Setari Cookie-uri

Nu mai suport deja!!!X(

Sunt cu iubitul meu de 6 luni..si inainte sa fim impreuna..cu 2 zile l`am scapat de o fosta de a lui..spanandu`i k sunt cu el..deshy ink nu eram...pe el il cunosteam doar de vreo 2 sapt..si la inceput nu ne intelegeam deloc...dar dupaia am vb pe net si eram cei mai buni prieteni..dupa kre i`am spus k imi place...si mi`a zis sa fim impreuna...normal k am acceptat k eram moarta dupa el:X:D.. ..si..am continuat sa vb cu acea fosta a lui..bine una din multele..k toate cum au aflat ca e cu mine..au facut rost de id meu..si pff..intrebari peste intrebari..avand in vedere k toate fostele lui aratau super..el m`a ales pe mine..ele sunt bineinteles mai mari dekt mine..au 17-18 ani..si la fel si el are aproape 18..eu nu am decat 14..darasta nu o consider o problema...si incet incet noi ne intelegeam tot mai bine tot mai bine..si eram tot mai mult timp impreuna...si..intr`o zis knd vb cu fosta asta a lui pe numa Oana..mi`a zis k vrea sa`mi propuna cv..si propunerea era cv de genu: "data viitoare knd te certi cu el sa`mi spui sa ne intalnim ca iti dau orice vrei numai ca sa te desparti de el"...n`ash fi renuntat la el pt nimic in lume..si era de atatea ori sa ne desp..dar totusi am ramas impreuna..el numai cu mine e tandru..si asa apropiat..cu restu` nu a fost asa..si invidia din partea lor a inceput sa vina...apoi intr`o seara Deny`..o alta fosta de a lui[stiu sunt multe foste]..mi`a zis k a aflat de la una k e cu Gyuri[iubitul meu;;)]...ciudat era k in ziua aceea..m`am trezit dim la 9..si am intrat pe net..pt k la 10 el trebuia sa fie in fata la mine sa mergem la strand..dupa kre..am coborat de la strand pe la 5 si cv..si la 6 am fost din nou impreuna..pana la 10..si dupaia el a intrat in casa..pt k se plictisise..si iarasi am stat pe net pana pe la 2-3...deci nu stiu cand..si cik se si intalnise cu ea..dar nu vad timp de unde..si de fapt fata aceea era pusa de Oana..scorpia aia..si intr`o seara mi`a spus k pana nu ne va desparti nu va avea pace..tot am mai vb cu ea..si mno..mi`a si cerut scuze la o poza cu mine...pe hi5`u iubitului..:-??..am tot vb cu ea..si intr`un final afla k o sa ma culc cu el..el ink e virgin..niciuna n`a fost suficient de buna pt el:D..si va da`tzi seama k mi`ar fi placut sa fiu prima lui..si mi`a zis zilele trecute k ii place un alt bayat..pe nume George..asta e traducerea din ungureste in romana la Gyuri...numai k el are o prietena aldracului de rea..pe care o so dea la o parte..si mi`am dat seama k e vb de mine..si ieri...din nou vb cu ea..si i`am zis asa ironic..k nu imi vine sa cred k numai tine la el..si mi`a zis k eaa il va lasa in pace numai dupa ce el se va culca cu vreo fata..si mi`a zis k aceea fata nu voi fi eu...si tot zilele trecute s`a trezit una k pff..de ce Gyuri numai tine la ea..si ca eu ce am in plus fata de ea..si aia..Oana si ink un asa zis prieten de a lu Gyuri mi`au tot spus k nu stiu sa il pretuiesc..si ii tot spun sa se desparta de mine...deja numai suport..e bine k el nu ii baga in seama..intr`adevar..la inceput am incercat sa fiu distanta..k am patit sa ma faca tot un bayat important din oras sa sufar..si nu vroiam sa patesc din nou..stiind k el se plictiseste repede..asta din spuse..si am vb cu el..si o zis k la retsu fetelor asa era..dar acum e incredibil cum de a rezistat atata cu mine..il iubesc enorm de mult...si poate k n`am stiut sa ii arat..dar el tot a ramas cu mine..deci imi spunetzi ce pot sa fac sa vada si restu` adevaru`...?..
Sorina_Rynna
Postat pe 30 Decembrie 2009 13:14
daca vretzi mai multe detalii nu ezitati sa ma intrebatzi...k vreau neaparat sa aflu...si..ash asvea o intrebare..pt voi conteaza trecutul nui om..avand in vedere ca s`a schimbat?
Sorina_Rynna
Postat pe 30 Decembrie 2009 13:18
De la: Sorina_Rynna, la data 2009-12-30 13:18:47daca vretzi mai multe detalii nu ezitati sa ma intrebatzi...k vreau neaparat sa aflu...si..ash asvea o intrebare..pt voi conteaza trecutul nui om..avand in vedere ca s`a schimbat?


Lol...fatãããã...mi-a luat 5 minute sã-þi descifrez cuniformele!

Auzi aici...la 14 ani, îl iubeºti de nu mai poþi???WoW...la 30 ce-o sã faci?! În loc sã-þi vezi de ºcoalã, tu te gândeºti la o viitoare relaþie sexualã??? Deja???
Pfoai...este a patra telenovelã infantilã pe care o citesc azi!
Aºteapã sã mai creºti...ºi pe urmã te poþi gândi ºi la sex, invidii, conspiraþii...º.a.m.d.
ªi încã ceva....CARACTERUL UNUI OM NU SE SCHIMBÃ !!!!! Þine minte asta....când iubeºti un om, o faci din tot sufletul, îl iei aºa cum este...asta înseamnã cã viciile lui nu te deranjeazã. dar sã schimbi un caracter...este ca ºi cum te-ai bate cu morile de vânt!

Ochi_albastri
Postat pe 30 Decembrie 2009 13:29
nu nu e vb de caracter..neaparat...am avut un anturaj km aiurea..ma rog..bine k eram fata cuminte din gasca..de kre toti isi bateau joc..de asta am ajuns sa`l cunosc...k cei din gasca..vechea gasca imi tot spuneau ca sunt copilaroasa..si el tomcai asta adora atat de mult la mine..
Sorina_Rynna
Postat pe 30 Decembrie 2009 13:47
el oricum stie tot despre mine ..de dinainte sa fim impreuna..si ma rog cat am suferit..dar...oricum..ma multumeste gandul k tine la mine..k poate vb voastra nu e vb de iubire..dar tinem mult unul la celalalt...si ca are incredere..si pot spune k sunt demna de increderea lui
Sorina_Rynna
Postat pe 30 Decembrie 2009 13:52
De la: Sorina_Rynna, la data 2009-12-30 13:52:20el oricum stie tot despre mine ..de dinainte sa fim impreuna..si ma rog cat am suferit..dar...oricum..ma multumeste gandul k tine la mine..k poate vb voastra nu e vb de iubire..dar tinem mult unul la celalalt...si ca are incredere..si pot spune k sunt demna de increderea lui


Sfatul meu: Rãmâi fatã cuminte!!!! Nu te mai gândi la sex cel puþin 3 -4 ani d'aci înainte! Dacã pe tine te vrea, va avea rãbdare sã te aºtepte...pânã eºti pregãtitã fizic ºi psihic pentru un asemenea pas!
Încã ceva...dacã nu te poþi abþine...ºi tot o vei face, în ciuda sfatului meu, protejeazã-te!!!! Foloseºte prezervativ...nu pilula de a2-a zi, nu contraceptive pe care sã le iei în fiecare zi ºi care îþi distrug echilibrul hormonal ºi sãnãtatea! ªi chiar dacã o faci ptr prima datã...tot poþi rãmâne însãrcinatã...mitul care spune cã dacã eºti virginã ºi o faci ptr prima datã nu rãmâi gravidã...este doar un mit! Este fals!
Ochi_albastri
Postat pe 30 Decembrie 2009 14:13
De la: Sorina_Rynna, la data 2009-12-30 13:14:59Sunt cu iubitul meu de 6 luni..si inainte sa fim impreuna..cu 2 zile l`am scapat de o fosta de a lui..spanandu`i k sunt cu el..deshy ink nu eram...pe el il cunosteam doar de vreo 2 sapt..si la inceput nu ne intelegeam deloc...dar dupaia am vb pe net si eram cei mai buni prieteni..dupa kre i`am spus k imi place...si mi`a zis sa fim impreuna...normal k am acceptat k eram moarta dupa el:X:D.. ..si..am continuat sa vb cu acea fosta a lui..bine una din multele..k toate cum au aflat ca e cu mine..au facut rost de id meu..si pff..intrebari peste intrebari..avand in vedere k toate fostele lui aratau super..el m`a ales pe mine..ele sunt bineinteles mai mari dekt mine..au 17-18 ani..si la fel si el are aproape 18..eu nu am decat 14..darasta nu o consider o problema...si incet incet noi ne intelegeam tot mai bine tot mai bine..si eram tot mai mult timp impreuna...si..intr`o zis knd vb cu fosta asta a lui pe numa Oana..mi`a zis k vrea sa`mi propuna cv..si propunerea era cv de genu: "data viitoare knd te certi cu el sa`mi spui sa ne intalnim ca iti dau orice vrei numai ca sa te desparti de el"...n`ash fi renuntat la el pt nimic in lume..si era de atatea ori sa ne desp..dar totusi am ramas impreuna..el numai cu mine e tandru..si asa apropiat..cu restu` nu a fost asa..si invidia din partea lor a inceput sa vina...apoi intr`o seara Deny`..o alta fosta de a lui[stiu sunt multe foste]..mi`a zis k a aflat de la una k e cu Gyuri[iubitul meu;;)]...ciudat era k in ziua aceea..m`am trezit dim la 9..si am intrat pe net..pt k la 10 el trebuia sa fie in fata la mine sa mergem la strand..dupa kre..am coborat de la strand pe la 5 si cv..si la 6 am fost din nou impreuna..pana la 10..si dupaia el a intrat in casa..pt k se plictisise..si iarasi am stat pe net pana pe la 2-3...deci nu stiu cand..si cik se si intalnise cu ea..dar nu vad timp de unde..si de fapt fata aceea era pusa de Oana..scorpia aia..si intr`o seara mi`a spus k pana nu ne va desparti nu va avea pace..tot am mai vb cu ea..si mno..mi`a si cerut scuze la o poza cu mine...pe hi5`u iubitului..:-??..am tot vb cu ea..si intr`un final afla k o sa ma culc cu el..el ink e virgin..niciuna n`a fost suficient de buna pt el:D..si va da`tzi seama k mi`ar fi placut sa fiu prima lui..si mi`a zis zilele trecute k ii place un alt bayat..pe nume George..asta e traducerea din ungureste in romana la Gyuri...numai k el are o prietena aldracului de rea..pe care o so dea la o parte..si mi`am dat seama k e vb de mine..si ieri...din nou vb cu ea..si i`am zis asa ironic..k nu imi vine sa cred k numai tine la el..si mi`a zis k eaa il va lasa in pace numai dupa ce el se va culca cu vreo fata..si mi`a zis k aceea fata nu voi fi eu...si tot zilele trecute s`a trezit una k pff..de ce Gyuri numai tine la ea..si ca eu ce am in plus fata de ea..si aia..Oana si ink un asa zis prieten de a lu Gyuri mi`au tot spus k nu stiu sa il pretuiesc..si ii tot spun sa se desparta de mine...deja numai suport..e bine k el nu ii baga in seama..intr`adevar..la inceput am incercat sa fiu distanta..k am patit sa ma faca tot un bayat important din oras sa sufar..si nu vroiam sa patesc din nou..stiind k el se plictiseste repede..asta din spuse..si am vb cu el..si o zis k la retsu fetelor asa era..dar acum e incredibil cum de a rezistat atata cu mine..il iubesc enorm de mult...si poate k n`am stiut sa ii arat..dar el tot a ramas cu mine..deci imi spunetzi ce pot sa fac sa vada si restu` adevaru`...?..



mai copile,,,,,,,,tu nu ai lectii de facut????nu te gandesti si tu ca ,copilaria ta e inca neterminata????ce drac ai in capul ala ???tarate???mai spalale si tu ,,,date in cap cu deteteu,,,,dute dracu la padure ,,,veziti drac de copilaria ce zace in curu tau si nu mai freca menta pe net ,,,ca ala care ,,,,,ca tu care,,,,,lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeee,,,,,,,,lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sarutama
Postat pe 30 Decembrie 2009 14:13
nici eu numai suport!!!!
greierash_is_back
Postat pe 31 Decembrie 2009 16:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bloguri 14 De la: yumy 31 Iulie 2010 18:26
vreau niste sfaturi bune!!! 16 De la: mc_pici_condo 3 August 2010 11:55
AM SLABIT 10 KG CU AJUTORUL PRODUSULUI NEW SUPERSLIM!!! 93 De la: kitty_krieger 12 Octombrie 2013 20:36
societatea actuala mareste media de varsta in gasirea partenerului de viata? 143 De la: ionelaela 10 Noiembrie 2010 18:35
buna 27 De la: _oktober_ 15 Octombrie 2010 08:22