simt ca nu mai vreau sa traiesc

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
nu mai am chef de nimic pur si simplu mam saturat de toate
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: skatter58, la data 2010-01-09 12:04:52nu mai am chef de nimic pur si simplu mam saturat de toate

Heyyyyyy, gandeste-te ca e doar o statie de tranzit!!! Iar la urmatoarea, te vor astepta numai bucurii si fericire
Fosta membra Kudika.ro
De la: skatter58, la data 2010-01-09 12:04:52nu mai am chef de nimic pur si simplu mam saturat de toate

ce ai patit?
mahy33 Avatarul lui mahy33

1695 mesaje

daca te-ai apucat sa scrii pe kudika , inseamna ca ai avea totusi chef sa vorbesti cu cineva .
da-ne niste detalii , poate venim cu cate o idee care sa te scoata din starea asta .
If you love something , set it free . If it comes back , it's yours . If it doesn't , it never was .
heroes Avatarul lui heroes

288 mesaje
Oras: baia mare

Iti dau eu un motiv bun. Te mariti cu mine si uiti de toate! Sa vezi tu viata pe urma
Dumnezeu a facut lumea, a vazut ca este buna si s-a odihnit. Dumnezeu a facut barbatul. A vazut ca era un lucru bun si s-a odihnit. Dumnezeu a facut femeia... De atunci nimeni nu mai are odihna.
Fosta membra Kudika.ro
De la: mahy33, la data 2010-01-09 15:16:34

daca te-ai apucat sa scrii pe kudika , inseamna ca ai avea totusi chef sa vorbesti cu cineva .
da-ne niste detalii , poate venim cu cate o idee care sa te scoata din starea asta .

hallo,Mahy!! hau du iu du??
mahy33 Avatarul lui mahy33

1695 mesaje

De la: mitura, la data 2010-01-09 15:28:09

aim fain , tenchiu .
asculti roxette ? mi-ai adus aminte , tre' sa caut si eu cd-ul .
If you love something , set it free . If it comes back , it's yours . If it doesn't , it never was .
Fosta membra Kudika.ro
De la: mahy33, la data 2010-01-09 15:32:06
De la: mitura, la data 2010-01-09 15:28:09

aim fain , tenchiu .
asculti roxette ? mi-ai adus aminte , tre' sa caut si eu cd-ul .

fara numar,fara serie
Fosta membra Kudika.ro
din mai multe cauze mam despartiti de iubit apoi am probleme in familie si de ceva vreme fac atacuri de panica care ma lasa fara puteri ieri am baut si nu mi sta in fire ma simt fara puteri numi doresc sa mai continui incerc insa mam inchis in mine ma comport urat cu cei din jur si ma simt vinovata de certurile celor din jur
Fosta membra Kudika.ro
De la: skatter58, la data 2010-01-09 18:42:30din mai multe cauze mam despartiti de iubit apoi am probleme in familie si de ceva vreme fac atacuri de panica care ma lasa fara puteri ieri am baut si nu mi sta in fire ma simt fara puteri numi doresc sa mai continui incerc insa mam inchis in mine ma comport urat cu cei din jur si ma simt vinovata de certurile celor din jur

daca crezi ca te ajuta, taie-ti venele...
Fosta membra Kudika.ro
De la: skatter58, la data 2010-01-09 18:42:30din mai multe cauze mam despartiti de iubit apoi am probleme in familie si de ceva vreme fac atacuri de panica care ma lasa fara puteri ieri am baut si nu mi sta in fire ma simt fara puteri numi doresc sa mai continui incerc insa mam inchis in mine ma comport urat cu cei din jur si ma simt vinovata de certurile celor din jur

Astea n-ar fi niste probleme atat de mari, dar le-ai umflat tu peste masura!!! Esti un pic depresiva, incearca sa iei niste pastile antistres de la plafar si daca nu te ajuta go and see a doctor!!!!