Setari Cookie-uri

barbatul sagetator...

As vrea sa stiu mai multe despre el...dar nu vreau un copy paste de pe net , ca am citit destule...vreau ceva pareri sustinute de o experienta...
Sarbatori fericite !
shadow12
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:04
Un barbat sagetator este excelent pt o aventura !
Summer_
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:13
De la: Summer_, la data 2009-12-27 19:13:21Un barbat sagetator este excelent pt o aventura !


mi-am dat seama...
am dormit o noapte in pat cu un sagetator veritabil... nu s-a intamplat nimic , nu m-am culcat cu el pt ca aventurile nu-s genul meu si pt ca el e un amic la care tin mult si care ma respecta. Barbatul e tot barbat, si-a incercat norocul dar, in final mi-a respectat alegerea. Am ramas cu parfumul lui in sufelt, categoric e amantul ideal, sarmant, fin, romantic... Desi intre noi nu e posibila o relatie,( prea multe diferente) , sunt curioasa cum ar fi el intr-o relatie... Noi ne-am racit dupa acea noapte si mi-e greu sa-l cunosc mai bine acum, nu ma mai lasa...NU vreau o relatie cu el, nu e posibila ...vreau doar sa il descopar ca om, sa il vad fericit intr-o zi pt ca munceste prea mult si a uitat de EL...sau poate e fericit asa....
shadow12
Postat pe 27 Decembrie 2009 19:47
draga mea cu ce sa incep...
am sa incep cu defectele unui sagetator:
se plictiseste repede,este impulsiv, nerabdaor,afemeiat,ii place sa fie "liber".
calitatile:glumetz,simpatic,pune mare accent pe prietenie ,iubitor,nu ii pasa cum esti sau cum te imbraci,daca te iubeste te accepta asa km esti,e romantik(nu mereu).
~~~este din experienta proprie~~~
(aproape toate relatiile p care le-am avut au fost k segetatori,sincem mam saturat. ..)
a!si kand esti k un sagetator este exact asa ca si cum ai fi singura
andreea_ofely
Postat pe 5 Ianuarie 2010 19:58
multumesc deeea...
Se cam potrivesc cele spuse de tine cu sagetatorul pe care il cunosc eu. Insa , DINCOLO de toate aceste "nepasari", dincolo de atitudinea de libertin , mi-am dat seama ca e gelos, pasional, finut si plin de respect : CAND SI CU CINE VREA!
shadow12
Postat pe 5 Ianuarie 2010 21:18
De la: teiubeam, la data 2010-01-05 21:18:57multumesc deeea...
Se cam potrivesc cele spuse de tine cu sagetatorul pe care il cunosc eu. Insa , DINCOLO de toate aceste "nepasari", dincolo de atitudinea de libertin , mi-am dat seama ca e gelos, pasional, finut si plin de respect : CAND SI CU CINE VREA!
Mare dreptate ai.....de unde ma cunosti asa bine!
Trecatorul
Postat pe 5 Ianuarie 2010 21:21
De la: andreea_ofely, la data 2010-01-05 19:58:02 draga mea cu ce sa incep...
am sa incep cu defectele unui sagetator:
se plictiseste repede,este impulsiv, nerabdaor,afemeiat,ii place sa fie "liber".
calitatile:glumetz,simpatic,pune mare accent pe prietenie ,iubitor,nu ii pasa cum esti sau cum te imbraci,daca te iubeste te accepta asa km esti,e romantik(nu mereu).
~~~este din experienta proprie~~~
(aproape toate relatiile p care le-am avut au fost k segetatori,sincem mam saturat. ..)
a!si kand esti k un sagetator este exact asa ca si cum ai fi singura
Ce de treaba esti?
Trecatorul
Postat pe 5 Ianuarie 2010 21:25
De la: Trecatorul, la data 2010-01-05 21:21:36
De la: teiubeam, la data 2010-01-05 21:18:57multumesc deeea...
Se cam potrivesc cele spuse de tine cu sagetatorul pe care il cunosc eu. Insa , DINCOLO de toate aceste "nepasari", dincolo de atitudinea de libertin , mi-am dat seama ca e gelos, pasional, finut si plin de respect : CAND SI CU CINE VREA!
Mare dreptate ai.....de unde ma cunosti asa bine!


etta
Postat pe 6 Ianuarie 2010 19:48
Nu cunosc prea bine barbatul sagetator, pe tine nu te stiu deloc...dar am un talent in a descoase ce ascund oamenii dincolo de aparente :D
shadow12
Postat pe 6 Ianuarie 2010 21:30
De la: etta, la data 2010-01-06 19:48:41
De la: Trecatorul, la data 2010-01-05 21:21:36
De la: teiubeam, la data 2010-01-05 21:18:57multumesc deeea...
Se cam potrivesc cele spuse de tine cu sagetatorul pe care il cunosc eu. Insa , DINCOLO de toate aceste "nepasari", dincolo de atitudinea de libertin , mi-am dat seama ca e gelos, pasional, finut si plin de respect : CAND SI CU CINE VREA!
Mare dreptate ai.....de unde ma cunosti asa bine!


Ce dibace esti matale?
Trecatorul
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:14
De la: teiubeam, la data 2010-01-06 21:30:42Nu cunosc prea bine barbatul sagetator, pe tine nu te stiu deloc...dar am un talent in a descoase ce ascund oamenii dincolo de aparente :D
Adica cum adica??/
Trecatorul
Postat pe 7 Ianuarie 2010 14:15
in general ne inconjuram de oameni buni si incercam sa le descoperim defectele , ca sa stim de ce sa ne ferim. Eu aleg oamenii care isi afiseaza o intreaga gama a defectelor , ma joc cu limitele lor si incerc sa descopar calitatile ascunse ale acestora.
Nu de putine ori am descoperit ca "pisica blanda zgarie rau" si "cainele care latra, nu musca"...
shadow12
Postat pe 7 Ianuarie 2010 23:32
De la: Summer_, la data 2009-12-27 19:13:21Un barbat sagetator este excelent pt o aventura !


Serios?
Doar atat ?
Zaraza
Postat pe 7 Ianuarie 2010 23:56
De la: Zaraza, la data 2010-01-07 23:56:46
De la: Summer_, la data 2009-12-27 19:13:21Un barbat sagetator este excelent pt o aventura !


Serios?
Doar atat ?


Doar atat, pe bune !
Summer_
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:06
De la: teiubeam, la data 2009-12-27 19:47:24
De la: Summer_, la data 2009-12-27 19:13:21Un barbat sagetator este excelent pt o aventura !


mi-am dat seama...
am dormit o noapte in pat cu un sagetator veritabil... nu s-a intamplat nimic , nu m-am culcat cu el pt ca aventurile nu-s genul meu si pt ca el e un amic la care tin mult si care ma respecta. Barbatul e tot barbat, si-a incercat norocul dar, in final mi-a respectat alegerea. Am ramas cu parfumul lui in sufelt, categoric e amantul ideal, sarmant, fin, romantic... Desi intre noi nu e posibila o relatie,( prea multe diferente) , sunt curioasa cum ar fi el intr-o relatie... Noi ne-am racit dupa acea noapte si mi-e greu sa-l cunosc mai bine acum, nu ma mai lasa...NU vreau o relatie cu el, nu e posibila ...vreau doar sa il descopar ca om, sa il vad fericit intr-o zi pt ca munceste prea mult si a uitat de EL...sau poate e fericit asa....







... ... ''' Am ramas cu parfumul lui in sufelt, categoric e amantul ideal, sarmant, fin, romantic. ''' ... atit a trebuit ca sa iti faci o pareree profunda !? ... ... bine ca nu a mincat varza si n-a apucat sa bea o bere ...
marco918
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:21
De la: marco918, la data 2010-01-08 00:21:34
De la: teiubeam, la data 2009-12-27 19:47:24
De la: Summer_, la data 2009-12-27 19:13:21Un barbat sagetator este excelent pt o aventura !


mi-am dat seama...
am dormit o noapte in pat cu un sagetator veritabil... nu s-a intamplat nimic , nu m-am culcat cu el pt ca aventurile nu-s genul meu si pt ca el e un amic la care tin mult si care ma respecta. Barbatul e tot barbat, si-a incercat norocul dar, in final mi-a respectat alegerea. Am ramas cu parfumul lui in sufelt, categoric e amantul ideal, sarmant, fin, romantic... Desi intre noi nu e posibila o relatie,( prea multe diferente) , sunt curioasa cum ar fi el intr-o relatie... Noi ne-am racit dupa acea noapte si mi-e greu sa-l cunosc mai bine acum, nu ma mai lasa...NU vreau o relatie cu el, nu e posibila ...vreau doar sa il descopar ca om, sa il vad fericit intr-o zi pt ca munceste prea mult si a uitat de EL...sau poate e fericit asa....







... ... ''' Am ramas cu parfumul lui in sufelt, categoric e amantul ideal, sarmant, fin, romantic. ''' ... atit a trebuit ca sa iti faci o pareree profunda !? ... ... bine ca nu a mincat varza si n-a apucat sa bea o bere ...




Eu vorbesc despre un barbat care se respecta si stie sa se faca respectat. Vis-a-vis de ce spui tu "bine ca nu a mincat varza si n-a apucat sa bea o bere ..."...e disgratios ... Voi incerca sa percep drept gluma comentariul tau...dar e de prost gust. Eu oncercam sa subliniez finetea unui om iar tu ...
shadow12
Postat pe 8 Ianuarie 2010 16:45
De la: Trecatorul, la data 2010-01-07 14:14:57
De la: etta, la data 2010-01-06 19:48:41
De la: Trecatorul, la data 2010-01-05 21:21:36
De la: teiubeam, la data 2010-01-05 21:18:57multumesc deeea...
Se cam potrivesc cele spuse de tine cu sagetatorul pe care il cunosc eu. Insa , DINCOLO de toate aceste "nepasari", dincolo de atitudinea de libertin , mi-am dat seama ca e gelos, pasional, finut si plin de respect : CAND SI CU CINE VREA!
Mare dreptate ai.....de unde ma cunosti asa bine!


Ce dibace esti matale?


si am si 2 maini...dibace.....
etta
Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me! 7 De la: miss_darine 21 Martie 2010 20:47
un refuz............ 5 De la: irina_teodora 9 Noiembrie 2008 00:00
buna 7 De la: Georgia99 28 Octombrie 2008 18:19
Conteaza diferentza de varsta intr-o relatzie??????? 104 De la: SugarBubbles 30 Mai 2009 11:40
il iubesc insa recent ceva ma indeparteaza de el si nu stiu ce!!! 10 De la: oudry 28 Martie 2013 17:33