BLOG MINCINOS!!!!ATENTIE LA TEPE!!!!!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

darkvintage Avatarul lui darkvintage

3 mesaje

Va doresc un an nou fericit si plin de bucuriii!!!!
Ma numesc Iancu Ioana Raluca (darkvintage.blogspot.com/2010/01/bloguri-proasteevitati-tepele.html) si mi-am inmceput anul cu o teapa .
Am achizitionat niste hainute de pe blogul:crazyfashionstore.blogspot.com/ -ANDREI CRISTIANA-PITESTI,JUDETUL ARGES care nu au fost prezentate in mod corect.
In urma discutiilor avute cu propietara blogului am fost jignita de aceasta pengtru ca am relatat intamplarea.
Sper din toata inima sa nu aveti ghinionul meu si sa achizitionati numai lucruri de calitate!!!!
Daca stiti ceva ce se poate face in acest caz va rog frumos sa imi scrieti aici sau pe darkvintage@yahoo.com(id de messenger-darkvintage)
Va multumesc anticipat pentru atentia acordata acestui anunt !
Raporteaza abuz de limbaj
darkvintage Avatarul lui darkvintage

3 mesaje

Am descoperit doua conturi de hi5 ale acestei domnisoare:sonypicturesmexico.hi5.com/friend/p113924762--cristiana_andrei--html SI sonypicturesmexico.hi5.com/friend/p417824320--haine%20si%20acces....
Fosta membra Kudika.ro
De la: darkvintage, la data 2010-01-06 22:37:42Am descoperit doua conturi de hi5 ale acestei domnisoare:sonypicturesmexico.hi5.com/friend/p113924762--cristiana_andrei--html SI sonypicturesmexico.hi5.com/friend/p417824320--haine%20si%20acces...]

ai o obsesie!!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1