Setari Cookie-uri

singerare la pierderea virginitatii

salut..mi-am inceput in urma ku 3 saptamini viata sexuala..si ash vrea sa va spun ka singerarea a fost kam mare..shi nushtiu..si a doua shi a treia oara la fel am singerat putin dar totusi stateam ku grija..ce sa fie asta??s-a mai intimplat kuiva asha ceva??va rog sa-mi rasp.
1_1_love
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:50
De la: 1_1_love, la data 2010-01-30 10:50:34salut..mi-am inceput in urma ku 3 saptamini viata sexuala..si ash vrea sa va spun ka singerarea a fost kam mare..shi nushtiu..si a doua shi a treia oara la fel am singerat putin dar totusi stateam ku grija..ce sa fie asta??s-a mai intimplat kuiva asha ceva??va rog sa-mi rasp.

mi se pare un lucru perfect normal si des intalnit. chill
iacinta
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:07
De la: 1_1_love, la data 2010-01-30 10:50:34salut..mi-am inceput in urma ku 3 saptamini viata sexuala..si ash vrea sa va spun ka singerarea a fost kam mare..shi nushtiu..si a doua shi a treia oara la fel am singerat putin dar totusi stateam ku grija..ce sa fie asta??s-a mai intimplat kuiva asha ceva??va rog sa-mi rasp.


multe au patit asa defapt e chair un semn ca sa zic asa
iulia069834
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:08
da e bine depinde de elasticitatea corpului la mine a curs prima data si dupaia nu doar ca m-a durut ff tare asa ca nu iti face probleme
kudika099899
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:27
mi-e prima data nu mi-a curs deloc:|
:-??


nici eu nu stiu ce inseamna asta...
sweety_mady
Postat pe 2 Februarie 2010 12:43
De la: 1_1_love, la data 2010-01-30 10:50:34salut..mi-am inceput in urma ku 3 saptamini viata sexuala..si ash vrea sa va spun ka singerarea a fost kam mare..shi nushtiu..si a doua shi a treia oara la fel am singerat putin dar totusi stateam ku grija..ce sa fie asta??s-a mai intimplat kuiva asha ceva??va rog sa-mi rasp.



e ok, stay chill, no proble...........e kiar de bine

felicitari tie si baiatului? a meritat??
GURI_1981
Postat pe 7 Februarie 2010 10:33
E posibil ca atunci cand esti dezvirginata sa nu sangerezi deloc?mie...mie mi s-a intamplat si partenerul a cam fost in dubii ...cum se explica totusi?
the_O
Postat pe 8 Februarie 2010 12:34
De la: the_O, la data 2010-02-08 12:34:41E posibil ca atunci cand esti dezvirginata sa nu sangerezi deloc?mie...mie mi s-a intamplat si partenerul a cam fost in dubii ...cum se explica totusi? [/quose explica ca partenerul tau e prost. sa puna mana sa se documenteze, si din cate vad si tu la fel...da lasa ca si eu am patit la fel, si bou nici in ziua de azi nu crede...
Shhh
Postat pe 8 Februarie 2010 12:49
...e super poza de la avatar ....
freakbabe
Postat pe 8 Februarie 2010 13:25
Eu nu am patit treaba asta cu sangerarea. Nu e ceva obligatoriu.
darksukkubus69
Postat pe 10 Februarie 2010 22:19
nici eu nu am patit faza cu sangerarea si chiar am ramas surprinsa....prietenele mele au zis ca au sangerat,dar la mine nu s-a intamplat
dyanne26
Postat pe 10 Februarie 2010 22:23
eu nu am sangerat prima data...depinde de un organism la altul...
roz5blue6lila7
Postat pe 10 Februarie 2010 22:27
nici eu nu am sangerat prima data,doar m-a durut.
Amnesia
Postat pe 10 Februarie 2010 22:28
dezvirginarea are aspecte diferite.la unele fete nu exista nici un fel de sangerare ( incluzandu-ma si pe mine),iar la altele sangerarea exista sub forma unor picaturi rosii.aceasta nu dureaza mult.conteaza si felul himenului,si modul in care acesta a fost rupt.
Sangerarea puternica este un semnal de alarma si trebuie mers imediat la un control ginecologic.
aly_blondy
Postat pe 11 Februarie 2010 01:16
e ceva normal stai linistita, altele nu sangereaza deloc!! da cati ani ai??
puyaroxy
Postat pe 11 Februarie 2010 22:25
deci asta e foarte nasol....pe bune eu zic sa mergi la doctor sau mai bine dal draq de doctor k pierzi timpu si nu mai apuci sa ajungi la popa pt ultima spovedanie...



bine gata sunt serioasa nai mai mult de 14 ani nu?zic si yo k poate altfel stiai...oriqm stai klma no sa mori..cel putin nu din asta..
Firewind
Postat pe 16 Februarie 2010 23:42
nu toate fetele sangereaza la pierderea virginitati, insa altele sangereaza mai mult sau mai putin, ba chiar mai sangereaza pana si la al doilea si al treile contact sexual
yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 07:23
e ceva normal.. nu te panica. si mie tot de trei ori mi s-a intamplat.. e totul in regula.
baby_r
Postat pe 19 Februarie 2010 18:39
Se explica ca ai himenul elastic, si ca nu se va rupe la primul act, poate nici la al2-lea, poate la nici un act sexual.

Sunt cazuri unde himenul se rupe, atunci cand se da nastere.
De_Nereprosat
Postat pe 20 Februarie 2010 21:06
Buna,
Ce iti poat raspunde,in cazul in care te mai intereseaza este:nu te baza doar pe raspunsurile noastre de aici,tu stii mai bine ce simti daca aceste sangearari sunt insotite si de alte simptomatologii atunci cred ca e cazul sa mergi si la medic,daca tu te simti bine si ati stiut sa va protejatisangerarea este normala,eu de exemplu desi am avut o rezonabila 22(te gandesti ca elasticitatea deja scade) am sangerat de cateva ori si durerile au fost foarte mari si acum ma gandesc cu goraza ca daca durea atat pentru un simplu act sexual la inceput ce se va intampla la prima nastere.. :) inca nu stiu imi e teama dar voi afla....a ca era sauit este absolut normal sa nu sangerezi,eu am crezut ca va fi si cazul meu,daca erai o firea atletica sau daca ai practicat sport de performanta e posibil sa nu sangerezi sau pur si simplu asa te nasti fara dovada... ;)
O zi placut tutror si iubitiva mult.. :*
Ana28
Postat pe 21 Februarie 2010 11:06
Sau iti rupi singura "dovada"...
darksukkubus69
Postat pe 21 Februarie 2010 17:15
buna.am si eu o intrebare la voi. am 18 ani si nu miam inceput viata sexuala de frika..mie rusine sai zic prietenului meu ka sunt virgina si sunt cu el de un an .ne iubim foarte mult.problema mea e ca ma infrunt zilnic cu o vascozitate alba.trebuie sa port absorbant in fiecare zi non-stop altfel risc sa ma patez pe lenjeria intima..aveti idee daca e normal ? sau cum pot scapa de aceasta problema? va rog ajutati-ma...va multumesc
alexabr
Postat pe 24 Mai 2010 11:02
Poate fi normal sau nu, dar trebuie sa vorbesti cu un ginecolog, e cel mai bine...
darksukkubus69
Postat pe 24 Mai 2010 19:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
To swing, or not to swing, this is the question 44 De la: DreamHunter 12 Octombrie 2010 12:14
De ce nu gem barbatii? 72 De la: scorpio67 8 Octombrie 2009 19:36
Lesbiana in curs de "vindecare"...? 251 De la: dindirel 3 Ianuarie 2010 13:21
Erectie slaba!! 4 De la: ZEINAB 11 Martie 2009 11:40
Ajutor 7 De la: yumy 21 Decembrie 2011 19:45