Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac

un tip de pe net cu care ma inteleg bine m-a intrebat daca sa ne intalnim.sa ii zic da?
kudika112314
Postat pe 28 Ianuarie 2010 18:03

...poti sa-i spui "da" ....poate te trezesti cine stie pe unde ....

...doamne ca nimic nu stiti....
floryly
Postat pe 28 Ianuarie 2010 18:10
De la: floryly, la data 2010-01-28 18:10:50
...poti sa-i spui "da" ....poate te trezesti cine stie pe unde ....

...doamne ca nimic nu stiti....


eu nu mai am incredere...am regretat cand am facut asta ..dar se poate sa nu mai apuci sa regreti ca ai ilnit un om fara minte
iulia069834
Postat pe 28 Ianuarie 2010 18:15
nu le asculta pe fete.......duuuuute q el...ai sa te convingi singura
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 13:52
Draga mea si eu am avut episoade de genul asta , adica intalniri cu tipi de pe net si mai bine imi bagam un bat undeva...
Chiar daca mi se parea ca ma inteleg bine si chiar daca mi-au trimis si poze inainte , tot nu a mers.
Am avut surpriza ca la unul dintre masculi , care imi prealabil imi trimisese o poza- chiar f reusita- sa constat ca avea avea mai multi dinti lipsa si niste unghii cam mari la maini.
Am renuntat la intalnirile de pe net.
Sansele sa gasesti pe cineva ok sunt mici, dar daca nu mi s-a intamplat mie, asta nu insemana ca tu nu vei avea noroc.
Oricum, ca masura de precautie, lasa la o prietena numarul lui de telefon, id-ul sau orice altceva.
Succes
kudika115881
Postat pe 9 Februarie 2010 16:31
De la: kudika115881, la data 2010-02-09 16:31:01Draga mea si eu am avut episoade de genul asta , adica intalniri cu tipi de pe net si mai bine imi bagam un bat undeva...
Chiar daca mi se parea ca ma inteleg bine si chiar daca mi-au trimis si poze inainte , tot nu a mers.
Am avut surpriza ca la unul dintre masculi , care imi prealabil imi trimisese o poza- chiar f reusita- sa constat ca avea avea mai multi dinti lipsa si niste unghii cam mari la maini.
Am renuntat la intalnirile de pe net.
Sansele sa gasesti pe cineva ok sunt mici, dar daca nu mi s-a intamplat mie, asta nu insemana ca tu nu vei avea noroc.
Oricum, ca masura de precautie, lasa la o prietena numarul lui de telefon, id-ul sau orice altceva.
Succes


Ete na!!! Parca ii fi fost si tu regina Angliei! Doamne ce lume..
heroes
Postat pe 9 Februarie 2010 16:33
De la: heroes, la data 2010-02-09 16:33:06
De la: kudika115881, la data 2010-02-09 16:31:01Draga mea si eu am avut episoade de genul asta , adica intalniri cu tipi de pe net si mai bine imi bagam un bat undeva...
Chiar daca mi se parea ca ma inteleg bine si chiar daca mi-au trimis si poze inainte , tot nu a mers.
Am avut surpriza ca la unul dintre masculi , care imi prealabil imi trimisese o poza- chiar f reusita- sa constat ca avea avea mai multi dinti lipsa si niste unghii cam mari la maini.
Am renuntat la intalnirile de pe net.
Sansele sa gasesti pe cineva ok sunt mici, dar daca nu mi s-a intamplat mie, asta nu insemana ca tu nu vei avea noroc.
Oricum, ca masura de precautie, lasa la o prietena numarul lui de telefon, id-ul sau orice altceva.
Succes


Ete na!!! Parca ii fi fost si tu regina Angliei! Doamne ce lume..

nu fi indracit ca fata are dreptate. eu zic sa'i spui ca te intalnesti cu el in cutare loc si ca te imbraci in verde spre exemplu dar tu imbraca'te cu altceva. cauta un loc public, de unde sa'l poti vedea mai de la distanta oleak, si de peste strada e bine, si daca nu iti place sau e ceva in neregula fugi cat te tin picioarele. pe net se ascund ff multi monstri crede'ma, sub diferite infatisari...
Shhh
Postat pe 9 Februarie 2010 16:42
De la: Shhh, la data 2010-02-09 16:42:04
De la: heroes, la data 2010-02-09 16:33:06
De la: kudika115881, la data 2010-02-09 16:31:01Draga mea si eu am avut episoade de genul asta , adica intalniri cu tipi de pe net si mai bine imi bagam un bat undeva...
Chiar daca mi se parea ca ma inteleg bine si chiar daca mi-au trimis si poze inainte , tot nu a mers.
Am avut surpriza ca la unul dintre masculi , care imi prealabil imi trimisese o poza- chiar f reusita- sa constat ca avea avea mai multi dinti lipsa si niste unghii cam mari la maini.
Am renuntat la intalnirile de pe net.
Sansele sa gasesti pe cineva ok sunt mici, dar daca nu mi s-a intamplat mie, asta nu insemana ca tu nu vei avea noroc.
Oricum, ca masura de precautie, lasa la o prietena numarul lui de telefon, id-ul sau orice altceva.
Succes


Ete na!!! Parca ii fi fost si tu regina Angliei! Doamne ce lume..

nu fi indracit ca fata are dreptate. eu zic sa'i spui ca te intalnesti cu el in cutare loc si ca te imbraci in verde spre exemplu dar tu imbraca'te cu altceva. cauta un loc public, de unde sa'l poti vedea mai de la distanta oleak, si de peste strada e bine, si daca nu iti place sau e ceva in neregula fugi cat te tin picioarele. pe net se ascund ff multi monstri crede'ma, sub diferite infatisari...


Posibil dar si babe care se dau tinere Acum ce sa zic...daca vorbesc demult, webcam, sunt din acelasi oras poate iese si ceva frumos, viatza..
heroes
Postat pe 9 Februarie 2010 16:45
aha, un divort, ca in cazul meu
Shhh
Postat pe 9 Februarie 2010 16:47
adica un print minunat, casatorie, copil printu se transforma in animal , divort....
Shhh
Postat pe 9 Februarie 2010 16:50
De la: Shhh, la data 2010-02-09 16:47:41aha, un divort, ca in cazul meu


adica u ti-ai cunoscut barbatul pe net?...
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 16:52
m-am intalnit si eu cu 2 baieti de pe net,si de fiecare data am luat o prietena cu mine..se presupune ca ieseam la o cafea,deci nu avea de ce sa ii deranjeze..amandoi sunt super ok.suntem amici!daca eu am avut norocul sa dau peste baieti buni,nu inseamna ca toti sunt la fel ai grija..mare grija
missscorpyo
Postat pe 9 Februarie 2010 16:52
... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 16:55
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:52:16
De la: Shhh, la data 2010-02-09 16:47:41aha, un divort, ca in cazul meu


adica u ti-ai cunoscut barbatul pe net?...

mdea... acu cativa ani..am vb un an pe net, telefoane, alea alea, ne'am intalnit, a urmat o relatie lunga si f frumoasa pana ne'am casatorit. de cand am zis DA, toate s'au dus draqu.
Shhh
Postat pe 9 Februarie 2010 16:55
dar cati ani ai?
iulia069834
Postat pe 9 Februarie 2010 16:55
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:55:01... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe


sa nu patiti ca mine..cica 20 de ani cand colo un barbat de 42(varsta mamei ) urat care primea mesaje de la 4 fete daca mergea la baie
iulia069834
Postat pe 9 Februarie 2010 16:57
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:55:01... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe


Sa inteleg ca daca noi vorbim aici eu sunt pervers si tu fufa?
heroes
Postat pe 9 Februarie 2010 16:59
Maybe yes !maybe no !!
fostu' meu prieten ( care am stat 2 ani si ceva )...l-am cunoscut tot pe net!dupa cateva luni de discutii,am iesit la o cafea ...si am ramas 2 ani si ceva cu el
so,...dute cu o prietena daca nu ai incredere ! si gata!
blaa
Postat pe 9 Februarie 2010 17:07
De la: heroes, la data 2010-02-09 16:59:55
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:55:01... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe


Sa inteleg ca daca noi vorbim aici eu sunt pervers si tu fufa?


eu cred ca am scris destul de clar " site-urile de dating"....iar kudika nu se incadreaza...
...dar ca sa te convingi fa-ti un cont undeva si ai sa vezi cati dereglati mentali gasesti....POATE POATE mai sunt si exceptii dar....ma indoiesc

...dar na ...fiecare q parerea lui
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 17:10
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 17:10:39
De la: heroes, la data 2010-02-09 16:59:55
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:55:01... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe


Sa inteleg ca daca noi vorbim aici eu sunt pervers si tu fufa?


eu cred ca am scris destul de clar " site-urile de dating"....iar kudika nu se incadreaza...
...dar ca sa te convingi fa-ti un cont undeva si ai sa vezi cati dereglati mentali gasesti....POATE POATE mai sunt si exceptii dar....ma indoiesc

...dar na ...fiecare q parerea lui


No bine...drept sa iti spun sunt putin pervers,,
heroes
Postat pe 9 Februarie 2010 17:12
De la: heroes, la data 2010-02-09 17:12:09
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 17:10:39
De la: heroes, la data 2010-02-09 16:59:55
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:55:01... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe


Sa inteleg ca daca noi vorbim aici eu sunt pervers si tu fufa?


eu cred ca am scris destul de clar " site-urile de dating"....iar kudika nu se incadreaza...
...dar ca sa te convingi fa-ti un cont undeva si ai sa vezi cati dereglati mentali gasesti....POATE POATE mai sunt si exceptii dar....ma indoiesc

...dar na ...fiecare q parerea lui


No bine...drept sa iti spun sunt putin pervers,,



...si eu sunt dar sa nu mai zici la nimeni....
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 17:15
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 17:15:52
De la: heroes, la data 2010-02-09 17:12:09
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 17:10:39
De la: heroes, la data 2010-02-09 16:59:55
De la: freakbabe, la data 2010-02-09 16:55:01... sunt de parere ca nu poti avea incredere in cei q care vb pe net...nu sunt de acord q site-urile astea de dating!!!!!! hell no...is numai perversi si fufe


Sa inteleg ca daca noi vorbim aici eu sunt pervers si tu fufa?


eu cred ca am scris destul de clar " site-urile de dating"....iar kudika nu se incadreaza...
...dar ca sa te convingi fa-ti un cont undeva si ai sa vezi cati dereglati mentali gasesti....POATE POATE mai sunt si exceptii dar....ma indoiesc

...dar na ...fiecare q parerea lui


No bine...drept sa iti spun sunt putin pervers,,



...si eu sunt dar sa nu mai zici la nimeni....


Ei asa mai vi de acasa
heroes
Postat pe 9 Februarie 2010 17:18
...tocmai....ca nu par venita de acasa
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 17:21
io zic sa ii zici da si sa trimiti pe altcineva la intalnire sa vada ce fel de persoana e, nu neaparat sa se intalneasca cu el, dar sa il vada asa de departecum e imbracat cum se manifesta etc. Sau te poti duce chiar tu sa "il spionezi" asa cred ca ar fi fun, dar vezi sa nu te vada ca altfel ai pus-o
In niciun caz sa nu te intalnesti cu el face to face!!!
tzvetociki
Postat pe 14 Februarie 2010 16:01
"io zic sa ii zici da si sa trimiti pe altcineva la intalnire"....da....de ex pe taticu'
vocea_inimii
Postat pe 14 Februarie 2010 16:04
da depinde ce fel de om este?
nelis_pal37
Postat pe 14 Februarie 2010 18:21
Si de cat timp vorbesti cu el? eu de ex cunosc un baiat de un an si ceva si pot sa zic ca a devenit amicul meu, vorbim p mess si la tel, am ajuns sa ne cunoastem destul de bine. nu ne-am vazut niciodata (el e din Timisoara, eu din Arad)... deci nu stiu cum poate fi numita relaria asta... sa zicem ca e o relatie simpla de amicitie intre un baiat si o fata... si chestia ciudata e k deja dupa atata timp trecut, mii kiar f greu sa ma intalnesc cu el, park mii teama, frica, si asta pt k imi convine relatia asta, fara nici o implicare, stiu si cum arata, si cum vorbeste, si caracterul lui.. dar dc as ajunge sa-l vad sigur mi-ar placea de el, si nu se poate sa fiu cu el dintr-un motiv intemeiat, oricum ceea ce ma atras la el, a fost gandirea lui, maturitatea lui, suntem p aceeasi lungime de unda cum s zce e kiar bn sa ai astfel d amici cu care s te intelegi kiar dc nu ne-am vazut face to face.
Referitor la intrebarea ta: dc tu iti doresti s il intalnesti, pt ca te-a imresionat in vreun fel, atunci intalneste-te acum cu el, nu amana, asa stii de o treaba, totusi ai grija, in ziua de azi ''increderea'' e un cuvant mare, cel mai bn ar fi sa mai mergi cu o prietena si el sa mai vina cu un prieten... sa fie asa o intalnire la o cafea, cum sa mai zis. Tu stii cel mai bn situatia, ''cheia e la tn''. Succes!
bubush
Postat pe 14 Februarie 2010 20:54
Nu ne-ai zis ce varsta ai.. Pe site-urile de dating, sunt foarte multe persoane...dubioase, asa ca trebuie sa fii precauta. 99% din barbatii de pe net, sunt fie casatoriti, fie obsedati sexual, fie gay... Am o prietena care si-a gasit acum doi ani pe cineva pe net, si mai e si acum cu persoana respectiva... Nu ai de ce sa fii paranoica dar nici prea multa incredere nu e bine sa ai. In general, barbatii care cauta un anumit gen de relatie, sunt directi si-ti spun de la inceput ce vor. Totusi, daca esti minora, nu stiu daca site-urile astea sunt tocmai indicate pentru tine... La varsta asta esti destul de...sa zic... lipsita de experienta si risti sa te trezesti in cine stie ce incurcatura. E mai bine pentru tine, sa-ti cauti un prieten, printre colegii de varsta ta. Ai grija de tine!
Micael
Postat pe 20 Februarie 2010 15:11
De la: kudika112314, la data 2010-01-28 18:03:27un tip de pe net cu care ma inteleg bine m-a intrebat daca sa ne intalnim.sa ii zic da?

da, dar daca va intalniti intr-un loc public, cafenea etc. Nu in parc sau alte locuri mai ascunse
clau19
Postat pe 20 Februarie 2010 19:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nunta la romani.... 25 De la: mkdisk 12 Ianuarie 2009 15:19
destinatie de vacanta: SIBIU, subiect: INFORMATII & SUGESTII 9 De la: dianaact8 29 Octombrie 2008 18:17
Opinii/pareri/reactii/note - "meciul" (confruntarea TV) GEOANA-BASESCU! 17 De la: dandanaua_reloaded 5 Decembrie 2009 21:06
De ce romanii nu iubesc animalele? 1764 De la: liliana2005 29 Aprilie 2010 11:58
DPD cei mai mari tepari! 1 De la: kudika_1015850 11 Iulie 2016 05:34