubita daca ma tinea sechestrata


E greu sa cred ca exista astfel de brute! De ce nu renunti la partea asta din viata ta, sa retraiesti mereu astfel de situatii nu-ti va face nici un bine.Trebuie sa mergi inainte orice ar fi si sa lasi in urma toate problemele trecute.





nu imi vine sa cred ca pt prima oara m/a crezut si pe mn cineva.......toti cred ca ce scriu eu pe aici inventez...........da...ai dreptate sunt prea marcata.........si poate asa cu voi voi reusi sa ies din starea asta..de tot ce mi s/a intamplat..chiar daca aici vad ca trebuie sa lupt cu aproape toti....dar ,,,,,,,,voi tine piet si nu ma las........ ........alti si altele isi spun problemele sau povestile lor in articole ..eu vreau sa o spun intr/o dezbatere.....asa imi voi da seama si cum gandesc alte persoane
marilenalorena
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:31
De la: marilenalorena, la data 2010-01-06 20:26:52de ce va este frica de aceea nu scapati...




mai degraba..de ce ne oripilam..nu scapam


De la: marilenalorena, la data 2010-01-06 20:26:52

sunt vedeta v/astra ..asa ca trebuie sa imi puneti si mie niste pile pe :acilea.....pa la clubul de marit..:papusica"....mi=am adus si scobitori...si fier beton...franghi....si alte metode.......mai moderne...in noua mea metoda....... ...gratzie......


what?!?!

hai ca inteleg ce vrei sa faci cu franghiile, te mai ajutam si noi cu niste sapun daca vrei....si betonu merge...stai pe langa vreoun rau ceva?!
da scobitorile ?!....fac parte din noua ta metoda?
Calandrinon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:45
Cris, scobitorile si le baga in the ass, ca sa nu se mai aseze la calculator si sa nu ne mai omoare cu topicele ei de doi bani si-un branci!!!
Te pup dulce de seara
miss_darine
Postat pe 6 Ianuarie 2010 21:06
De la: Calandrinon, la data 2010-01-06 20:45:25
De la: marilenalorena, la data 2010-01-06 20:26:52de ce va este frica de aceea nu scapati...




mai degraba..de ce ne oripilam..nu scapam


De la: marilenalorena, la data 2010-01-06 20:26:52

sunt vedeta v/astra ..asa ca trebuie sa imi puneti si mie niste pile pe :acilea.....pa la clubul de marit..:papusica"....mi=am adus si scobitori...si fier beton...franghi....si alte metode.......mai moderne...in noua mea metoda....... ...gratzie......


what?!?!

hai ca inteleg ce vrei sa faci cu franghiile, te mai ajutam si noi cu niste sapun daca vrei....si betonu merge...stai pe langa vreoun rau ceva?!
da scobitorile ?!....fac parte din noua ta metoda?


pup cris ! hai ca m-ai facut sa rad !!!
coldwind
Postat pe 6 Ianuarie 2010 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 23 Martie 2010 12:51
visuri neimplinite... 7 De la: kudika409507 24 Iulie 2011 13:32
Sclipiciiiii 37 De la: livi27 17 Februarie 2010 22:07
Doi pui de catel au nevoie de ajutor 1 De la: lollitta 24 Ianuarie 2010 18:39
URGENT! 36 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:22