sunt insarcinata????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

pisimaimutza Avatarul lui pisimaimutza

11 mesaje
Oras: bucuresti

buna:) va rog sa ma ajutati si sa nu luatri mesajul meu in ras...chiar am nevoie de o parere sincera...am luat anticonceptionale vro 4 luni dupa care luna aceasta nu le`am mai luat...si vreau sa va spun ca mi`a intarziat....exista riscu sa fiu insarcinata?
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: pisimaimutza, la data 2010-01-17 15:18:01buna:) va rog sa ma ajutati si sa nu luatri mesajul meu in ras...chiar am nevoie de o parere sincera...am luat anticonceptionale vro 4 luni dupa care luna aceasta nu le`am mai luat...si vreau sa va spun ca mi`a intarziat....exista riscu sa fiu insarcinata?

nu luatro mesajul in ras. Consider ca este absolut necesar sa mergi maine la ginecolog.
Fosta membra Kudika.ro
Daca nu ai luat anticonceptionale timp de o luna in care ai avut contacte sexuale neprotejate, da, exista un mare risc sa fii ramas insarcinata !
well behaved women never made history
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

nu ai spus daca in luna in care ai intrerupt pastilele ai mai facut sex fie si neprotejat. in general anticonceptionalele dupa intreruperea lor apare o dereglare hormonala. mergi si iti ia un test de sarcina de la farmacie.nu doar intarziere menstrei e semn de sarcina.
Casatoria e cauza principala a divortului.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

sorry de greseala de exprimare
Casatoria e cauza principala a divortului.
white_thoughts Avatarul lui white_thoughts

25 mesaje

daca nu vrei sa te duci la ginecolog..cumpara-ti un test de sarcina
G1ul1a Avatarul lui G1ul1a

609 mesaje

De la: pisimaimutza, la data 2010-01-17 15:18:01buna:) va rog sa ma ajutati si sa nu luatri mesajul meu in ras...chiar am nevoie de o parere sincera...am luat anticonceptionale vro 4 luni dupa care luna aceasta nu le`am mai luat...si vreau sa va spun ca mi`a intarziat....exista riscu sa fiu insarcinata?

daca nu ai facut sex nu ai cum sa ramai....
lucian_tristan Avatarul lui lucian_tristan

89 mesaje
Oras: adjud

Daca nu ai făcut sex , nu vad cum. Întârzierea poate fi datorata anticoncepționalelor luate cu ceva timp in urma. In anumite condiții , pot creea un decalaj
"Zambeste , maine va fi mai rau ! "
stem_29 Avatarul lui stem_29

2412 mesaje

Voi acum ii raspundeti?
Dupa calculele mele, daca tipa atunci a ramas insarcinata......acum trebuie sa fi nascut deja.
lucian_tristan Avatarul lui lucian_tristan

89 mesaje
Oras: adjud

De la: stem_29, la data 2010-10-04 21:00:26Voi acum ii raspundeti?
Dupa calculele mele, daca tipa atunci a ramas insarcinata......acum trebuie sa fi nascut deja.

Pai cineva a dezgropat post-ul asta .

Mai bine mai târziu decât niciodată
"Zambeste , maine va fi mai rau ! "