Setari Cookie-uri

Celebrul Dermawand.Adevar sau doar reclama?

Salut.!:) Recent, am vazut despre ce e vorba la teleshop, cu dermawandu` asta. Asa ca nu am ezitat sa caut despre el detalii.Totusi, m-am gandit sa apelez la prietena mea, Kudika sa ma ajute cu forumul ei.As avea niste probleme cu tenul, ca orice alta persoana(acnee)..si nu este totusi prea comod. Va rog, in caz ca ati cumparat produsul povestiti-mi cum a lucrat. Danke!:)
iulia640
Postat pe 9 Ianuarie 2010 13:46
De la: iulia640, la data 2010-01-09 13:46:15Salut.!:) Recent, am vazut despre ce e vorba la teleshop, cu dermawandu` asta. Asa ca nu am ezitat sa caut despre el detalii.Totusi, m-am gandit sa apelez la prietena mea, Kudika sa ma ajute cu forumul ei.As avea niste probleme cu tenul, ca orice alta persoana(acnee)..si nu este totusi prea comod. Va rog, in caz ca ati cumparat produsul povestiti-mi cum a lucrat. Danke!:)


daca te referi la teleshoping..nu imi permit
iulia069834
Postat pe 16 Ianuarie 2010 19:48
Pai..ai incercat? Cum e..? Ma rog, mama zice ca nu..ca is povesti,floricele pe campiiiiiiiiiiii ...Vreau concret, anyone?:)
iulia640
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:01
Ce-i aia dermawand?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:14
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-17 19:14:55Ce-i aia dermawand?


o fi ceva de la teleshoping .unele chestii sunt tentante dar peste 149 lei
iulia069834
Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:16
e mai ieftina o vizita la dermatologie. chiar crezi in teleshoping?
Shhh
Postat pe 28 Ianuarie 2010 15:24
Buna, iulia 640! Ti-ai achizionat aparatul dermawand? da ceva rezultate? eu am tot citit pe forumuri din america, ca s-ar strica foarte repede...stau in cumpana daca sa-mi comand sau nu aparatul...
Freesia
Postat pe 22 Februarie 2010 21:36
De la: Shhh, la data 2010-01-28 15:24:08e mai ieftina o vizita la dermatologie. chiar crezi in teleshoping?


Buna ! si pe mine ma intereseaza aparatul ;nu am gasit pe nimeni care sa-l fi folosit . cred insa, ca o sa-l comand, oricum.
Cat despre vizita la dermatolog : crede-ma , e de zeci de ori mai scump un tratament acolo. Daca dermawand face tot ce spune , atunci ai scuti cam 150 lei la 3 saptamani pt tratament cu laser ( recomandata nimi 5 sedinte ) - New face sau ceva de genul ( asta doar aplicand strict pe zonele cu probleme in cazul meu, adica jumatate din fata), plus 80-120 lei de 2 ori pe sapt , daca nu 3, pt tratament cu Diaterul... asa ca minim 800 lei pe luna ....
eu am nevoie pt a-mi trata problemele reale legate de pori, pete , acnee, ... ; am fost la cateva sedinte ins nu pot suporta costurile ..asa ca ..am renuntat
sper sa aflu detalii concrete despre dermawand ...find totusi o diferenta destul de mare intre pretul lui si costurile unor tratamente "de specialitate" unde sincer, tot aparatul lucreaza
True_BEAUTY
Postat pe 20 Martie 2010 15:13
De la: kudika016355, la data 2010-03-20 15:13:41
De la: Shhh, la data 2010-01-28 15:24:08e mai ieftina o vizita la dermatologie. chiar crezi in teleshoping?


Buna ! si pe mine ma intereseaza aparatul ;nu am gasit pe nimeni care sa-l fi folosit . cred insa, ca o sa-l comand, oricum.
Cat despre vizita la dermatolog : crede-ma , e de zeci de ori mai scump un tratament acolo. Daca dermawand face tot ce spune , atunci ai scuti cam 150 lei la 3 saptamani pt tratament cu laser ( recomandata nimi 5 sedinte ) - New face sau ceva de genul ( asta doar aplicand strict pe zonele cu probleme in cazul meu, adica jumatate din fata), plus 80-120 lei de 2 ori pe sapt , daca nu 3, pt tratament cu Diaterul... asa ca minim 800 lei pe luna ....
eu am nevoie pt a-mi trata problemele reale legate de pori, pete , acnee, ... ; am fost la cateva sedinte ins nu pot suporta costurile ..asa ca ..am renuntat
sper sa aflu detalii concrete despre dermawand ...find totusi o diferenta destul de mare intre pretul lui si costurile unor tratamente "de specialitate" unde sincer, tot aparatul lucreaza


Helloo!! Finally si persoane de partea mea.Dragele mele, se pare ca am gasit "cheia frumusetii pielii mele".Mi-am achizitionat Acnetol de la Pro natura(capsule).Si tin tratament timp de 3 luni.Sunt asa fericita ca ma simt "curata", mai ales ca nu mananc idiotenii.Va tin la curent. Si da..apropos de dermatolog.Scump nene scuump! bn, norocul meu era ca...tipa mi-a dat gratis Eryfluid.Si e bun, e medicament.Intre timp s-a terminat.
iulia640
Postat pe 20 Martie 2010 19:48
Cred ca as dori si alta sursa decat top-shop. In danemarca se vinde cu max 29 Dolari!!! Aparatul este fabricat in China si daca cumperi minim 10 bucati, costa 8 Dolari!!! inclusiv garantia de 1 an sau returnarea in 30 de zile nu 10 cat au obtinut cei ce vand astfel de produse in Romania, garantia, care inseamna schimbarea produsului...Vad ca din ianuarie cand probabil iera puternic mediatizat la TV nu a mai scris nimeni, iar oricum masajele sunt total fara informatii
odile
Postat pe 21 Iunie 2010 08:30
Eu sunt una dintre persoanele care si-a achizitionat, cu chiu cu vai acest aparat in vara 2010 si vreau sa va spun cu tot sufletul ca a functionat foarte bine...de fiecare data cand aveam un cos, si il aplicam, se vindeca foarte repede acel cos. In rest, pielea parca era ceva mai proaspata. Nu l-am folosit foarte mult, in ideea ca se va strica...ceea ce s-a si intamplat intr-o zi.Imi pare foarte rau ca s-a stricat...Acum nu il mai am si nu cred ca mai iau. A durat doar 6 luni cat l-am folosit.
kudika359322
Postat pe 28 Ianuarie 2011 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salut. cautam o lotiune de corp greu de gasit la noi. so delicious by beauty planet 1 De la: kudika067504 31 Octombrie 2010 12:48
Maybelinne rimmel london sau max factor? 1 De la: llavinnia 22 Octombrie 2011 11:32
trend primavara vara 2009 3 De la: cocoyonela 29 Martie 2009 22:59
Inscrieri Reprezentanti avon:X 47 De la: Lady_Boo 29 Iulie 2012 19:01
Faci bani lunar cu Lady's 1 De la: Claudia_Lady_s_Cosmetice_1 6 Septembrie 2012 13:50