Setari Cookie-uri

pe locul 2

buna,ma numesc simona....sunt noua pe forum si as vrea sa va povestesc si eu povestea mea care incepe cam asa l-am cunoscut in vara anului trecut ma vrajit complet .....eram fascinata de persoana lui .....am intrat in vb cu el si am aflat k are prietena :(sau k a avut ma rog asa zicea el atunci...... adica mai exact el mi-ai zis ca e cu fata asta de 3 ani dar ca relatia lor sa racit ,ea e mai mult plecata in italia iar el e mai mult sg
si ca au ajuns sa se vada o data pe an cel mult 2 si atunci cate o saptamana.in fine va povestesc pe scurt ....desi imi placea de el enorm de mult nu am vrut sa am nimic cu el pt ca stiam ca are prietena si nu voiam sa ma complic.......(am uitat sa va zic ca el e prieten cu fratele meu si ne vedeam in fiecare zi mergeam impreuna la plaja pe terase.....asa am ajuns noi sa vb despre viata lui )ne-am imprietenit si desi simteam amandoi o atractie unu fata de celalalt nu am vrut sa incepem nimic....dar totusi inevitabilul sa produs ca sa fiu mai scurta in relatare...si am ajuns sa fiu cea de-a doua.....ce sa mai zic desi stiu ca nu e bine ce am facut dorinta a fost mai puternica decat ratiunea desi sunt o fata cu picioarele pe pamant pot sa va zic ca e pt prima data cand pur si simplu stiam ca nu e bine ce fac dar nu m-am putut controla a fost ceva fulgerator sa intamplat repede si nici nu am prea avut timp sa ma gandesc la urmari:( si am ajuns sa "fim impreuna"dupa o luna prietena lui din italia la sunat si ia zis ca nu mai vrea sa fie cu el ca nu se mai intoarce din italia........bine pt mine am zis eram fericita din a doua am ajuns prima fara sa fac rau nimanui....asa ca
teufel
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:14
n-am inteles....care-i intrebarea?
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:16
felicitari!
poti sa dormi linistita acum.
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:16
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:16:35n-am inteles....care-i intrebarea?


nu e nici o intrebare
ne impartasea din viata ei , cum lucrurile pot ajunge exact cu vrei si fara agitatie!
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:17
eu nici macar n-am citit! m-am uitat la ultima fraza si gata. nu e intrebarea....nu e discutia! gud lac end gud bai!
nene geo
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:19
okk!!!!!!!!!!poi noi te aplaudam si te felicitam fiindca ai ajun de pe locul 2 pe primul.....tre sa faci cinste...eu beau bere,,,
freakbabe
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:20
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:19:04 eu nici macar n-am citit! m-am uitat la ultima fraza si gata. nu e intrebarea....nu e discutia! gud lac end gud bai!
nene geo


cateodata suntem invidiosi pe fericirea altora
tzuc greieras
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:21
asa ca .... ce ?
Arthur_Rogers
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:21
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-15 00:21:14 asa ca .... ce ?


...e fericita!
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:22
De la: geo_xx, la data 2010-01-15 00:21:03
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:19:04 eu nici macar n-am citit! m-am uitat la ultima fraza si gata. nu e intrebarea....nu e discutia! gud lac end gud bai!
nene geo


cateodata suntem invidiosi pe fericirea altora
tzuc greieras


o sa incerc sa numai fac....monstru ista verde...nu ma lasa nene geo nici sa dorm! she zishi sa faq?
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:22
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-15 00:21:14 asa ca .... ce ?



cum inteleg barbatii astia mintea unei femei!
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:23
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:22:52
De la: geo_xx, la data 2010-01-15 00:21:03
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:19:04 eu nici macar n-am citit! m-am uitat la ultima fraza si gata. nu e intrebarea....nu e discutia! gud lac end gud bai!
nene geo


cateodata suntem invidiosi pe fericirea altora
tzuc greieras


o sa incerc sa numai fac....monstru ista verde...nu ma lasa nene geo nici sa dorm! she zishi sa faq?




mai bine ne vedem de tzucatu' nostru
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:25
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:23:33
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-15 00:21:14 asa ca .... ce ?



cum inteleg barbatii astia mintea unei femei!


am postat unde nu trebuia ...
Arthur_Rogers
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:27
acu m-am rushanat atata lume care ne vede cum ne ma inhib...
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:27
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-15 00:27:31
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:23:33
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-15 00:21:14 asa ca .... ce ?



cum inteleg barbatii astia mintea unei femei!


am postat unde nu trebuia ...


greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:28
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:27:59acu m-am rushanat atata lume care ne vede cum ne ma inhib...




las ca scot io inhibeala din tine
uite ce perfuzii am
geo_xx
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:29
De la: yo_si_eu, la data 2010-01-15 00:21:14 asa ca .... ce ?


a incalecat pe-o sa si a taiat-o undeva
mitura
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:30
ma ia cu temperatura de la perfuziile astea! ia uite ce rosie sunt....pfffff...ce cald imi e....
greierash_is_back
Postat pe 15 Ianuarie 2010 00:32
pai povestea era mai multa dar nu stiu de ce nu a aparut toata,in fine,chestia e ca el a umblat cu mine 5 luni desi mi-a zis ca sa despartit de prietena lui ca distanta si chestii de genu...si ca el ma iubeste dar in final ....cand a venit ea in tara sau impacat...el ia zis ei de noi si ea a zis ca nu vrea sa renunte la el....asa ca am renuntat eu...desi am fost putin impreuna am tinut la el am fost in total 5 luni impreuna...el ia zis si ei ca ne iubeste pe amandoua acum ea vrea sa-l duca in italia la ea.dar el de cateva zile imi tot tr mesaje k ma iubeste si ca vrea sa fie si cu mine si cu ea ca el nu vrea sa renunte la mine si daca eu il accept el o sa umble cu amandoua.bine nu asta e intrebarea intrebarea mea era ca eu am adresa ei de mess si ma gandeam sa-i scriu si ei ca prietenu ei nu sa potolit si ca daca ia zis ca o iubeste si nu o sa o mai insele a mintit.el vrea sa vina la mine in germania daca eu il chem deci el ar vrea sa ne continuam "relatia".desi sustine ca o iubeste ...eu vroiam sa va intreb ce credeti voi ca ar fi bine sa ii scriu sau sa-i las in pace sa se descurce.eu m-am convins ce fel de om ii.daca ne iubeste pe amandoua:))desi nu stiu daca o sa creada.dar daca el a ales-o pe ea inseamna ca a ales-o dintr-un motiv anume,si atunci de ce naiba nu isi vede de relatia lui si ma zapaceste pe mine,si se joaca cu focu?poate daca o va pierde si pe ea se va invata minte nu credeti?
teufel
Postat pe 15 Ianuarie 2010 02:47
Draga kudika XYZ

Daca as fi in locul lui invarte bat si as avea de ales intre Germania si Italia, si io tot Germania as alege .
Nu-mi pierd timpul sa scriu diferentele calitative dintre cele doua tari...Cel putin din punctul meu de vedere....
Iar in locul tau, mi-as vedea de viata mea, iar el sa stea in in plata domnului.....c a t e g o r i c nu as ajuta pe nimeni in strainatate...
O persoana care alege strainatatea sa suporte consecintele pe cont propiu, nu pe al meu.
Sa ma razbun, sau sa deschid unei alte gasti ochii, ar fi pentru mine pierdere de timp. Nu ma amestec inviata altora, fara sa mi se ceara ajutorul.
Banuiesc ca nu te ajuta cu nimic parerea mea, altfel nu ajungeai la deschiderea topicului, ci gandeai similar ca mine.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Ianuarie 2010 10:03
Saracutzu de iel, chiar mi-e mila nu stie ce sa aleaga Italia, e aproape, limba se poate invata usor pe de alta parte Germania, hmmm buna si asta, dar aici tre' sa muncesti Io cred ca o a sa aleaga Italia pina la urma
miss_darine
Postat pe 15 Ianuarie 2010 10:16
off mititelul de el...el ar vrea sa va iubeasca pe amandoua, iti dai seama ce chin pe el sa isi imparta inima in 2?greu..greu...greu...
one_size
Postat pe 15 Ianuarie 2010 10:29
eu zic...sa il luati amandoua ,tu o luna,duduia ailalta o luna ,sau ajungeti voi la un acord si toata lumea e happy !
sau te muti tu cu ei in italia,sau ei cu tine in germania ....vedeti voi ....
blaa
Postat pe 15 Ianuarie 2010 10:33
De la: kudika103836, la data 2010-01-15 02:47:25pai povestea era mai multa dar nu stiu de ce nu a aparut toata,in fine,chestia e ca el a umblat cu mine 5 luni desi mi-a zis ca sa despartit de prietena lui ca distanta si chestii de genu...si ca el ma iubeste dar in final ....cand a venit ea in tara sau impacat...el ia zis ei de noi si ea a zis ca nu vrea sa renunte la el....asa ca am renuntat eu...desi am fost putin impreuna am tinut la el am fost in total 5 luni impreuna...el ia zis si ei ca ne iubeste pe amandoua acum ea vrea sa-l duca in italia la ea.dar el de cateva zile imi tot tr mesaje k ma iubeste si ca vrea sa fie si cu mine si cu ea ca el nu vrea sa renunte la mine si daca eu il accept el o sa umble cu amandoua.bine nu asta e intrebarea intrebarea mea era ca eu am adresa ei de mess si ma gandeam sa-i scriu si ei ca prietenu ei nu sa potolit si ca daca ia zis ca o iubeste si nu o sa o mai insele a mintit.el vrea sa vina la mine in germania daca eu il chem deci el ar vrea sa ne continuam "relatia".desi sustine ca o iubeste ...eu vroiam sa va intreb ce credeti voi ca ar fi bine sa ii scriu sau sa-i las in pace sa se descurce.eu m-am convins ce fel de om ii.daca ne iubeste pe amandoua:))desi nu stiu daca o sa creada.dar daca el a ales-o pe ea inseamna ca a ales-o dintr-un motiv anume,si atunci de ce naiba nu isi vede de relatia lui si ma zapaceste pe mine,si se joaca cu focu?poate daca o va pierde si pe ea se va invata minte nu credeti?


pfuaiiiiiiiiiiiii tocmai cand vroiam si eu sa ma "bucuresc" ca iaca mai exista si romani fericitzi
Dontyyy
Postat pe 15 Ianuarie 2010 10:36
ms oricum k ai raspuns,si eu ma gandesc la fel ca nu are rost sa ma bag in viata lor....sa faca ce vor
teufel
Postat pe 15 Ianuarie 2010 15:37
De la: geo_xx, la data 2010-01-15 00:17:52
De la: greierash_is_back, la data 2010-01-15 00:16:35n-am inteles....care-i intrebarea?


nu e nici o intrebare
ne impartasea din viata ei , cum lucrurile pot ajunge exact cu vrei si fara agitatie![/quote

Cred ca a sunat iar prietena din Italia si nu a mai ajuns la intrebare
Poate intrebarea era daca sa mearga pe varianta trio
oana84onutza
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:48
De la: teufel, la data 2010-01-15 02:47:25pai povestea era mai multa dar nu stiu de ce nu a aparut toata,in fine,chestia e ca el a umblat cu mine 5 luni desi mi-a zis ca sa despartit de prietena lui ca distanta si chestii de genu...si ca el ma iubeste dar in final ....cand a venit ea in tara sau impacat...el ia zis ei de noi si ea a zis ca nu vrea sa renunte la el....asa ca am renuntat eu...desi am fost putin impreuna am tinut la el am fost in total 5 luni impreuna...el ia zis si ei ca ne iubeste pe amandoua acum ea vrea sa-l duca in italia la ea.dar el de cateva zile imi tot tr mesaje k ma iubeste si ca vrea sa fie si cu mine si cu ea ca el nu vrea sa renunte la mine si daca eu il accept el o sa umble cu amandoua.bine nu asta e intrebarea intrebarea mea era ca eu am adresa ei de mess si ma gandeam sa-i scriu si ei ca prietenu ei nu sa potolit si ca daca ia zis ca o iubeste si nu o sa o mai insele a mintit.el vrea sa vina la mine in germania daca eu il chem deci el ar vrea sa ne continuam "relatia".desi sustine ca o iubeste ...eu vroiam sa va intreb ce credeti voi ca ar fi bine sa ii scriu sau sa-i las in pace sa se descurce.eu m-am convins ce fel de om ii.daca ne iubeste pe amandoua:))desi nu stiu daca o sa creada.dar daca el a ales-o pe ea inseamna ca a ales-o dintr-un motiv anume,si atunci de ce naiba nu isi vede de relatia lui si ma zapaceste pe mine,si se joaca cu focu?poate daca o va pierde si pe ea se va invata minte nu credeti?



E O IDEE BUNA SA II SCRII EI, FACETI O COALITIE SI ASA AFLATI SI VOI CE E IN CAPUL LUI, DAR CRED CA IN MOD SIGUR VETI FI DEZAMAGITE DE CEEA CE VETI AFLA; INSA TREBUIE SA STITI PANA LA URMA CE STOFA E...
oana84onutza
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:51
De la: teufel, la data 2010-01-15 15:37:20ms oricum k ai raspuns,si eu ma gandesc la fel ca nu are rost sa ma bag in viata lor....sa faca ce vor

La cine te referi dracusorule? Cui ms-iesti de raspuns? Sa se bucure un pic virtual sfatuitoarea
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:53
esti o amanta fericita, nu a trebuit sa desprati pe nimeni
Shhh
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
farmece. 23 De la: rashela 5 Martie 2011 17:29
oare e insarcinata? 20 De la: tania20 11 August 2009 18:22
dragostea nu are varsta 5 De la: Barbie30_ 25 Septembrie 2011 09:16
ajutor... o iau razna ... 16 De la: kpucata 25 Septembrie 2010 14:03
au asa mare influenta zodiile ? baiat scorpion - fata berbec :-@ 260 De la: anca0704 31 Mai 2009 23:23