Setari Cookie-uri

Barbatul Rac infidel????

Sunt de 8 ani cu un barbat din zodia Rac si prima lui calitate in ochii mei este fidelitatea. Am auzit insa de la multe femei ca este cel mai infidel barbat al zodiacului. Ceva pareri sau experiente? Ce ziceti? FIdel sau infidel RACUL?
gabriela_sandu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 18:44
De ce generalizezi daca nu ai nicio problema cu el? Sau cauti probleme (in)constient?

Eu sunt raca si am cunsocut si cunosc si raci. Cea mai importanta caracteristica a zodiei e ca sunt f familisti... Daaar am auzit si de cazuri in care sunt foarte infideli.

E si el tot un om, indiferent de zodie, ascendent si decada.

Gura lumii sloboda
Boca
Postat pe 27 Ianuarie 2010 18:58
De la: gabriela_sandu, la data 2010-01-27 18:44:19Sunt de 8 ani cu un barbat din zodia Rac si prima lui calitate in ochii mei este fidelitatea. Am auzit insa de la multe femei ca este cel mai infidel barbat al zodiacului. Ceva pareri sau experiente? Ce ziceti? FIdel sau infidel RACUL?
Eu....sint RAC !!!
cristinxxx
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:01
Felicitari! si... mai departe?
Boca
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:02
De la: Boca, la data 2010-01-27 19:02:40Felicitari! si... mai departe?
Da....nu-s fidel nimanui !!!!
cristinxxx
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:05
tzp...pf....br.. bravo tie!

gabriela nu te alarma, el e alt rac fatza de al tau
Boca
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:08
De la: gabriela_sandu, la data 2010-01-27 18:44:19Sunt de 8 ani cu un barbat din zodia Rac si prima lui calitate in ochii mei este fidelitatea. Am auzit insa de la multe femei ca este cel mai infidel barbat al zodiacului. Ceva pareri sau experiente? Ce ziceti? FIdel sau infidel RACUL?


nu stiu nu am [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/572/572810zenyqttcne.gif[/img][/url]
iulia069834
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:16
Mda am cunoscut un rac si desi seara iesea cu prietena lui si ne vedeam in disco, cand ea nu era tot timpul era pe langa mine facandu mi avansuri si cautand sa fie cu mine, am avut chiar si o discutie la unmoment dat, in care el sustinea ca o lasa pt mine, si eu ii sugeram sa isi vada de treaba... acu poate nu ar trebui sa generalizezi, pt ca daca va calca stramb, la un moment dat tot vei afla, minciuna are picioare scurte... cel putin asta am patit eu cu racul binecunoscut
oana84onutza
Postat pe 29 Ianuarie 2010 19:23

nu conteaza ce zodie e......toti barbatii sunt infideli....nu cred ca exista unul sa nu se fi dus vreodata......daca nu ai probleme nu-ri face singura........nu te complica!!!!
dani_pisi
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:58
Sotul meu este rac si suntem de aproape 8 ani casatoriti si de vreo 11 ani impreuna. Din cate stiu eu este fidel si nu am avut niciodata probleme din aceasta cauza.
Eu nu cred ca acest lucru tine de vreo zodie anume ci de caracterul omului. Deci daca ai vreun dubiu ar trebui sa vezi ce se intampla in relatia voastra nu in zodii.
kudika112741
Postat pe 30 Ianuarie 2010 11:10
daca fidelitatea e o caracterisitca a zodiei rac asta nu inseamna ca este valabila pt toi nativi, pot fii infideli deopotriva si barbatii si femeile
yumy
Postat pe 14 Februarie 2010 07:59
Dupa cum spuneam,sant rac.In dimineata asta am ajuns la 4.30 acasa .....de ce oare ?!!!
cristinxxx
Postat pe 14 Februarie 2010 08:50
esti un rac infidel
yumy
Postat pe 14 Februarie 2010 10:59
De la: yumalai, la data 2010-02-14 10:59:13esti un rac infidel
yumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,yubirea meaaaaaa
thadoog
Postat pe 14 Februarie 2010 11:01
yumy
Postat pe 15 Februarie 2010 07:01
Sunt de 8 ani cu un barbat din zodia Rac si prima lui calitate in ochii mei este fidelitatea. Am auzit insa de la multe femei ca este cel mai infidel barbat al zodiacului. Ceva pareri sau experiente? Ce ziceti? FIdel sau infidel RACUL?

Eu cred ca ori-ce barbat sau femeie,indiferent de zodie,cauta la alta persoana ceea ce nu gaseste{primeste} in relatia actuala.Rar se intimpla sa insele din simpla curiozitate{parerea mea}.
tangi
Postat pe 15 Februarie 2010 15:16
Buna!Sie u sunt cu un rac de 3 ani si pana acum s-a dovedit a fi un fidel un familist si sufletist,sa stiti ca are fff multe calitati.noi ne iubim mult
st0171xx
Postat pe 15 Februarie 2010 16:30
Aaaa,si faza ci contrazisul nu imi place la ei
st0171xx
Postat pe 15 Februarie 2010 16:33
Ceea ce un capricorn nu suporta
st0171xx
Postat pe 15 Februarie 2010 16:34
De la: tangi, la data 2010-02-15 15:16:58Sunt de 8 ani cu un barbat din zodia Rac si prima lui calitate in ochii mei este fidelitatea. Am auzit insa de la multe femei ca este cel mai infidel barbat al zodiacului. Ceva pareri sau experiente? Ce ziceti? FIdel sau infidel RACUL?

Eu cred ca ori-ce barbat sau femeie,indiferent de zodie,cauta la alta persoana ceea ce nu gaseste{primeste} in relatia actuala.Rar se intimpla sa insele din simpla curiozitate{parerea mea}.


mai sa fie...dar ce vor asa de mult barbatii nostrii??? ca noi oricum le dam orice.......ce mai vor????
dani_pisi
Postat pe 15 Februarie 2010 18:19
cunosc fff bine multi barbati raci, din pacate asa a fost sa fie
ai grija de el, sa nu-l ranesti si sa aiba tot timpul incredere in tine. se supara urat de tot din cauza infidelitatilor (doar sa i se para) tale dar pe ale lui nu le pune la socoteala ca sunt doar asa ca divertisment...Doar pe tine, sotia lui, te iubeste si doar cu tine in sinul familiei se simte bine.
da sunt infideli dar nu fac pasiune in alta parte...
este un sensibil si romantic si nu uita nici-o zi importanta (aniversari)din viata voastra
Tine la el, rasfata-l si mai ales sa-ti faci timp pt el ca nu vei regreta deloc. Nu lasa timpul sa rutineze relatia voastra, sa nu fi impulsiva si sa nu fi geloasa doar putin cat sa se simta magulit
Succes
Katty03
Postat pe 15 Februarie 2010 22:35
De la: st0171xx, la data 2010-02-15 16:34:09Ceea ce un capricorn nu suporta

sunt multi care nu suporta sa fie contrazisi
yumy
Postat pe 16 Februarie 2010 13:08
Ca e fidel sau infidel nu tine de zodie.Asa ca stai tu linistita si nu este bine sa iti cauti singura probleme daca nu ai.
lidiutza_lidia
Postat pe 16 Februarie 2010 15:57
De la: st0171xx, la data 2010-02-15 16:30:28Buna!Sie u sunt cu un rac de 3 ani si pana acum s-a dovedit a fi un fidel un familist si sufletist,sa stiti ca are fff multe calitati.noi ne iubim mult
Asa crede si nevasta-mea !!!!
cristinxxx
Postat pe 16 Februarie 2010 16:00
nici eu n-sm crezut dar dupa o experienta e drept doar de un an si trei luni in conditiile in care avea probleme pt care puteai crede ca nu mai are loc si infidelitatea ... si totusi a fost si este infidel,cred ca face parte din viata lor si nimeni nu-i poate schimba.au un fel de a fi ca te face sa crezi in ei in sentimentele si corectitudinea lor dar nimic nu-i poate opri ,ei fac mare diferenta si au comportamentul adaptat sa traiasca dublu . Sred ca fidelitatea e doar un termen literar practic nu exista
mi-au spus-o multe persoane dar n-am crezut pana nu m-am fript
kudika030927
Postat pe 16 Februarie 2010 16:23
Toti sunt infideli ... eu sunt casatorita cu un rac de 22 de ani nu e usa de biserica si sunt fff.egoisti.Daca as putea sa pot sa mai aleg ,categoric nu ar fi rac:)
himerra
Postat pe 16 Februarie 2010 17:12

Lasa ce-ti poveste fetele pe la colt , citeste si tu carti de astorlogie si ve-i constata singura .Nu exista zodie fidela sau infidela 100 %, dar exista zodii mai predispuse la fidelitate sau infidelitate.Teoretic zodia racului este una a stabilitati , dar conteaza ( pe termen lung ) si compatibilitatea dintre voi si a potrivirii in momentele intime , e bine sa ai grija deoarece racii sunt foarte sensibili si in ciuda sociabilitatii lor sunt destul de timizi , iar daca nu stii sa comunici si sa il scoti din carapacea lui o sa ai probleme deoarece au multi pitici.Dar exista si exceptii , asta sa nu o uiti.Daca faci parte dintr-una din zodiile urmatoare :scorpion , pesti , fecioara sau taur poti avea o relatie minunata cu el.
banalulanonim
Postat pe 16 Februarie 2010 17:21
Draga mea eu am stat cu un barbat in zodia racului 4 ani si pot jura cu mana pe inima ca niciodata nu mi-a fost infidel.Din cate stiu eu barbatii din zodia asta sunt foarte fideli.Nu te lua dupa gura lumii.Traieste-ti iubirea si nu mai pune la indoiala fidelitatea celui de langa tine.Dupa parerea mea la capitolul infideli pe primul loc sunt varsatorii apoi sagetatorii si leii pup
anany17
Postat pe 16 Februarie 2010 18:58
De la: gabriela_sandu, la data 2010-01-27 18:44:19Sunt de 8 ani cu un barbat din zodia Rac si prima lui calitate in ochii mei este fidelitatea. Am auzit insa de la multe femei ca este cel mai infidel barbat al zodiacului. Ceva pareri sau experiente? Ce ziceti? FIdel sau infidel RACUL?


Nu stiu cum se face ca sunt familisti, dar si infindeli:)) eu am cunoscut un rac insurat, cu care am avut o relatie de 4 luni. Ce pot sa zic? Pasional omul:)) n-ar fi renuntat la sotie, dar nici la mine ( nu ca l-as fi vrut ca sot:)), asa ca am terminat-o eu cu el; si inca ma cauta, desi au trecut vreo 2 ani de atunci... Nu stiu daca au toti inclinatia asta ( desi mai toti barbatii o au)... Dar nu va bazati pe ce spune toata lumea. A fi familist n-are nicio legatura cu dorinta barbatului de a avea si alta femeie.
ride_it
Postat pe 16 Februarie 2010 20:02
nu stiu daca barbatul rac este infidel, dar.... mie-mi place "RACUL". n-am citit caracteristicile zodiei barbatului rac dar toti racii barbati pe care-i stiu sunt: CALMI, BLANZI, RABDATORI, ......
podaris
Postat pe 16 Februarie 2010 20:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu cerd ca ceea ce conteaza mai mult este ascendentul fiecaruia...voi ce credeti? 37 De la: Army96 7 August 2009 15:35
Sagetatorul cu scorpian sau mai bine taur? 24 De la: emanuell18 29 Iunie 2009 00:35
credeti ca o sa mearga? 10 De la: Lesea_m 16 Decembrie 2009 11:52
Eu berbec,el peste.......? 3 De la: Mimi_loves_Roby 28 Iulie 2010 20:03
barbatul rac tot ce stiti despre el,cum il tii aproape? 14 De la: duphz 28 Iulie 2010 00:27