dati-mi un sfat

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
acum doua zile primesc un mail de la un site spunandu-mi ca noi utilizatori sau inscris,de fapt era pt sotul meu dar folosim aceeasi adresa de mail.si ce credeti il deschid si ma uit pe profilul facut,eu nestiind de el......si ce sa vezi scria ca este interesat de o relatie discreta cu femei pt sex ....contul e activ de 7 luni dar nu are activitati pe el ca sa zic asa....nu stiu ce sa cred si ce sa fac.el deocamdata nu e in localitate si cand i-am spus la talefon a spus ca nu e adevarat.....nu stiu ce sa fac sau sa cred....
Raporteaza abuz de limbaj
loveactually Avatarul lui loveactually

146 mesaje

ii lipseste ceva! din relatia voastra a disparut ceva! tu trebuie sa vezi ce anume...
Kitty_the_cat Avatarul lui Kitty_the_cat

579 mesaje

pai cine altcineva sa faca un cont de pe adresa voastra daca nu el sau tu?
cel mai bine vorbesti cu el cand vine, vedeti daca ceva nu e ok in viata voastra intima
Pentru orice barbat dorit de toate femeile...exista deja una care e satula de el:))
Fosta membra Kudika.ro
stai calma ,,toti mai facem deastea
loveactually Avatarul lui loveactually

146 mesaje

maai, pt baieti e ca si cum ar bea un pahar cu suc! le era sete si cu "bautura" asta s-au intalnit! pentru unii nu sunt asa importante...iesirile astea'n decor.
Fosta membra Kudika.ro
am vb cu el si a recunoscut ca a facut cont dar ca a intrat de fapt in alta parte si a urmat niste pasi care crede-au ca-l duc mai departe si dupa a iesit nestergand acel cont si cam asta e adevarul ca nu a folosit acel cont,dar totusi consider ca nu trebuia sa scrie acele optiuni ....crede-ti ca sunt prea exagerata...
Fosta membra Kudika.ro
va multumesc pt pareri
Fosta membra Kudika.ro
daaa cred ca esti exagerata,,,cred ca o dai in balariii deja
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

De la: belissima_, la data 2010-01-23 10:08:02.contul e activ de 7 luni dar nu are activitati pe el ca sa zic asa...

In primul rand faptul ca a folosit adresa VOASTRA de mail si ca nu are activitate pe cont ar trebui sa-ti sugereze ceva nu ?

In al doilea rand , nu cauta cearta cu lumanarea pentru ca exista riscul sa o gasesti si sa nu-ti placa .

Si nu in ultimul rand : daca vrea sa te insele o poate face cand e plecat din localitate