Din Galati...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ankris Avatarul lui ankris

311 mesaje
Oras: galati

Vreo fata din Galati,care pune unghii cu gel?Am tot cautat pe google....dar sunt anunturi numai cu poze furate...nu cu ce modele fac ele...
Raporteaza abuz de limbaj
kudika007271 Avatarul lui kudika007271

2 mesaje

da stiu eu pe cineva de fapt doua fete care pun. :
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: ankris, la data 2010-01-27 11:34:30Vreo fata din Galati,care pune unghii cu gel?Am tot cautat pe google....dar sunt anunturi numai cu poze furate...nu cu ce modele fac ele...

mie imi placea babutza care o aveai inainte la avatar mi-e dor de ea
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

daca e prima data cand vrei sa-ti pui gel iti dau un sfat: mai bine nu fa prostia asta. daca totusi o faci incearca sa'ti pui mereu, nu o fa doar pt un moft, iti pui o data si gata. nu se merita. da..sigur ai sa faci cum ai sa vrei tu si dupa aia ai sa-mi dai dreptate.
Casatoria e cauza principala a divortului.
lari_irisca Avatarul lui lari_irisca

1 mesaj

Cunosc pe cineva care face unghii cu gel , orice model iti doresti, k si cele de pe net.Si la un pret avantajos: mult mai mic decat la salon.AM numarul de telefon: 0743 647 339.Este o doamna draguta si amabila.Este profesionista.Lucreaza repede si calitativ.MERITĂ ÎNCERCAT!!!

311 mesaje

Multumesc fetelor,dar deja mi-am pus....

311 mesaje

Eeeee buna baba,buna....dar i-am dat "papucii" ca-mi facea numai belele!

311 mesaje

De la: yumalai, la data 2010-02-08 19:43:17
De la: ankris, la data 2010-01-27 11:34:30Vreo fata din Galati,care pune unghii cu gel?Am tot cautat pe google....dar sunt anunturi numai cu poze furate...nu cu ce modele fac ele...

mie imi placea babutza care o aveai inainte la avatar mi-e dor de ea

Pt tine era raspunsul cu baba....dar....cred ca n-am dat click bine :)
Fosta membra Kudika.ro
Coco Nails, Hair, Make-Up, Bar Constanta - o experienta unica - Va ofera servicii complete de manichiura si pedichiura, hair styling exceptional si machiaje ultramoderne - carti de vizita ale personalitatii si frumusetii dumneavoastra, stil si eleganta. Rasfatati-va cu o manichiura spa, o pedichiura de relaxare, un refreshing facial, sau un hair styling exceptional. Veti adora timpul relaxant petrecut in salonul nostru de manichiura si frumusete! Fotoliile si minibarul, manichiura si pedichiura luxoase, sunt doar cateva exemple din oferta noastra de servicii de lux cu stil. Tehnicieni nostri de unghii sunt profesionisti si experimentati, precum si echipamentul nostru este de cea mai buna calitate, astfel va veti bucura de ingrijirea decadenta a unghiilor si de relaxarea serviciilor spa, numai la Coco Nails Constanta

Bulevardul MAMAIA, nr.232, Constanta, judetul Constanta
0341/881831; 0724178995
www.coconails.ro
kudika7865 Avatarul lui kudika7865

11 mesaje
Oras: bucuresti

buna, va recomand decoratiunile tinte metalice se poarta anul acesta baff.ro/nail-art/324-decoratiuni-metalice-00000116.html