buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kktt Avatarul lui kktt

12 mesaje
Oras: bucuresti

As dori sa urmez o scoala de make-up....am gasit una destul de rezonabila in ceea ce priveste partea materiala insa nu stiu cat de buna este se numeste Scoala Cotimanis....are cineva idee in ceea ce priveste serviciile scolii? cat de profesionisti sunt? multumesc!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kktt, la data 2010-01-29 12:25:20As dori sa urmez o scoala de make-up....am gasit una destul de rezonabila in ceea ce priveste partea materiala insa nu stiu cat de buna este se numeste Scoala Cotimanis....are cineva idee in ceea ce priveste serviciile scolii? cat de profesionisti sunt? multumesc!

eu am o carte (ca un fel de ghid/) e ceva cu makeup dar e in anglia la noi in romania Telefon: 021 311 50 45
Fax: 021 311 42 86
Mobile: 0755 555 222 e pe piata victoriei dar pe mine nu ma intereseaza domeniul asta deci nu stiu sa iti zic de cotimanis
Raporteaza abuz de limbaj
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.