Setari Cookie-uri

Concurs "Sotia perfecta" - Hallmark

inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:23
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
inteligenta, fidela, intelegatoare.
rainbowdots
Postat pe 12 Februarie 2010 16:24
De la: Glamangel, la data 2010-02-12 16:24:05inteligenta, fidela, intelegatoare.







fata sigur nu castigi dar..............repeta la infinit poate o sa te convingi si tu de ceea ce spui
anastasia_m
Postat pe 12 Februarie 2010 16:29
De la: anastasia_m, la data 2010-02-12 16:29:57
De la: Glamangel, la data 2010-02-12 16:24:05inteligenta, fidela, intelegatoare.







fata sigur nu castigi dar..............repeta la infinit poate o sa te convingi si tu de ceea ce spui

Ea nu repeta!!! E fidela! ...Site-ului, bineinteles. Cu timpul va deveni si intelegenta, ...sau macar intelegatoare, si atunci poate isi va da seama cat de enervanta este pentru ceilalti.
lilicaG
Postat pe 12 Februarie 2010 21:59
Nevasta ideala nu se gandeste numai la azi, ea nu tine cont de cine a contribuit si investit mai mult pentru ca relatia lor sa mearga. Pretuieste ceea ce are si mai presus de toate, prietenia infinita ce o leaga de sotul ei si merge tot inainte si cu bune si cu rele.
Anisoara_Maria
Postat pe 12 Februarie 2010 23:33
Sotia perfecta.......un ideal greu de realizat. Sotia perfecta poate fi acea femeie ,care la bine si la greu este alaturi de barbatul pe care l-a ales din dragoste, chiar daca el nu este sotul perfect.Iar daca el realizeaza ca il faci fericit.... atunci sigur pentru el esti sotia perfecta.
kudika116373_amyra
Postat pe 14 Februarie 2010 10:59
Ar trebui sa fie iubita mai intai de toate, pentru a putea rasplati dragostea celui care o iubeste.
georgianatita
Postat pe 14 Februarie 2010 14:48
ar trebui sa iubeasca ....ca sa fie iubita
gand_bun
Postat pe 15 Februarie 2010 09:03
Corect ,in film n-am vazut vase, rufe ,aspirator etc......doar o soacra care face toate astea.Dar filmul e film si realitatea e alta.Se pare ca pentru fiecare sotia perfecta inseamna altceva depinde cum privesti lucrurile.Unii se multumesc cu putin ,altii cu mult mai mult .Daca ma gandesc bine sotia perfecta ar fi cu adevarat perfecta daca ar putea fi un fel de zana, care cu bagheta magica ar indeplini toate dorintele stiute si nestiute,ar face ca toate lucrurile rele sa dispara.Da.Asta e :SOTIA PERFECTA ESTE O ZANA BUNA .
kudika116373_amyra
Postat pe 15 Februarie 2010 16:02
Nu exista doar o simpla definitia a femeii perfecte , orice femeie (sotie ) e o persoana complexa asa ca descrierea unei sotii perfecte este ceva mai elaborata:

1. Putin mister nu strica!
Nu il trata ca si cum ar fi prietena ta cea mai buna! Barbatii nu au mereu chef sa iti dea sfaturi in legatura cu machiajul, hainele si nici nu le plac prea mult detaliile despre sindromul premenstrual. E destul de dificil sa iti pastezi micile tale secrete cand locuiesti cu el, dar nu e imposibil. Nu uita sa inchizi usa la baie cand te epilezi!

2. Interese si hobby-uri diferite
Daca lui ii place sa se bage in pat mai devreme, asta nu inseamna ca tu nu mai poti sa citesti, sa te uiti la film sau sa dansezi in camera alaturata, daca ai chef. E important sa iti cultivi pasiunile, chiar daca el nu le impartaseste, tocmai pentru ca sunt diferite de ale lui!

3. Expune-te
Daca nu ai incredere in felul in care arati, prefa-te ca ai! Machiaza-te dimineata in dormitor doar in lenjerie intima, foarte sexy, in timp ce el inca mai leneveste in pat. Sau, inainte de a iesi in oras, fataie-te prin camera in bikini si pantofi cu toc, ca si cum nu te-ai putea decide ce rochie sa alegi!

4. Gateste-i ceva bun, din cand in cand
Dar nu o face mereu! Nu-l lasa sa creada ca esti datoare sa ii gatesti si ca asta e exclusiv treaba ta. Incearca o noua reteta pentru el sau pregateste-i o prajitura speciala, ca dovada a dragostei tale.

5. Roaga-l frumos
Daca el sta cu o bere in fata TV-ului, iar tu nu mai sii ce sa faci mai intai in bucatarie, roaga-l frumos sa te ajute. Nu incepe cu reprosuri si cu acuzatii, ca asa nu faci decat sa ii strici toata dispozitia. Poate ca pur si simplu e absorbit de ce se intampla la Tv si nu te vede ca te chinui acolo.

6. Fa-i complimente
Femeile asteapta complimente de fiecare data cand isi iau o noua rochie, isi schimba parfumul sau culoarea parului. Daca stai sa te gandesti, barbatii mai rar au ocazia sa primeasca complimente, pentru ca ei nu-si innoiesc garderoba asa des, nu isi vopsesc parul, nu se dau cu creme-minune pentru reducerea ridurilor. Flateaza-l din cand in cand, spune-i ca arata sexy in costum, sau da-i o palma obraznica peste fund, cand trece gol pe langa tine in drum spre dus.

7. Nu abuza de „ti-am zis eu!”
Cu totii facem greseli si nimanui nu-i place sa fie cicalit sau sa i se faca reprosuri peste reprosuri. Tie ti-ar placea sa ti se arunce in fata cuvinte grele cand faci cate-o boacana? Asa ca mai bine musca-ti limba atunci cand esti tentata sa ii scoti ochii pentru o greseala.

8. Fii o amanta entuziasta
Sa te culci cu aceeasi persoana tot restul vietii tale poate fi ori fabulos, ori un dezastru complet. Din pacate, daca unul dintre parteneri isi pierde interesul sexual in celalalt, acesta poate fi inceputul sfarsitului pentru acea relatie. Fii senzuala si pasionala, arata-te disponibila sa incercati lucruri noi in dormitor, iubeste-i si alinta-i corpul si lauda-i performantele sexuale.

9. Tacerea e de aur, cateodata
E bine sa comunicati si sa puteti purta conversatii despre orice, insa in anumite momente, e mai bine sa il lasi in pace. De exemplu, atunci cand echipa lui favorita are meci sau cand are prea multe griji si vrea sa isi puna gandurile in ordine.

10. Nu te stresa prea mult pentru curatenia casei
Intr-o casa, e ideal sa nu fie praf, lucruri aruncate peste tot si nici vase nespalate in chiuveta. Dar nu trebuie sa devii o maniaca a curateniei! Sotul tau prefera sa aiba o sotie iubitoare, mai degraba decat un robotel de facut menajul.


Postat pe 15 Februarie 2010 16:34
Concursul "Sotia perfecta" Hallmark s-a incheiat.

Castigatoarele sunt:
* puiut05
* dilimache
* zuzzy35
* mihaelamicu2001
* pupisori
* carmina31
* georgianatita
* scorpio67
* ispasion22
* gabriela_stanica

Reprezentantii Hallmark vor lua legatura pe email cu voi in cel mai scurt timp.
Felicitari!!!

concursKudika
Postat pe 15 Februarie 2010 16:54
Sotia perfecta ?!! Cati oameni perfecti ati vazut ?Sotie este numai o femeie care are un statut si multe , multe indatoriri . Cateodata uita ca mai este si femeie . Cred ca sotia ideala este acea femeie care este iubita de catre sot si cum dragostea este oarba poate sa treaca cu vederea unele lipsuri , asa zisele mici " chichite " care indulcesc dulce amar casatoria . Femeia care are incredere totala in el , care iubeste si este iubita , care-l respecta si este respectata , dar nu cred si nu voi crede niciodata ca sotia ideala va fi vreodata o femeie care sa se transforme intr-o femeie usoara in miez de noapte doar de dragul de a fi perfecta pentru cineva .
kudika117786
Postat pe 15 Februarie 2010 17:31
Dupa minesi sincera sa fiu si realista sotia perfecta stie cum sa mentina familia unita,al doilea sa fie capabila sa aiba grija de propria cariera, de problemele casei, de copii si sa-si sustina sotul emotional. Sotia perfecta are multe roluri de indeplinit, iar ea le gaseste de fiecare data provocatoare si recompensatorii,eu sa fiu sincera asa am facut si am 52 de ani,si 4 copii am crescut,chear si acuma imi cordonez copii dar mai greu.
pop50
Postat pe 15 Februarie 2010 17:46
De la: pop50, la data 2010-02-15 17:46:07 Dupa minesi sincera sa fiu si realista sotia perfecta stie cum sa mentina familia unita,al doilea sa fie capabila sa aiba grija de propria cariera, de problemele casei, de copii si sa-si sustina sotul emotional. Sotia perfecta are multe roluri de indeplinit, iar ea le gaseste de fiecare data provocatoare si recompensatorii,eu sa fiu sincera asa am facut si am 52 de ani,si 4 copii am crescut,chear si acuma imi cordonez copii dar mai greu.


bvv ai castigat experienta,concursul este incheiat uitat=te mai sus si vezi,doamne exact ca oile:)))))))
muscata
Postat pe 15 Februarie 2010 18:28
definitie sotie perfecta = mama, gospodina, prietena, amanta, s.a.m.d...
podaris
Postat pe 15 Februarie 2010 19:26
De la: concursKudika, la data 2010-02-15 16:54:19Concursul "Sotia perfecta" Hallmark s-a incheiat.

Castigatoarele sunt:
* puiut05
* dilimache
* zuzzy35
* mihaelamicu2001
* pupisori
* carmina31
* georgianatita
* scorpio67
* ispasion22
* gabriela_stanica

Reprezentantii Hallmark vor lua legatura pe email cu voi in cel mai scurt timp.
Felicitari!!!



felicitari!!!eu nu am castigat nimic la niciun concurs!!!!!
andreea_3
Postat pe 16 Februarie 2010 16:49
dintre cei care au castigat:v-au contactat pt a intra in posesia premiului cei de la Hallmark?pe mine nu
puiut05
Postat pe 16 Februarie 2010 22:01
tu tb sa ii contactezi pe userul de concurs...adica trimiti mesaj privat userului care a anuntat castigatorii...asa e procedura de cand lumea pe acest site
pe urma iti vor da detalii referitoare la premiu si livrare
pupisori
Postat pe 16 Februarie 2010 23:38
Sotia perfecta sunt eu De aproape 30 de ani sunt sotia perfecta,asa spune sotul meu si oricine ma cunoaste.Doua joburi,acasa cea mai buna gospodina si cea mai tare amanta.Plus...cea mai buna mamica din lume!
Irismaxima
Postat pe 17 Februarie 2010 08:22
Bravo felicitari
kudika098645
Postat pe 17 Februarie 2010 08:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga noua carte a lui Paulo Coelho! 702 De la: concursKudika 8 Decembrie 2010 17:48
Concurs: Incaltamintea preferata! 1874 De la: concursKudika 25 August 2009 17:54
Castiga cosmetice BIO oferite de Orchidea Blu! 347 De la: concursKudika 1 Octombrie 2010 11:19
Wizz Air iti da aripi sa descoperi Europa 460 De la: concursKudika 22 August 2012 15:08
Concurs: Puma Urban Motion 579 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 18:08