Setari Cookie-uri

am nevoie de ajutor....

buna seara....am si eu o problema si mi-ar fi de mare ajutor sfaturile si parerile voastre....la inceputul lunii am avut un contact sexual neprotejat...pe data de 11 mi-a venit (fara nici o intarziere) dar de cateva zile ma simt putin cam rau....mai ales dimineata cand ajung la munk; imi vine sa vomit, ma simt f obosita (tin sa mentionez ca eu am si gastrita, iar dimineata trebuie neaparat sa pap ceva, dupa ce fac acest lucru ma simt ok).....mi-am facut un test de sarcina sapt asta care a iesit negativ....e posibil sa fiu insarcinata?? sau sa am starile astea de la oboseala acumulata, de la stresul de la munk?? multumesc mult!
mihaela_2009
Postat pe 23 Decembrie 2009 21:25
doamne, ce surpriza placuta de craciun. ce cadou frumos ar fi!
geo_xx
Postat pe 23 Decembrie 2009 21:28
De la: geo_xx, la data 2009-12-23 21:28:55doamne, ce surpriza placuta de craciun. ce cadou frumos ar fi!

Cadou frumos pentru cine?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Decembrie 2009 23:36
De la: mihaela_2009, la data 2009-12-23 21:25:13buna seara....am si eu o problema si mi-ar fi de mare ajutor sfaturile si parerile voastre....la inceputul lunii am avut un contact sexual neprotejat...pe data de 11 mi-a venit (fara nici o intarziere) dar de cateva zile ma simt putin cam rau....mai ales dimineata cand ajung la munk; imi vine sa vomit, ma simt f obosita (tin sa mentionez ca eu am si gastrita, iar dimineata trebuie neaparat sa pap ceva, dupa ce fac acest lucru ma simt ok).....mi-am facut un test de sarcina sapt asta care a iesit negativ....e posibil sa fiu insarcinata?? sau sa am starile astea de la oboseala acumulata, de la stresul de la munk?? multumesc mult!

Acuma serios medicul ginecolog ce a spus ca ai?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Decembrie 2009 23:39
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-23 23:36:31
De la: geo_xx, la data 2009-12-23 21:28:55doamne, ce surpriza placuta de craciun. ce cadou frumos ar fi!

Cadou frumos pentru cine?




... pentru PARINTI ... doar nu pentru ginecolog ...
marco918
Postat pe 24 Decembrie 2009 01:22
De la: mihaela_2009, la data 2009-12-23 21:25:13buna seara....am si eu o problema si mi-ar fi de mare ajutor sfaturile si parerile voastre....la inceputul lunii am avut un contact sexual neprotejat...pe data de 11 mi-a venit (fara nici o intarziere) dar de cateva zile ma simt putin cam rau....mai ales dimineata cand ajung la munk; imi vine sa vomit, ma simt f obosita (tin sa mentionez ca eu am si gastrita, iar dimineata trebuie neaparat sa pap ceva, dupa ce fac acest lucru ma simt ok).....mi-am facut un test de sarcina sapt asta care a iesit negativ....e posibil sa fiu insarcinata?? sau sa am starile astea de la oboseala acumulata, de la stresul de la munk?? multumesc mult!





... bineinteles ca de la munca ... e mai ''placut'' sa fii flescaita din cauza muncii decit de la o sarcina ...
marco918
Postat pe 24 Decembrie 2009 01:24
De la: mihaela_2009, la data 2009-12-23 21:25:13buna seara....am si eu o problema si mi-ar fi de mare ajutor sfaturile si parerile voastre....la inceputul lunii am avut un contact sexual neprotejat...pe data de 11 mi-a venit (fara nici o intarziere) dar de cateva zile ma simt putin cam rau....mai ales dimineata cand ajung la munk; imi vine sa vomit, ma simt f obosita (tin sa mentionez ca eu am si gastrita, iar dimineata trebuie neaparat sa pap ceva, dupa ce fac acest lucru ma simt ok).....mi-am facut un test de sarcina sapt asta care a iesit negativ....e posibil sa fiu insarcinata?? sau sa am starile astea de la oboseala acumulata, de la stresul de la munk?? multumesc mult!


La prima sarcina mi-am facut 2 teste care au iesit negativ, iar medicul mi-a zis ca sunt insarcinata.
primul test l-am facut la o saptamana de la intarzierea ciclului, iar al doilea la 2 saptamani de la intarzierea ciclului.
La a doua sarcina mi-a iesit testul pozitiv dupa o zi de la intarzierea ciclului.
Cel mai indicat ar fi sa mergi la medicul ginecolog.
anastas
Postat pe 27 Februarie 2010 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt insarcinata? 9 De la: kudika_1012859 1 Noiembrie 2016 08:32
Intarzie.... 27 De la: kudika059097 9 Octombrie 2009 01:19
va rog din suflet sa imi imi raspunde-ti:((( 9 De la: anastas 27 Februarie 2010 13:31
Sarcina? 2 De la: 22 Iulie 2012 14:38
Ajutor,va rog ! 27 De la: AlessandraCroft 8 Aprilie 2015 17:23