Setari Cookie-uri

Concurs: Astrograme de compatibilitate!

,,cu jumatatea mea"- logic( doar este ziua indragostitilor)
kudika1977
Postat pe 8 Ianuarie 2010 07:41
Cu sotul meu pe care il iubesc chiar mai mult decat la inceput desi suntem impreuna de 25 de ani...chiar 26 anul acesta. Eu sunt balanta si el rac....relatie cam imposibila ....dar am rezistat ca si cuplu pana acum'.
adinamanuela
Postat pe 8 Ianuarie 2010 07:50
cu iubitul meu!
fabi_fabi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 07:52
Mi-as dori sa petrec ziua imdragostitilor cu un barbat(din zodia varsator) la care tin foarte mult, dar care este in alta tara si e cam departe de mine, dar inca mai traiesc cu speranta aceasta moare ultima.
petronela71damian
Postat pe 8 Ianuarie 2010 07:52
eu mi-as petrece Ziua Indragostitilor cu sotul meu pe care il iubesc foarte mult eu sunt Taur iar el este Sagetator,super nu?
margineana
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:01
cu cine ti-ai dori sa petreci ziua indragostitilor?
imi soresc dar in acelasi timp stiu ca o voi petrece alaturi de iubitul meu care este in zodia racului
dani_gingea
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:02
Ziua Indragostitilor... chiar daca e o sarbatoare imprumutata din alta cultura e ocazia de a ne arata ce simtim pentru cel drag. Eu iubesc de vreo 17 ani un barbat, iar sentimentele pentru el s-au maturizat, au crescut, au devenit din ce in ce mai profunde pe masura ce anii au trecut. Azi, il iubesc enorm si bineinteles ca in aceasta zi as vrea sa fim impreuna, sa ciocnim o cupa de sampanie pentru dragostea noastra, sa fim doar noi doi si fiecare din noi sa-i arate ceiluilalt pretuirea de care se bucura. Nu e nevoie de chestii sofisticate. O floare, un sarut, o imbratisare in care sa pui tot sufletul tau... e suficient.

Lacramioara
Lacramioara67
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:03
eu mi-as petrece ziua indragostitilor cu sotul meu pe care il iubesc foarte mult eu sunt TAUR iar el este SAGETATOR super nu?
margineana
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:04
de ziua indragostitilor vreau sa petrec cu prietenul meu!!!
simoneta1969
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:06
ziua indragostitilor am sa mi-o petrec cu sotul meu...proaspatul meu sot...sunt sigura ca vom petrece clipe minunate impreuna:x
lori19
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:10
cu siguranta cu persoana iubita chiar daca este el berbec
valika
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:11
Eu as vrea sa imi petrec aceasta zi cu iubitul meu,daca va fi posibil.El e berbec ,eu sunt sagetator si deocamdata suntem happy si indragostiti .
alina_tautu
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:12
Pentru mine nu este important cu cine imi petrec aceasta zi, ideea este sa ma simt bine; sa fim veseli si sa ne simtim bine.
beatricechenic
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:12
De la: concursKudika, la data 2010-01-07 22:01:13Kudika si Astrodestin.ro te invita la concurs!

Poti castiga una dintre cele [b]10 Consultatii astrologice de compatibilitate[/b] daca raspunzi la intrebarea de mai jos si motivezi raspunsul tau in acest topic de forum:
[b]
Cu cine iti doresti sa petreci Ziua Indragostitilor?
[/b]


Concursul se desfasoara in perioada 07.01.2010 - 25.01.2010.

Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate in acest topic de forum.


eu sunt scorpioancã iar bãrbatul cu care am o relatie la acest moment este peste....am 40 ani, nu am avut legãturi multe in decursul vieþii însã este primul bãrbat care mã face sã ma simt implinitã ca femeie....pentru mine, fiecare zi este ziua îndrãgostitilor...de ce?...în fiecare zi mã surprinde plãcut cu gesturi tandre....fiecare sãrut diferã si imi provoacã emotii...daca as spune ca este barbatul perfect as exagera ati spune voi dragi cititoare....nu exagerez....chiar daca sunt o fire independenta as putea spune ca sunt depedenta de el...de mangierile lui, sarutul, tandretea si afecetiunea pe care mi o ofera...alaturi de el ma simt o femeie frumoasa, puternica si iubita....doar cu el imi doresc sa fiu in aceasta zi....
catalina69
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:12
....................si eu taur ..................nu stiu ce o sa iasa din casatoria noastra????
valika
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:13
In acest an voi petrece Ziua Indragostitilor singura...dar nu pentru ca nu am pe nimeni, ci pentru ca sunt intr-o relatie la distanta....si cand zic asta ma refer la o diferenta de fus orar de 6ore.El este un sagetator si este in SUA, eu sunt rac si pentru moment sunt in Spania. Ne iubim mult si avem multe in comun.Am citit totusi ca asocierea rac-sagetator nu prea are sorti de izbanda, dar noi consideram ca suntem suflete pereche in ciuda celor cateva luni de cand am inceput sa fim impreuna. Simtim ca ne cunoastem de cand lumea. Sa fie oare asa? Chiar mi-as dori sa castig una din cele 10 astrograme de compatibilitate pentru a afla mai multe. (Succes si celorlalte concurente). Pupici
belizzy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:13
mi-as dori sa petrec ZIUA INDRAGOSTITILOR cu sotul meu la o cabana la munte.vreau sa ma relaxez si distrez macar o zi pentru ca bebelusi mei imi trag si ultimul suflu.vreau o zi doar pentru mine si el....
ALEXIADARIUS
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:14
cu "Fecioara" mea de la care invat in fiecare zi cate ceva ....si careia tre sa-i platesc niste datorii karmice :)
keep_shining
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:14
sper sa fim impreuna,cu iubirea mea!
gypy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:17
Pentru mine ziua indragostitilor e in fiecare zi , nu odata pe an , poate are sa va amuze ceea ce am scris , insa aceasta e realitatea. Normal ca Ziua indragostitilor am sa o petrec alaturi de iubitul meu , doar noi doi .
kudika002165
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:20
Eu veau sa imi petrec Ziua indragostitilor cu un barbat pe la il iubesc de mai bine de 1 an de zile si simt ca si el ma place dar nu zice nimic sau nu are curaj cu toate ca eu i-am spus ca imi place de el.
Dar il mai astept vreau sa il vad fericit.
danaana1970
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:21
Hmm... Ziua indragostitilor as vrea sa o petrec anul acesta cu un baiat scumpel din zodia rac (eu fiind pesti)... Pot sa spun ca s-a infiripat ceva si sper ca va fi ceva mai mult.... Nu vreau sa trec prin aceeasi experienta ca anul trecut, un divort la 23 de ani... Vreau sa-mi incep o viata noua, si chiar as fi curioasa daca aceasta noua persoana din viata mea poate fi mai mult decat un "boyfirend"... Poate va fi chiar tatal copiilor mei :D
erotzushk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:21
Cu sotul meu, dar nu la locul de munca ( precizez ca lucram la acelasi patron) si cu ingerasul nostru.
Eu sunt leu, iar sotul este berbec.

anastas
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:22
bineinteles ca mi-as dori sa sarbatoresc impreuna cu iubitul meu undeva departe la munte doar noi .dar tocmai ne-am certat si sp[er s a nu ramana doar o dorinta.....
kudika068072
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:23
Ce este mai frumos decat sa petreci Ziua Indragostitilor alaturi de alesul inimii in cazul meu fiind in zodia Capricorn.Sa ma plimb in tot orasul cu el de mana si in cealalta mana cu un buchet de trandafiri rosii :p Si nu in ultimul rand pe seara sa luam cina amandoi la lumina lumanarilor,o baita in spuma cu petele presarate deasupa si dupa...sti voi...:x :p v-am pupat..:*
yubita20
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:23
Cu iubitul meu, poate cine stie, ma cere...
mirela1
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:24
Nu cred in ziua indragostitilor! E un spanac american comercial
phoenix_d
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:27
cu domnul crin antonescu
kudika006827
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:30
vreau sa-mi petrec ziua indragostitilor cu iubitul meu cu care ma voi casatori peste 10 luni... nu trebuie sa fie nimic special... relatia noastra este ea insasi speciala... si oricum prefer sa cred ca ziua indragostitilor est ein fiecare zi pentru cei ce se iubesc cu adevarat
ioana_ibm
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:34
cu fostul ...sper sa ma impac cu el pana atunci ... dupa o despartire aiurea din vina mea
FaRaLa
Postat pe 8 Ianuarie 2010 08:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai urata despartire! 367 De la: _cristyna_ 30 Ianuarie 2009 11:04
Castiga unul din cele 3 pachete cu Ulei de Argan BIO de la Organique! 372 De la: concursKudika 30 Aprilie 2012 10:16
Concurs: Testeaza-ti compatibilitatea cu partenerul tau! 869 De la: concursKudika 4 Octombrie 2010 14:18
Castiga cu Optifort un set de recipiente pentru bucatarie 614 De la: concursKudika 21 Februarie 2011 10:37
Castiga saptamanal o pereche de Pantofi Kudika! - 25-30 iunie 613 De la: concursKudika 1 Iulie 2013 11:11