Setari Cookie-uri

Victoria's Secret

Fetele va plac produsele de pe victoria's secret? Eu am testat deja cateva rochitze si sunt minunate ca si material , ca si croiala. Intentionez sa fac mai multe comenzi. Daca va plac hainele si doriti sa va alaturati la comenzile mele va astept sa ma contactati.

http://www.victoriasecret.com
roxanaradu
Postat pe 26 Ianuarie 2010 17:54
De la: roxanaradu, la data 2010-01-26 17:54:33Fetele va plac produsele de pe victoria's secret? Eu am testat deja cateva rochitze si sunt minunate ca si material , ca si croiala. Intentionez sa fac mai multe comenzi. Daca va plac hainele si doriti sa va alaturati la comenzile mele va astept sa ma contactati.

http://www.victoriasecret.com


ce comenzi vs ai ?tu crezi ca noi nu stim ca nu putem deveni reprezentati situl il stiu es uperb ma uit la show imi iau haine daca imi permit daca nu macar sa stiu ce sa ii arat la croitor ca sa iasa mai ieftin
iulia069834
Postat pe 4 Februarie 2010 11:41
imi zici si mie,daca esti dragutza,cat costa transportul? multam ! seara faina;)
crystyna_crystynutza
Postat pe 6 Martie 2010 18:49
mhm. si daca eu vreau spre exemplu o pereche de sandale 69euro, cat iti platesc?? uimeste'ma. !!
Shhh
Postat pe 6 Martie 2010 22:40
De la: crystyna_crystynutza, la data 2010-03-06 18:49:29imi zici si mie,daca esti dragutza,cat costa transportul? multam ! seara faina;)


nu mi-am mai comandat din vara....dar iti recomand sa iti mai pui cu inca cineva altfl costa..o sa o intrb pe prietena cu care tot timpul mi-am pus cat e...scuze am intrat abia acum
iulia069834
Postat pe 6 Martie 2010 22:43
Iulia, nu exista reprezentanti VS.

Oricine isi poate comanda, nu trebuie decat un card de debit, caci livreaza aproape oriunde in lume. Costul transportului difera in functie de suma si se gaseste pe site. O sa vad daca ma lasa sa pun linkul.

In momentul in care ridicati pachetul veti mai plati TVA-ul, 19% din suma totala, care include transportul.
kitty_krieger
Postat pe 7 Martie 2010 01:59
www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/international_shipping/?rfnbr=8684
kitty_krieger
Postat pe 7 Martie 2010 02:00
se plateste si vama pe langa transport? ca doar vin din state.....
DayC
Postat pe 7 Martie 2010 20:19
eu am platit si vama si produsele mi-au ajuns in 4 sau 5 zile prin curier rapid. am platit destul de mult,insa nu stiu cum e cu vama asta,ca mi-am mai cumparat niste rochii din china care mi-au venit prin posta si n-am platit nici o vama. am mai cumparat din india si am muscat-o,tot prin curierat rapid si am platit o groaza de bani!!!! aproape 2000 lei noi. ce e drept,in coletul sosit din china n-am avut factura,doar o foaie cu produsele continute,insa fara pret.
aly_b
Postat pe 7 Martie 2010 21:05
aly_b, de aceea nu ai platit nimic ca nu ai avut factura. Tot ce e cu factura se plateste 19% tva din suma totala (asta e vama).

Produsele VS se livreaza numai prin UPS (daca nu au schimbat intre timp). Daca ar livra prin DHL sau altceva de genu', nu ar aparea transportul si automat vama ar fi mai mica.
kitty_krieger
Postat pe 8 Martie 2010 00:04
Buna fetelor!
Eu sunt o impatimita a produselor Victoria's Secret, comand de la ei de ani de zile, acum fac comenzi de 2 ori pe luna :)
Sunt multumita de toate produsele, pentru cine le stie site-ul stie ce vorbesc!
Taxele care se platesc sunt: transportul international pana in Romania, care e afisat la ei pe site, TVA 19%, si taxe vamale pt SUA de 12% (atat erau ultima oara). Am citit de China, ca nu s-a platit vama. De obicei exista tratate vamale separate cu diferite state, si e posibil ca produsele chinezesti sa fie scutite de vama (avand in vedere importul de chinezarii in Ro), dar nu stiu sigur. Oricum tarifele vamale se mai schimba, 12% era anul trecut in mod sigur pt SUA, dar TVA e 19%, asta stie toata lumea :)
Eu comand prin cineva din State, hainele ajung in 4-5 saptamani, dar merita ca e mult mai ieftin, doar 15-20% in plus, si produsele ajung acasa. Cine vrea detalii sa imi ceara pe mail ioanaisopescu@yahoo.com
Intre 10-15 aprilie fac din nou comenzi, care vor ajunge in tara la inceputul lui mai!
Pa pa!
Ioana_Isopescu
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:34
Salut!
Voi face alte comenzi la Victoria, care vor ajunge luna viitoare! ioanaisopescu@yahoo.com
Ioana_Isopescu
Postat pe 15 Aprilie 2010 13:41
Comenzi SUA
Cum scrie si in titlu oferim comenzi de pe orice site din SUA la cele mai mici comisioane. Prin intermediul nostru puteti comanda produse electronice, jucarii, ceasuri, bijuteri, incaltaminte si imbracaminte, produse de vanataore si pescuit si multe altele.Comisionul se calculeaza in functie de fiecare produs in parte si e influentat de valoare , greutate si volum. In el sunt incluse toate taxele de transport, taxe vamale, asigurari si comisionul nostru. In tara produsele se pot trimite prin curier sau posta romana.contact:forum, pm,eastbaybv@yahoo.com
tel:0721529940

comenzi victoriasecrets.com comision de la 12$(transport si toate taxele incluse)
eastbaybv
Postat pe 22 Octombrie 2010 02:46
recomand si eu siteul asta www.sexshop-romantic.ro si www.lenjerie-romantic.ro gasiti cam aceleasi modele ;;) sunt fana lenjerie sexy asa ca m-am abonat la ei si am reduceri la comenzile de peste 200 lei ;)
julien90
Postat pe 22 Octombrie 2010 12:02
salut. ma intereseaza daca mai faci comenzi pe victoriasecret.com si care ar fi taxele si comisioanele tale pentru comenzi. multumesc
tweetyalex
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:29
Hy girls!
Comenzi pe www.boohoo.com www.asos.com www.victoriassecret.com www.wholesale-dress.com www.next.co.uk si altele .Pentru detalii id messenger shop_mara@yahoo.com.
mara_shop
Postat pe 26 Decembrie 2010 21:28
Buna fetelor,cine a facut comanda pe Wholesale dress,ce taxe a avut de platit?
kudika070014
Postat pe 21 Ianuarie 2011 18:59
Salutare lume
Uitati un video vlog nou despre moda si multe alte lucruri utile legate de fashion.Sunt sigura ca o sa va placa

http://youtu.be/DUtiAIxChXc
kudika_9973
Postat pe 18 Iunie 2012 11:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
shopping online.(converse osiris element vans circa DC ) 5 De la: kudika197601 18 Iunie 2010 18:07
Un Bra - Sutien silicon 100% , Fara bretele. NUMAI 27 Ron 2 De la: yo_paintedgirl 12 Aprilie 2010 11:16
gablonturi on-line 3 De la: vanzaremargele 28 Martie 2016 16:32
produse brodate deosebite 1 De la: margaretao 26 Decembrie 2009 20:53
Vanzare produse noi, bune si ieftine- 5 De la: dana_21 9 Aprilie 2009 17:29