Setari Cookie-uri

Produse cosmetice

Buna tuturor,

am cumparat de curand produse cosmetice de la Amway. Da, stiu unii dintre voi ma vor ataca dar eu spun doar atat ca merita sa iti achizitionezi de la ei incepand de la cosmetice pana la aparat de tratarea apei.

Ce produse ati mai folosit? Ma intereseaza parerile celor care au folosit.

''urmeaza-ti visul''
piticel09
Postat pe 28 Ianuarie 2010 14:09
De la: piticel09, la data 2010-01-28 14:09:10Buna tuturor,

am cumparat de curand produse cosmetice de la Amway. Da, stiu unii dintre voi ma vor ataca dar eu spun doar atat ca merita sa iti achizitionezi de la ei incepand de la cosmetice pana la aparat de tratarea apei.

Ce produse ati mai folosit? Ma intereseaza parerile celor care au folosit.

''urmeaza-ti visul''





... pleca de aici cu reteau asta de spalat creiere ... tot ce este concentrat si foarte concentrat are si contraindicatii pe masura ... isi inchipuie cineva ca se dau bonusuri valorice incredibile (plus gratuit la transport, depozitare, contabilitate, ...) daca valoarea lor nu ar fi corespunzatoare ultimului pret plus profitul lor ? ... basca ''pensie'' !!! ... ... cind o sa vad acelasi tip de retea promovind produse romanesti ? ... cind o sa ne desteptam ? ...

marco918
Postat pe 28 Ianuarie 2010 14:14
tu ai folosit ceva de la ei?
spune-mi cateva contraindicatii pt produsele concentrate? stii ca la aceste produse iti faci tu dilutia acasa?
buna ideea de a promova produse romanesti dar care sunt acestea?
piticel09
Postat pe 28 Ianuarie 2010 17:07
nu folosesc dar la ce parere au majoritatea despre cosmeticele acelea nici nu m'ar tenta.eu raman la clinique,ysl si lancome.
rock90
Postat pe 1 Februarie 2010 02:50
nu poti vb de unele produse ca nu sunt bune si in plus de asta sa le si discreditezi doar pt ca i-ai auzit pe altii. avem 5 degete la o mana si nu seamana deloc intre ele.
ar fi bine ca pe viitor sa ai propriile pareri. dc vei trece vreodata de aceasta bariera foloseste unele produse cosmetice si nu numai iar marele avantaj pe care il ai este ca daca nu sunt bune pt tine le poti returna si iti recuperezi si banii.
si in alta ordine de idei sa stii ca produsele de la lancome se afla ca si cele de la amway in primele cinci pe plan mondial.
piticel09
Postat pe 1 Februarie 2010 19:10
Eu am folosit produse cosmetice de la Life care, Oriflame si Avon.
In prezent ma aprovizionez de la Oriflame. Cu cei de la Life care, am cam pierdut legatura. Mi-a convenit sa iau produse de la aceste 2 firme pentru ca sunt distribuitor, insa de la Avon luam produse prin intermeniul unei colege. Asa ca daca vreti sa aveti orice produs de la aceste firme, inscrieti-va, chit ca nu aveti clienti, pentru ca merita. Ai mare avantaj,mai ales daca tii legatura cu liderul tau, sa ai reduceri satisfacatoare.
Pentru achizitionarea de produse de la Life Care, comanda minima trebuie sa fie de 130 lei, insa gama este foarte diversificata:incepand cu produse cosmetice pana la produse de curatenie. Eu una zic ca merita, mai ales ca aici gasim produse bio.
quantex
Postat pe 9 Februarie 2010 12:51
...apa si sapun fratilor!!!!...infuzii q plante si masti naturale facute in casa...pfffffff
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 12:59
Produse cosmetice naturale www.cosmeticeabc.lx.ro, va astept
damideea
Postat pe 14 Februarie 2010 12:35
Va recomand celor care vreti sa investiti in frumusetea voastra, sa va simtiti bine cu ceea ce folositi gama de produse cosmetice de la Essential, Beautycycle si Artistry. Aceste produse contin foarte multe produse naturale .
Inainte de a cumpara produsele cosmetice participati la o sedinta de infrumusetare si astfel veti simti cum actioneaza produsele pe voi.
Mai exista posibilitatea sa ai grija de parul tau, de corpul tau cu produse de la Satinique, Body Series.
Si inca un lucru important pentru doamnele care vor sa aiba o locuinta curata fara sa investeasca ff mult timp, sunt comercializate si produse de intretinerea locuintei (produse eco si biodegradabile) si produse de sanatate (plante cultivate in ferme proprii) in cazul in care vrei sa investesti in sanatate prin prevenire.
Cine doreste sa incerce aceste produse, sa le utilizeze, sa-mi puna intrebari pe forum si vom lua ulterior legatura.

'urmeaza-ti visul'
piticel09
Postat pe 15 Februarie 2010 14:48
Doresti sa achizitionezi produse cosmetice bune si ieftine?
Ai nevoie de un castig suplimentar?
Esti o fire comunicativa si doresti sa-ti faci multi prieteni?
Doresti sa comanzi produse marca Avon sau Oriflame si nu cunosti nici un reprezentant?
Te astept la mail: oriflame_avon_constanta@yahoo.com.
Orice intrebare legata de aceasta activitate este bine venita.
avon_oriflame
Postat pe 20 Februarie 2010 17:20
cum as putea sa particip la o sedinta de infrumusetare cu produse Amway ca eu am facut o comanada de 200 lei si as vrea sa devin reprezentanta ...stiu pasii...dar nu stiu de aceasta sedinta .Multumesc!
aremy1987
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:20
produse romanesti foarte bune si cunoscute si afara GEROVITAL
ely_blue
Postat pe 17 Aprilie 2010 22:51
De la: gsprelena, la data 2010-04-17 22:51:59produse romanesti foarte bune si cunoscute si afara GEROVITAL
.apidermin,elmiplant
jecuestela
Postat pe 17 Aprilie 2010 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sondaj cosmetice 1 De la: ioanatodi 8 Mai 2012 23:04
cosmetice bio 1 De la: hereea 11 Martie 2009 08:52
BENEFICIILE COLAGENULUI MARIN 2 De la: kudika000618 2 Aprilie 2015 17:38
tunsori, pret accesibil 8 De la: kudika064156 1 Septembrie 2009 10:29
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 14:01